Antrankiai


Antrankiai Švelnus tramdymas (juodi)
Antrankiai Aistringas malonumas (raudoni)
Antrankiai Aistringas malonumas (rožiniai)
Antrankiai Bausmė
(2)
19.95 €
Antrankiai riešams bei kulkšnims
Antrankiai Švelnumas 3
(5)
16.95 €
Antrankiai Aistringas malonumas (balti)
Antrankiai Fetišas
(1)
5.99 €
Kojų antrankiai Darkness
-39%
Antrankiai Atsiduok
131.80 € 79.95 €
Kojų pančiai Pūkuotas Suvaržymas
Antrankiai Seksualus prirakinimas
Antrankiai Kitty
(1)
24.95 €
Kūno pančiai Prabangus suvaržymas
Pančiai Bloga katytė
(1)
17.09 €
Antrankiai  Tu esi mano
(1)
22.27 €
Reguliuojamo dydžio antrankiai
Antrankių rinkinys  Prabanga
Silikoniniai antrankiai Švelni nuobauda
Antrankiai Valdyk ir bausk
Universalūs antrankiai Prabanga
Antrankiai Paklusk man
Antrankiai Aistringas malonumas  (žydri)
Antrankiai Nuolankioji
(1)
32.95 €
Antrankiai Ouch Skulls And Bones
Antrankiai  Nenumaldoma aistra
Antrankiai Valdyk
29.95 €
Antrankiai Leo
(1)
10.99 €
Prabangūs antrankiai Luxury
Antrankiai Jėga
(1)
11.10 €
Antrankiai Plush
18.95 €
Antrankiai Elegancija
Antrankiai Bad Kitty (juodos spalvos)
Antrankiai Love Cuffs
Antrankiai Tu mano
(2)
17.35 €
Antrankiai Pažaiskime

Noras valdyti ir būti valdomiems žmones kamuoja nuo pačių seniausių laikų. Tai būdinga visoms gyvenimo sritims. Todėl pančiai yra viena populiariausių erotinių prekių. Tačiau susidomėjimo šis žaislas vertas ne vien dėl savo funkcijos. Pristatome kelias išskirtines savybes, padedančias išsirinkti geriausią geidulingos bausmės priemonę.

1. Universalumas. Mėgautis pikantišku žaidimu gali tiek pradedantieji, tiek pažengusieji. Specialūs erotiniai antrankiai gali būti metaliniai ar plastikiniai, padengti švelniais pūkais ar kailiu, minkštu audiniu, dirbtine oda bei kitomis medžiagomis. Todėl šis žaislas puikiai tinka romantiškoms poroms ir patyrusiems fetišo gerbėjams.

Naudojant tokius antrankius, lengva įsijausti į aistringo maištininko, griežto policininko, teisėjo, aikštingos valdovės ar seksualios kankintojos vaidmenis. Šį žaislą mielai naudoja ir tie, kurių geismą įžiebia nežinomybė. Užrištos akys ir suvaržyta judėjimo laisvė įkaitina daugelį. Be to, tokiais erotiniais žaidimais gali mėgautis tiek heteroseksualios, tiek homoseksualios poros.

2. Pritaikomumas. Esama nemažai suaugusiųjų žaislų, kuriuos geriausia naudoti vienus. Tačiau specialūs antrankiai seksui lengvai dera su kitomis priemonėmis. Jūsų aistros arsenalą gali papildyti net paprasčiausias šalis. Taip pat verta išmėginti specialius rinkinius, sudarytus iš antrankių ir:

Kelnaičių su juostele. Jos padeda sukurti seksualų įvaizdį. Be to, prie tokio drabužėlio galite pritvirtinti kitus žaislus – pavyzdžiui, prisegamą falo imitaciją.

Kilimėlio. Skirtingos medžiagos padeda įjaudrinti visą kūną ir sustiprinti baudžiamojo ar baudžiamosios pojūčius.

Stimuliacijos priemonių. Galite rinktis švelniai kutenančias, šiurpuliukus sukeliančias plunksnas, rimtus seksualinius ketinimus įrodančius dirbtinės odos botagėlius, menteles ar kitą stiprius pojūčius užtikrinančią detalę.

Lengvas antrankių pritaikomumas – priežastis, dėl kurios šiuo žaislu galite mėgautis daugybę kartų.
 


3. Reguliuojamos detalės. Žaismingus antrankius galite naudoti nepriklausomai nuo to, koks yra jūsų kūno sudėjimas. Pagal poreikius lengva pritaikyti šio žaislo: Grandinėlės ilgį. Ši detalė gali siekti vos kelias arba keliasdešimt centimetrų. Pasirinkę norimą ilgį, galite supančioti ne tik rankas, bet ir kojas. Plotį. Skersmens reguliavimui skirti specialūs užsegimo mechanizmai, dirželiai arba raišteliai.

Erotiniai antrankiai yra paprastas, tačiau labai intriguojantis suaugusiųjų žaislas. Lengvas valdymas, didelė pasiūla, pritaikomumas – pagrindinės savybės, dėl kurių išmėginti šią priemonę rekomenduojame ir jums.