Suvaržymo rinkiniai

Šiuose rinkiniuose rasite visą suvaržymo įrangą, kurios Jums gali prireikti, ištisą naktį mėgaujantis BSDM vaidmenų žaidimais. Kiekvienas iš jų siūlom...as su išskirtiniais BSDM aksesuarais: pančiais, antrankiais, botagais, akių raiščiais, sekso žaisliukais, antkakliais ir daugybę kitų sekso žaisliukų. Viskas, ko Jums reikia, norint nukeliauti į galios ir suvaržymo žaidimų malonumų pasaulį, tai šiems žaidimams pasiryžęs partneris ir didelis nuotykių troškimas.

Daugiau

Suvaržymo rinkiniai


BDSM rinkinys Pradedantiesiems
Suvaržymo rinkinys pažengusiems
Žaisliukų rinkinys Meilės pradžiamokslis
Juodas suvaržymo rinkinys Ouch! Nr.4
BDSM rinkinys Aistringieji Rytai
Erotinis žaidimas Please Me
Suvaržymo rinkinys Hard Limits
Suvaržymo sistema Keep Still
BDSM rinkinukas Pirmi žingsniai
Fetish rinkinys Seksas ir valdžia
Bad Kitty rinkinys Pašėlkim
Sekso supynės Yoga
Modernus kojų skėstuvas
Suvaržymo sistema Zado
Pančių rinkinys Ugnis
(3)
15.00 €
Suvaržymo rinkinys Ouch! Nr.5
Lovos Antrankiai  Prabanga
(2)
84.99 €
Supynės Bad Kitty
149.00 €
-20%
Fetišo rinkinukas Fetish set
(2)
49.95 € 39.96 €
Suvaržymo rinkinys Plienas
Lovos antrankiai Visiška kontrolė
Rinkinys Violetinės svajos
Suvaržymo rinkinys Džinsinis stilius
BDSM rinkinys Mini Floger
Rinkinukas Darkness
119.90 €
Korsetas ir antrankiai  Įkalinta
Pančiai  Prabanga
(1)
74.99 €
Vergovės rinkinys Susipažinkime
Pančių rinkinys Paklusni ledi
BDSM rinkinys Bedroom Bondage
Suvaržymo rinkinys pradedantiesiems
Sekso supynės Deluxe

Nebrangus rinkinys yra puikus sprendimas tiems, kurie nori pirmą kartą eksperimentuoti su BDSM disciplina. Tokiu būdu galite išbandyti visą suvaržymo įrangą, neskiriant didelių investicijų brangioms prekėms. Kai kuriuose paprastuose rinkiniuose rasite botagus, antrankius ir kaukes, o kituose – BDSM burnos kaiščius ir stiprius pančius. Mūsų asortimente tikrai įsigysite rinkinį, kuris atrodys sukurtas išskirtinai Jums ir Jūsų patogumui. Mes netgi siūlome seksualius rinkinius žaidimams vaidmenimis, kurie įgyvendins Jūsų drąsiausias slaptas fantazijas su seksualiais kostiumais ir aksesuarais. „Fantazijos.lt“ internetinėje parduotuvėje įsigykite „California Exotic Novelties“, „Lovehoney“, „Jimmyjane“, „Pipedream Products“ ir kt. gamintojų BDSM rinkinius.

Tačiau šie suvaržymo rinkiniai nėra skirti tik pradedantiesiems. Siūlome prabangius komplektus, kuriuos įvertins tikri galios ir suvaržymo žaidimų ekspertai. Susipažinkite su išskirtiniais rinkiniais, kuriuose rasite plakimo mentelę, juostą, antrankius, virves, analinį kaištį su uodega, karšto vaško žvakes, akių raištį, vibruojančius kamuoliukus, prisegamą penį ir daugybę kitų produktų. Šie prabangūs suvaržymo rinkiniai yra puiki dovana Jūsų BDSM žaidimų partneriui.