Prostatos masažuokliai

Nuostabūs ir maloniai jaudinantys prostatos masažuokliai yra skirti stimuliuoti vienai iš jautriausių vyrų kūno erogeninių zonų. Prostata yra graikini...o riešuto dydžio liauka, esanti keli centimetrai analinės angos viduje ant sienelės arčiausiai pilvo. Prostatos masažuokliai stimuliuoja šią liauką ir padeda Jums pasiekti daugybę iš proto vedančių orgazmų. 

Prostatos masažuoklių pasiūla išties plati: galima rinktis tarp mažų analinių kaiščių ir didesnių masažuoklių, specialiai sukurtų ir išlenktų taip, kad būtų nesunku stimuliuoti prostatą. Dažniausiai prostatos masažuokliai yra sudaryti iš dviejų dalių: kulką primenančios dalies, skirtos tarpvietės stimuliacijai, ir lenktos dalies, kuri stimuliuoja prostatą. Taip pat šie sekso žaisliukai gali būti vibruojantys ar išmanieji, valdomi pulteliu. Tokie masažuokliai turi skirtingus vibracijos režimus, tad sau tinkamiausią intensyvumą galės išsirinkti kiekvienas.

Daugiau
Kaiščiai
Kaiščiai
XXL dydžio kaiščiai
XXL dydžio kaiščiai
Falo imitatoriai
Falo imitatoriai
Kamuoliukai
Kamuoliukai
Prostatos masažuokliai
Prostatos masažuokliai
Klizmos
Klizmos
Kremai, purškikliai
Kremai, purškikliai
Rinkiniai
Rinkiniai
Aukščiausios kokybės
Aukščiausios kokybės
Vibratorius Prostatos masažavimas
(9)
29.95 €
59.95 €
Prostatos masažuoklis LELO Hugo (juodas)
(2)
199.00 €
Prostatos masažuoklis XouXou Thursting
(1)
99.95 €
Analinis kaištis Vibruojantis mažulis
(2)
40.26 €
Prostatos masažuoklis Slaptas taškas
(1)
60.95 €
Prostatos masažuoklis Eclipse Rotator Probe
(1)
102.95 €
49.95 €
Violetinis analinis kaištis
(1)
81.95 €
Prostatos masažuoklis We-Vibe Vector
(1)
139.00 €
16.95 €
Prostatos stimuliatorius Rebel
(2)
24.95 €
69.95 €
Prostatos masažuoklis LELO Loki (juodas)
(1)
159.00 €
24.95 €
59.95 €
137.95 €
Pripučiamas prostatos masažuoklis XouXou
(1)
99.95 €
99.95 €
Prostatos masažuoklis Solstice
(1)
69.95 €
Prostatos masažuoklis Power
(2)
17.95 €
17.95 €
Prostatos masažuoklis LELO Loki (mėlynas)
(1)
159.00 €
99.95 €

Mūsų prostatos sekso žaisliukai yra išlenkti arba nukreipti į prostatą. Daugelis jų variantų yra papildyti vibracija, skirta maloniam prostatos masažui, o kiti turi išorinius stimuliatorius, skirtus masažuoti tarpvietę – itin jautrią vietelę, esančią iškart už išeinamosios angos. Įsigykite aukštųjų technologijų prostatos vibratorių „Nexus Revo Rotating Prostate Massager“, jei ieškote vieno iš geriausių prostatos stimuliatorių. Tokie naujosios kartos sekso žaislai užtikrina intensyvesnę patirtį su keleto skirtingų greičių, sukimosi režimų galimybe ir nuotoliniu valdymu. Mes taip pat siūlome puikius ir nebrangius variantus bei prostatą stimuliuojančių priemonių rinkinius, kurie yra idealūs pradedantiesiems.

Šie asmeniniai masažuokliai vyrams yra pagaminti iš įvairių medžiagų, tokių kaip silikonas, plastikas, plienas, lateksas, stiklas, PVC ir TPR/TPE. Silikonas yra populiariausia medžiaga, nes jis greitai sušyla iki Jūsų kūno temperatūros ir yra neįtikėtinai lengvai valomas. Prabangūs stikliniai ir plieniniai variantai geriausiai tinka patyrusiems vartotojams, kurie ieško papildomo svorio. Prieš naudodami bet kokius analinius žaisliukus, nepamirškite ir mėgstamiausio analinio lubrikanto, nes tai užtikrins Jūsų patogumą, atsipalaidavimą ir tinkamą sutepimą.

Norintiems sužinoti daugiau, rekomenduojame paskaityti straipsnį Prostatos masažas ir jo nauda.