Antrankiai

Atrankiai - vienas pagrindinių BDSM ir fetišo žaidimų atributų. Jie suteikia visišką galią vienam iš partnerių ir išpildo troškimus tiems, kurie senia...i svajoja apie paklusnumą ir atsidavimą kitam. Antrankiai gali būti tiek klasikiniai, pagaminti iš metalo, tiek žaismingi, puošti kailiuku. Taip pat siūlome rankų raiščius ir rinkinius, skirtus supančioti ne tik rankas, bet ir kojas.

Daugiau

Antrankiai


Antrankiai Kontrolė
(1)
6.95 €
Antrankiai Švelnus tramdymas (juodi)
Antrankiai Aistringas malonumas (rožiniai)
Antrankiai Kontrolė (raudoni)
Antrankiai Bausmė
(2)
19.95 €
Antrankiai Valdžia
(1)
9.95 €
Kojų pančiai Pūkuotas Suvaržymas
Reguliuojamo dydžio antrankiai
Antrankiai  Tu esi mano
(1)
22.27 €
Antrankiai Švelnumas 3
(5)
24.95 €
Antrankiai Aistringas malonumas (balti)
Antrankiai Jėga
(1)
11.10 €
-39%
Antrankiai Atsiduok
131.80 € 79.95 €
Antrankiai Seksualus prirakinimas
Antrankiai Elegancija
Antrankiai Fetišas
(1)
5.99 €
Antrankiai Aistringas malonumas (raudoni)
Kojų antrankiai Darkness
Kūno pančiai Prabangus suvaržymas
Antrankiai Leo
(1)
13.95 €
Antrankiai Fantazija
Antrankių rinkinys  Prabanga
Antrankiai Pažaiskime
Silikoniniai antrankiai Švelni nuobauda
Antrankiai Ouch! (raudoni)
Antrankiai Valdyk ir bausk
Antrankiai Darkness Skulls And Bones
Antrankiai Minkštas suvaržymas
Universalūs antrankiai Prabanga
Antrankiai Paklusk man
Antrankiai Nuolankioji
(1)
32.95 €
Antrankiai Ouch Skulls And Bones
Antrankiai Vegan Fetish
Antrankiai Obsessive Roseberry
Prilimpantys antrankiai Bad Kitty
Antrankiai Valdyk
29.95 €
Antrankiai Sinful Black

Noras valdyti ir būti valdomiems žmones kamuoja nuo pačių seniausių laikų. Tai būdinga visoms gyvenimo sritims. Todėl pančiai yra viena populiariausių erotinių prekių. Tačiau susidomėjimo šis žaislas vertas ne vien dėl savo funkcijos. Pristatome kelias išskirtines savybes, padedančias išsirinkti geriausią geidulingos bausmės priemonę.

1. Universalumas. Mėgautis pikantišku žaidimu gali tiek pradedantieji, tiek pažengusieji. Specialūs erotiniai antrankiai gali būti metaliniai ar plastikiniai, padengti švelniais pūkais ar kailiu, minkštu audiniu, dirbtine oda bei kitomis medžiagomis. Todėl šis žaislas puikiai tinka romantiškoms poroms ir patyrusiems fetišo gerbėjams.

Naudojant tokius antrankius, lengva įsijausti į aistringo maištininko, griežto policininko, teisėjo, aikštingos valdovės ar seksualios kankintojos vaidmenis. Šį žaislą mielai naudoja ir tie, kurių geismą įžiebia nežinomybė. Užrištos akys ir suvaržyta judėjimo laisvė įkaitina daugelį. Be to, tokiais erotiniais žaidimais gali mėgautis tiek heteroseksualios, tiek homoseksualios poros.

2. Pritaikomumas. Esama nemažai suaugusiųjų žaislų, kuriuos geriausia naudoti vienus. Tačiau specialūs antrankiai seksui lengvai dera su kitomis priemonėmis. Jūsų aistros arsenalą gali papildyti net paprasčiausias šalis. Taip pat verta išmėginti specialius rinkinius, sudarytus iš antrankių ir:

Kelnaičių su juostele. Jos padeda sukurti seksualų įvaizdį. Be to, prie tokio drabužėlio galite pritvirtinti kitus žaislus – pavyzdžiui, prisegamą falo imitaciją.

Kilimėlio. Skirtingos medžiagos padeda įjaudrinti visą kūną ir sustiprinti baudžiamojo ar baudžiamosios pojūčius.

Stimuliacijos priemonių. Galite rinktis švelniai kutenančias, šiurpuliukus sukeliančias plunksnas, rimtus seksualinius ketinimus įrodančius dirbtinės odos botagėlius, menteles ar kitą stiprius pojūčius užtikrinančią detalę.

Lengvas antrankių pritaikomumas – priežastis, dėl kurios šiuo žaislu galite mėgautis daugybę kartų.
 


3. Reguliuojamos detalės. Žaismingus antrankius galite naudoti nepriklausomai nuo to, koks yra jūsų kūno sudėjimas. Pagal poreikius lengva pritaikyti šio žaislo: Grandinėlės ilgį. Ši detalė gali siekti vos kelias arba keliasdešimt centimetrų. Pasirinkę norimą ilgį, galite supančioti ne tik rankas, bet ir kojas. Plotį. Skersmens reguliavimui skirti specialūs užsegimo mechanizmai, dirželiai arba raišteliai.

Erotiniai antrankiai yra paprastas, tačiau labai intriguojantis suaugusiųjų žaislas. Lengvas valdymas, didelė pasiūla, pritaikomumas – pagrindinės savybės, dėl kurių išmėginti šią priemonę rekomenduojame ir jums.