Nemokamai pristatome
nuo 29 €
100% Slaptas pirkimas
Galimybė apžiūrėti prekes

KOMPLEKTAI


Prezervatyvai be latekso SKYN Original (40 vnt.)
Prezervatyvai be latekso SKYN Original (40 vnt.)

23.95 €

Dvigubo slaptumo pakuotė
0.99 €

0.79 €

Komplekto kaina 24.74 €
Sutaupote: 0.20 €

TOP PREKĖS


9.00 €
(2)
9.95 €
9.00 €
(2)
9.90 €
Populiaru
Populiaru
(3)
8.95 €

Šią prekę užsakyti galite ir paskambinę telefonu:

+370 600 84088

I-V 8:00-18:00

Bendras įvertinimas:
5 (12)

Pirkėjai jau įvertino šią prekę, parašyk atsiliepimą ir tu bei gauk dovanų!

2023-06-18
5.0
Prezervatyvai skyn be latekso yra puikus pasirinkimas tiems, kurie yra alergiški lateksui arba tiesiog nori pabandyti kažką naujo. Skyn prezervatyvai yra pagaminti iš poliizopreno, kuris yra lengvesnis ir plonesnis nei lateksas, taigi jie suteikia natūralesnį pojūtį. Be to, jie yra drėgnesni ir mažiau kvapni nei kiti prezervatyvai. Skyn prezervatyvai yra saugūs ir patikimi, o jų naudojimas gali padėti išvengti neplanuoto nėštumo ir lytinių ligų.

2023-06-16
5.0
Prekes kaina atitinka kokybe , super

2023-05-02
5.0
Esu tikrai labai patenkintas šiais prezervatyvais! Jie yra išskirtinai aukštos kokybės ir puikus pasirinkimas tiems, kurie nori prezervatyvų. Jie neturi latekso alerginio poveikio. Jie yra ploni, elastingi ir suteikia natūralų pojūtį intymiems akimirkoms. Jie užtikrina gerą slydimo efektą ir neprislopina pojūčių. Be to, jie yra bekvapiai ir suteikia diskretiškumo. Jie yra lengvai naudojami, atitinka aukštus saugumo standartus ir tinka tiek solo, tiek partnerio naudojimui. Esu labai patenkintas šiais prezervatyvais ir juos nuolat naudoju. Jie yra puikus pasirinkimas tiems, kurie ieško aukštos kokybės, komforto ir natūralumo intymoms akimirkoms. Rekomenduoju šiuos prezervatyvus visiems, kurie nori saugumo, patogumo ir diskretiškumo savo intymaus gyvenimo patyrimui!

2023-04-16
5.0
Puikus, kokybiski. Vieni megstamiausiu.

2023-04-11
5.0
SKYN Original prezervatyvai be latekso yra tikrai puikus pasirinkimas norintiems saugiai ir patogiai mėgautis intymumu. Jų pagrindinė privalomoji ypatybė yra tai, kad jie yra pagaminti iš latekso neturinčios medžiagos - poliizopreno, todėl yra tinkami net tiems, kurie yra alergiški lateksui. Jie yra itin ploni, tačiau vis tiek stiprūs ir patvarūs, užtikrindami saugų ir patikimą apsaugą. Jų lygi paviršius ir optimalus prisitaikymas prie kūno formų suteikia natūralų pojūtį ir puikiai dera su odos paviršiumi, nepertraukiant intymumo akimirkų. Be to, jie turi bekvapėnę kvapų formavimo technologiją, todėl neturi nemalonaus kvapo, kuris kartais būna būdingas kai kuriems prezervatyvams. Jų patogus dydis ir lengvai atidarinėjama pakuotė padaro juos patogiais naudoti. SKYN Original prezervatyvai be latekso yra aukščiausios kokybės, saugūs ir patogūs pasirinkimas intymumo metu. Aš tikrai juos rekomenduoju visiems, kurie ieško kokybiškų prekervatyvų be latekso, kad galėtų mėgautis saugiu ir maloniu intymumu.

2023-04-07
5.0
Esu labai patenkintas šiais prezervatyvais! Jie yra išskirtinai aukštos kokybės ir puikus pasirinkimas tiems, kurie nori prezervatyvų be latekso. Jie neturi latekso alerginio poveikio, kadangi yra pagaminti iš poliizopreno, alternatyvos lateksui. Jie yra ploni, elastingi ir suteikia natūralų pojūtį intymiems akimirkoms. Jie užtikrina gerą slydimo efektą ir neprislopina pojūčių. Be to, jie yra bekvapiai ir suteikia diskretiškumo. Jie yra lengvai naudojami, atitinka aukštus saugumo standartus ir tinka tiek solo, tiek partnerio naudojimui. Esu labai patenkintas šiais prezervatyvais ir juos nuolat naudoju. Jie yra puikus pasirinkimas tiems, kurie ieško aukštos kokybės, komforto ir natūralumo intymoms akimirkoms. Rekomenduoju SKYN Original prezervatyvus be latekso visiems, kurie nori saugumo, patogumo ir diskretiškumo savo intymaus gyvenimo patyrimui!

2023-03-29
5.0
Puikus, pirksiu dar

2023-02-11
5.0
Super

2023-01-14
5.0
Labai puiki prekė, išties labai nuostabus, dydis labai geras, kaiptik, o pačios sienelės plonos, kas suteikia žymiai geresni lytinį aktą, jaučiasi labai malonus jausmas, šitas dalykas yra man numeris 1, pakuotė labai graži, gerai supakuoti, sandarūs, patys prezervatyvai viduje irgi patvarūs, neplyštantys.

2022-08-13
5.0
Liuks


daugiau