Rūšiuoti

Pompos klitoriui ir vaginai

Klitoriui ir vaginai skirtos pompos veikia vakuuminiu principu ir sukelia kraujo antplūdį, todėl padidėja šių erogeninių zonų jautrumas. Šios pompos d...ėka, masturbacija, oralinis seksas ir kiti lovos žaidimai yra kur kas malonesni ir padeda pasiekti dar intensyvesnį orgazmą. Išlaisvinkite save ir mėgaukitės užliejančiu jauduliu! 

Daugiau
Pompos
Pompos
Pompos klitoriui ir vaginai
Pompos klitoriui ir vaginai
Pompos krūtinei
Pompos krūtinei
Penio pompų priedai
Penio pompų priedai
Aukščiausios kokybės pompos
Aukščiausios kokybės pompos
Varpos ilgintuvai
Varpos ilgintuvai
Vaginos pompa Lūpos
(5)
19.95 €
Klitorio stimuliatorius Pakšt
(3)
24.95 €
Vaginos pompa Klitorio draugas
(4)
26.95 €
Vaginos pompa Suck-Her
(1)
105.95 €
Vaginos pompa Vibro Ekstazė
(1)
47.95 €
Pompa Daugiafunkcinis čiulpikas
(1)
19.95 €
79.95 €
-10%
Vaginos pompa Mini Pussy Pump
(1)
41.36 € 45.95 €
54.95 €
Vaginos pompa Laiminga moteris
(1)
49.95 €
Vaginos čiulpikas Gaubtas
(1)
29.95 €
Fetish Fantasy Series klitorio pompa
(1)
45.95 €
Moteriška pompa Viskam
(1)
22.95 €
Vaginos pompa Čiulpikė
(1)
29.95 €
-10%
98.95 € 109.95 €
109.95 €

Toks subtilus pirkinys – tai tarsi vienos moters mirktelėjimas kitai, sufleruojantis apie bendrą seksualumo, pasitikėjimo savimi ir įspūdingo pasitenkinimo paslaptį... Tam, kad į palaimos šalį patektume pati ir kartu nusivestumėte mylimąjį, tereikia vos kelių spustelėjimų. Paprastumas – geriausių dalykų savybė!

Moteriška pompa: paprasta, greita ir efektyvu

Daugelio vyrų ir moterų vaizduotę akimirksniu įkaitina mintis apie įspūdingo dydžio kūno dalis. Aistrą pakutena ne vien didelės, stangrios damų krūtys ar vyriškieji pasididžiavimai. Svarbu ir tai, kas slypi ten, intymiausioje moteriškoje vietelėje. Šiuolaikiškos pompos – tai tobuli įrenginiai, veikiantys oralinio sekso principu ir per kelias minutes dovanojantys gundančią išvaizdą bei fantastiškus pojūčius.

Geriausią atranda kiekviena

Paprastai stimuliuojantį vakuumą sukuriantis įrenginys yra skirtas vaginai, klitoriui arba lytinėms lūpoms. Tačiau jau ne viena sumani dama įsitikino, kad nepakartojamą malonumą suteikia ir pompa, priglausta prie krūties spenelio ar kitos erogeninės zonos. Net pačius intymiausius, balsu neišsakomus jūsų lūkesčius gali lengvai išpildyti tokios pompų rūšys.

Paprasta. Jei nesate patyrusi ypatingos vakuumo galios ar kunilingo malonumo, paprasta pompa yra geriausias sprendimas. Ji sudaryta iš nedidelio cilindro arba kaušelio, vamzdelio ir minkštos rankenėlės. Toks klasikinis įrenginys yra veiksmingas ir lengvai valdomas.

Papildomai stimuliuojanti. Kai kurie sekso žaisliukai malonumą suteikia ne tik dėl vakuumo kontrolės. Jei trokštate išskirtinių, šiurpuliukus keliančių potyrių, jums idealiai tiks pompa su švelniais spygliukais ar kauburėliais. Tam, kad intensyvi stimuliacija nepabostų, galite išmėginti keičiamas kaušelio detales.

Vibruojanti. Vibracija – vienas pačių svarbiausių sekso pramonės išradimų. Kas dar, jei ne ritmingas pulsavimas, gali suvirpinti net ramiausios ledi kūną? Tuo galite įsitikinti pačios. Vibruojanti pompa savo galimybes atskleidžia tiek valdoma rankų būdu, tiek distanciniu pulteliu.
 


Kvapą gniaužiančio malonumo paslaptis

Nors šis vaginai skirtas žaislas gali atrodyti sudėtingai, iš tiesų jis veikia dėl elementaraus fizikos dėsnio. Specialus kaušelis švelniai apgaubia jautriausias moteriškas vieteles: klitorį, lytines lūpas ir dalį makšties. Naudodamos pumpavimui skirtą rankenėlę, galite reguliuoti kaušelio viduje esantį oro slėgį. Kuo šis didesnis, tuo daugiau kraujo priplūsta į jautriuosius intymius audinius. Tai pagrindinė kunilingą primenančios, fantastišką orgazmą dovanojančios stimuliacijos priežastis.

Vaginos pompa nenustygti vietoje verčia šimtus tūkstančių moterų. Tiek pradedančiąsias, tiek daugiau patyrusias damas nustebina prietaiso paprastumas ir efektyvumas. Tai – saugus, funkcionalus, patikimas ir ilgaamžis pirkinys, kuriam surasti vietos jūsų slaptame miegamojo stalčiuje tikrai verta!


Susiję straipsniai