Jūsų prekių krepšelis tuščias
Nenustok žaisti!
Rinkis iš daugiau nei 5000 prekių

| Prekės ženklas | Easytoys Men Only |
| Savybės | Ergonomiškas dizainas, turi kilpą pirštui, tinkamas pradedantiesiems |
| Skersmuo | 1,4 - 2,8 cm |
| Tinkamas lubrikantas | Vandens pagrindo |
| Naudojamas ilgis | 10 cm |
| Ilgis | 14 cm |
| Spalva | Juoda |
| Skirta | Vyrams |
| Medžiaga | Silikonas |
| Pristatymas | - |
| Prekė yra | ŠIUO METU NETURIME |
Prekės aprašymas
Gaukite prekę šiandien:
TOP PREKĖS
