Pompos krūtinei

Krūtinės pompos skirtos moterims, kurios nori pasidžiaugti didesniais iškilumais ir pamaloninti savo partnerį itin moteriškomis, prisirpusiomis krūtim...is. Šis prietaisas vakuumo poveikio pagalba stimuliuoja krūtų audinio sluoksnius ir gerina kraujotaką, todėl krūtinė padidėja ir tampa putlesnė. Išpildykite savo senas svajones ir mėgaukitės tobulais apvalumais! 

Daugiau

Pompos krūtinei


Klitorio stimuliatorius Pakšt
Speneliu pompos Stangrink
(1)
21.99 €
Pompa Daugiafunkcinis čiulpikas
Spenelių pompų rinkinys Enchaner

Turbūt kiekvienai pradedančiai įdomu sužinoti, kaip veikia ši pompa, ar sudėtinga ja naudotis. Galite nusiraminti - viskas vyksta labai paprastai, tereikia nuosekliai atlikti keletą žingsnelių:

Apsilankykite duše. Prieš naudojimą naudinga kurį laiką praleisti užsiimant maloniomis procedūromis vonios kambaryje. Vandens srovės suaktyvina kraujotaką, suminkština odą, padidina krūtų jautrumą, todėl patirsite dar daugiau malonesnių pojūčių.

Taisyklingai pridėkite pompos kaušelį prie krūties, stengdamasi neįtraukti daug papildomos odos ir užtikrindama prietaiso sandarumą. Turite jaustis patogiai, be jokio diskomforto.

Ritmingai spauskite pompą. Su kiekvienu paspaudimu bus išsiurbiama dalis oro ir kaušelyje palaipsniui kuriamas vakuumas.

Mėgaukitės maloniais pojūčiais, kuriuos pajusite viso proceso metu. Pompai traukiant orą suaktyvės kraujotaka, krūtys bus švelniai glamonėjamos ir lengvai masažuojamos.

Džiaukitės puikiai rezultatais. Iš karto po procedūros krūtys išsipūs ir sustandės. Galėsite džiaugtis patrauklesne išvaizda ir natūraliu būdu padidėjusia krūtine.

Šių pompų gamintojai teigia, kad reguliariai atliekant šias procedūras, krūtys ima savaime didėti. Manote tai neįmanoma? Pasiklausykite, ką sako gydytojai: stimuliuojant krūtinės audinius išlaisvinami hormonai, atsakingi už krūtų augimą, o nuolatinis nestiprus tempimas paskatina savaiminį audinių išsiplėtimą. Visa tai paprasta, saugu, nesudėtinga. Todėl jau šiandien ieškokite šio prietaiso ir džiaukitės akivaizdžiais rezultatais!