Nemokamai pristatome
nuo 29 €
100% Slaptas pirkimas
Galimybė apžiūrėti prekes

TOP PREKĖS


Šią prekę užsakyti galite ir paskambinę telefonu:

+370 600 84088

I-V 8:00-18:00

Bendras įvertinimas:
5 (4)

Pirkėjai jau įvertino šią prekę, parašyk atsiliepimą ir tu bei gauk dovanų!

2024-03-04
5.0
Prezervatyvais esame labai patenkinti. Jie itin ploni, puikiai laikosi, ypač palyginus su kitais (tarkime Skyn originals), neslidinėja visiškai. Kol kas kiek esame bandę skirtingų rūšių prezervatyvų, su šiais mums abiems jausmas arčiausias lyg būtume be nieko:)

2023-07-19
5.0
Sveiki, tiko ir patiko. Rekomenduoju????

2023-07-18
5.0
Svarsčiau kokius čia prezervatyvus sakytis, nes mergina labai jautri ir ne visi tinka. Pasiskaičiau komentarus, kad reikia be latekso pamėginti. Nusprendžiau išbandyti skyn, nes vien teigiami atsiliepimai. Ploni, be latekso, be kvapų, visko ko tiktai reikia prezervatyvuose. Ir kaina tikrai nesikandžioja, nes kokybė gera. Apsimoka imti didesnį kiekį, nes nu vis tiek bus išnaudoti. Aj, ir tikrai tiko, mergina liko patenkinta, niekas negriaužė, neskaudėjo, tikrai viskas liuks!

2023-03-03
5.0
SKYN – mano mėgstamiausias prezervatyvų prekės ženklas. Anksčiau pirkdavau pakuotes, kur būdavo pamaišyta kelių SKYN rūšių prezervatyvų, tačiau ilgainiui pastebėjom, kad Elite dingdavo greičiausiai ir vis dėlto patinka man labiausiai. Nežinau, gal čia koks nors placebas, bet atrodo, kad su jais seksas tiesiog malonesnis. Elite, kaip ir sako aprašymas – „toks jausmas, lyg nedėvėtum nieko“, yra itin minkšti ir ploni, malonūs kūnui ir neturi jokio keisto kvapo. Žinau, kad dauguma yra prisirišę prie Durex, mes iš pradžių bandėme ir juos, bet jausmas nepalyginamas! Na, o didelę pakuotę visada labiau apsimoka pirkti, o dar jei užtaikot ant kokio nors nuolaidos kodo ar akcijos – pigiau grybo.


Mylimiausia MYLIMIAUSIA LIETUVOS ELEKTRONINĖ PARDUOTUVĖ