Prostatos masažuokliai

Nuostabūs ir maloniai jaudinantys prostatos masažuokliai yra skirti stimuliuoti vienai iš jautriausių vyrų kūno erogeninių zonų. Prostata yra graikini...o riešuto dydžio liauka, esanti keli centimetrai analinės angos viduje ant sienelės arčiausiai pilvo. Prostatos masažuokliai stimuliuoja šią liauką ir padeda Jums pasiekti daugybę iš proto vedančių orgazmų. 

Prostatos masažuoklių pasiūla išties plati: galima rinktis tarp mažų analinių kaiščių ir didesnių masažuoklių, specialiai sukurtų ir išlenktų taip, kad būtų nesunku stimuliuoti prostatą. Dažniausiai prostatos masažuokliai yra sudaryti iš dviejų dalių: kulką primenančios dalies, skirtos tarpvietės stimuliacijai, ir lenktos dalies, kuri stimuliuoja prostatą. Taip pat šie sekso žaisliukai gali būti vibruojantys ar išmanieji, valdomi pulteliu. Tokie masažuokliai turi skirtingus vibracijos režimus, tad sau tinkamiausią intensyvumą galės išsirinkti kiekvienas.

Daugiau

Prostatos masažuokliai


Vibratorius Prostatos masažavimas
Prostatos masažuoklis Gilus malonumas
Prostatos vibratorius Massager
Prostatos vibratorius Hot P - Spot
Vibruojantis prostatos masažuoklis Rebel
Prostatos masažuoklis Tvisteris
Prostatos masažuoklis Julie
Prostatos masažuoklis Slaptas taškas
Pripučiamas prostatos masažuoklis XouXou
Prostatos vibratorius Love Man
L formos prostatos vibratorius
Prostatos vibratorius Prober
Prostatos masažuoklis LELO Hugo (juodas)
Violetinis analinis kaištis
Prostatos masažuoklis Control
Sekso žaisliukų rinkinys Adventure
Prostatos masažuoklis Nexus Glide
Analinis kaištis Smooth Investigator
Prostatos masažuoklis Power
Prostatos stimuliatorius Lengvasis
Prostatos masažuoklis Solstice
Vibruojantis prostatos masažuoklis Mažius
Prostatos masažuoklis LELO Loki (mėlynas)
Prostatos masažuoklis Maištas

Mūsų prostatos sekso žaisliukai yra išlenkti arba nukreipti į prostatą. Daugelis jų variantų yra papildyti vibracija, skirta maloniam prostatos masažui, o kiti turi išorinius stimuliatorius, skirtus masažuoti tarpvietę – itin jautrią vietelę, esančią iškart už išeinamosios angos. Įsigykite aukštųjų technologijų prostatos vibratorių „Nexus Revo Rotating Prostate Massager“, jei ieškote vieno iš geriausių prostatos stimuliatorių. Tokie naujosios kartos sekso žaislai užtikrina intensyvesnę patirtį su keleto skirtingų greičių, sukimosi režimų galimybe ir nuotoliniu valdymu. Mes taip pat siūlome puikius ir nebrangius variantus bei prostatą stimuliuojančių priemonių rinkinius, kurie yra idealūs pradedantiesiems.

Šie asmeniniai masažuokliai vyrams yra pagaminti iš įvairių medžiagų, tokių kaip silikonas, plastikas, plienas, lateksas, stiklas, PVC ir TPR/TPE. Silikonas yra populiariausia medžiaga, nes jis greitai sušyla iki Jūsų kūno temperatūros ir yra neįtikėtinai lengvai valomas. Prabangūs stikliniai ir plieniniai variantai geriausiai tinka patyrusiems vartotojams, kurie ieško papildomo svorio. Prieš naudodami bet kokius analinius žaisliukus, nepamirškite ir mėgstamiausio analinio lubrikanto, nes tai užtikrins Jūsų patogumą, atsipalaidavimą ir tinkamą sutepimą.

Norintiems sužinoti daugiau, rekomenduojame paskaityti straipsnį Prostatos masažas ir jo nauda.