Rūšiuoti

Pompos krūtinei

Krūtinės pompos skirtos moterims, kurios nori pasidžiaugti didesniais iškilumais ir pamaloninti savo partnerį itin moteriškomis, prisirpusiomis krūtimis. Šis prietaisas vakuumo poveikio pagalba stimuliuoja krūtų audinio sluoksnius ir gerina kraujotaką, todėl krūtinė padidėja ir tampa putlesnė. Pompos gali būti rankinės arba vibruojančios. Valdymas itin paprastas, galima pumpuoti ranka arba kelių mygtukų paspaudimu. Išpildykite savo senas svajones ir mėgaukitės tobulais apvalumais!

Pompos
Pompos
Pompos klitoriui ir vaginai
Pompos klitoriui ir vaginai
Pompos krūtinei
Pompos krūtinei
Penio pompų priedai
Penio pompų priedai
Aukščiausios kokybės pompos
Aukščiausios kokybės pompos
Varpos ilgintuvai
Varpos ilgintuvai
Nemokamas pristatymas
Nemokamas pristatymas
(8)
39.95 €
-40% Akcija
Paskutinė prekė
Paskutinė
-40% Akcija
(1)
13.17 € 21.95 €

Turbūt kiekvienai pradedančiai įdomu sužinoti, kaip veikia ši pompa, ar sudėtinga ja naudotis. Galite nusiraminti - viskas vyksta labai paprastai, tereikia nuosekliai atlikti keletą žingsnių:

- Apsilankykite duše. Prieš naudojimą naudinga kurį laiką praleisti užsiimant maloniomis procedūromis vonios kambaryje. Vandens srovės suaktyvina kraujotaką, suminkština odą, padidina krūtų jautrumą, todėl patirsite dar daugiau malonesnių pojūčių.

- Taisyklingai pridėkite pompos kaušelį prie krūties, stengdamasi neįtraukti daug papildomos odos ir užtikrindama pompos sandarumą. Turite jaustis patogiai, be jokio diskomforto.

- Ritmingai spauskite pompą. Su kiekvienu paspaudimu bus išsiurbiama dalis oro ir kaušelyje palaipsniui kuriamas vakuumas.

Mėgaukitės maloniais pojūčiais, kuriuos pajusite viso proceso metu. Pompai traukiant orą suaktyvės kraujotaka, krūtys bus švelniai glamonėjamos ir lengvai masažuojamos.

Džiaukitės puikiais rezultatais. Iš karto po procedūros galėsite mėgautis patrauklesne išvaizda ir natūraliu būdu padidėjusia krūtine.

Šių pompų gamintojai teigia, kad reguliariai atliekant šias procedūras, krūtys ima savaime didėti. Manote tai neįmanoma? Pasiklausykite, ką sako gydytojai: stimuliuojant krūtinės audinius išlaisvinami hormonai, atsakingi už krūtų augimą, o nuolatinis nestiprus tempimas paskatina savaiminį audinių išsiplėtimą. Visa tai paprasta, saugu, nesudėtinga. Todėl jau šiandien ieškokite šios krūtinės pompos ir džiaukitės akivaizdžiais rezultatais!


Susiję straipsniai


Mylimiausia MYLIMIAUSIA LIETUVOS ELEKTRONINĖ PARDUOTUVĖ