Suvaržymo rinkiniai

Šiuose rinkiniuose rasite visą suvaržymo įrangą, kurios Jums gali prireikti, ištisą naktį mėgaujantis BSDM vaidmenų žaidimais. Kiekvienas iš jų siūlom...as su išskirtiniais BSDM aksesuarais: pančiais, antrankiais, botagais, akių raiščiais, sekso žaisliukais, antkakliais ir daugybę kitų sekso žaisliukų. Viskas, ko Jums reikia, norint nukeliauti į galios ir suvaržymo žaidimų malonumų pasaulį, tai šiems žaidimams pasiryžęs partneris ir didelis nuotykių troškimas.

Daugiau

Suvaržymo rinkiniai


-20%
Žaisliukų rinkinys Meilės pradžiamokslis
BDSM rinkinys Aistringieji Rytai
Suvaržymo rinkinys pažengusiems
Fetish rinkinys Seksas ir valdžia
Lovos pančiai Kalinys
(2)
34.95 €
Suvaržymo sistema Keep Still
Erotinis žaidimas Please Me
BDSM rinkinukas Pirmi žingsniai
Suvaržymo rinkinys Hard Limits
Rinkinys Violetinės svajos
Rinkinys Aštrių pojūčių mėgėjams
BDSM rinkinys Pradedantiesiems
Sekso supynės Yoga
Lovos Antrankiai  Prabanga
(2)
84.99 €
Suvaržymo sistema Zado
Supynės Bad Kitty
149.00 €
Suvaržymo rinkinys Plienas
Juodas suvaržymo rinkinys Ouch! Nr.4
Pančių rinkinys Ugnis
(3)
15.00 €
Lovos antrankiai Visiška kontrolė
Pančiai Mano vergas
(1)
24.61 €
Rinkinukas Darkness
119.90 €
Violetinis fetišo rinkinys
Suvaržymo rinkinys Spreader
Korsetas ir antrankiai  Įkalinta
Pančių rinkinys Supančioti
Ekstremalus suvaržymo rinkinys
Raudonas suvaržymo rinkinys
Pančių komplektas Nubausk mane
Suvaržymo rinkinys Ouch! Nr.5
Pančių rinkinys Paklusk
(1)
30.00 €
Erotinis žaidimas TEASEME
-10%
Rinkinys Viliojanti Vergovė
(2)
50.00 € 45.00 €

Nebrangus rinkinys yra puikus sprendimas tiems, kurie nori pirmą kartą eksperimentuoti su BDSM disciplina. Tokiu būdu galite išbandyti visą suvaržymo įrangą, neskiriant didelių investicijų brangioms prekėms. Kai kuriuose paprastuose rinkiniuose rasite botagus, antrankius ir kaukes, o kituose – BDSM burnos kaiščius ir stiprius pančius. Mūsų asortimente tikrai įsigysite rinkinį, kuris atrodys sukurtas išskirtinai Jums ir Jūsų patogumui. Mes netgi siūlome seksualius rinkinius žaidimams vaidmenimis, kurie įgyvendins Jūsų drąsiausias slaptas fantazijas su seksualiais kostiumais ir aksesuarais. „Fantazijos.lt“ internetinėje parduotuvėje įsigykite „California Exotic Novelties“, „Lovehoney“, „Jimmyjane“, „Pipedream Products“ ir kt. gamintojų BDSM rinkinius.

Tačiau šie suvaržymo rinkiniai nėra skirti tik pradedantiesiems. Siūlome prabangius komplektus, kuriuos įvertins tikri galios ir suvaržymo žaidimų ekspertai. Susipažinkite su išskirtiniais rinkiniais, kuriuose rasite plakimo mentelę, juostą, antrankius, virves, analinį kaištį su uodega, karšto vaško žvakes, akių raištį, vibruojančius kamuoliukus, prisegamą penį ir daugybę kitų produktų. Šie prabangūs suvaržymo rinkiniai yra puiki dovana Jūsų BDSM žaidimų partneriui.