Analiniai žaidimai gniaužia kvapą. Išangėje gausu nervinių galūnėlių. Kadangi daugelis jų yra išskirtinai sensorinės (skirtos fiziniams pojūčiams fiksuoti), išangė yra svaiginantis stimuliacijos židinys. Jau nekalbant apie tai, kad analiniai santykiai yra puikus būdas ištirti P taško veiklą. Šis taškas, dar vadinamas prostata, yra maža liauka, esanti tarp šlapimo pūslės ir varpos. Sritis yra jautri ir stimuliuojama sukelia didžiulį malonumą.

Jei dar tik pradedate pasinerti į analinio sekso malonumus, kviečiame apžvelgti sąrašą žaisliukų, pritaikytų naujokams!

Slapčiausių erogeninių zonų stimuliacijai

analinis vibratorius pirmasis

Analinis vibratorius „Pirmasis“ išpildys slapčiausias Jūsų svajas! Tai – švelnus ir minkštas žaisliukas. Su juo lengvai stimuliuosite įvairias erogenines zonas. Tiek viduje, tiek išorėje… Papildomą malonumą suteikia tikroviška forma, reguliuojamas vibracijos greitis ir tekstūruotas paviršius.

Vibratoriaus gale yra praplatėjimas saugiam įsiskverbimui. Žaisliuko ilgis – 13,5 cm. Skersmuo plačiausioje vietoje siekia 2,5 cm.

Absoliučiam komfortui

analinis purskiklis back door

Analinis purškiklis „Back Door“ analinių santykių metu leis jaustis visiškai patogiai. Daugiau jokio skausmo ar diskomforto!

Analinis purškiklis yra sukurtas tiems, kurie trokšta pasinerti į dar nepatirtus pojūčius ar negali sklandžiai mėgautis sueitimi. Priemonė sumažina jautrumą, tačiau ne malonumą! Purškiklis atpalaiduoja analinės angos raumenis. Jis drėkina bei minkština odą, taip paversdamas įsiskverbimą kur kas labiau jaudinančiu ir jį palengvindamas.

Priemonė pradeda veikti vos po keliolikos sekundžių. Sudėtyje nėra konservantų. Purškiklis yra beskonis ir bekvapis. Tinka naudoti su prezervatyvais.

P taško masažui

prostatos masazuoklis sveika prostata

Prostatos masažuoklis „Sveika prostata“ – tai juodas L formos vibratorius. Jis išlenktas taip, kad dovanotų didžiausią įmanomą erogeninių zonų stimuliaciją. Žaisliukas padengtas iškiliais taškeliais. Jie papildomai stimuliuoja tarpvietę. Masažuoklis turi net 7 vibracijos režimus! Juos reguliuoti galite vos vieno mygtuko paspaudimu.

Prostatos vibratoriaus ilgis – 14 cm. Skersmuo plačiausioje vietoje siekia 4 cm. Įkraunamas vienu N elementu. Pagamintas iš aukštos kokybės silikono. Medžiaga yra saugi kūnui. Akimirksniu prisitaiko prie kūno temperatūros. Nekaupia kvapų.

Žaidimai su nuotolinio valdymo pulteliu

analinis zaisliukas anal thruster

Analinis žaisliukas „Anal Thruster“ neabejotinai patenkins Jūsų aistrą. Dėl 7 vibracijos ir 3 judėjimo aukštyn-žemyn režimų žaisliukas dovanos kvapą gniaužiančius pojūčius!

Juodas vibratorius turi tiesų pagrindą ir smailėjančią galvutę. Tai leidžia sklandžiai įterpti žaisliuką į išangę. Vibratorius valdomas nuotolinio valdymo pulteliu. Be to, jis turi prilimpantį pagrindą. Todėl mėgautis žaidimais galėsite laisvomis rankomis!

Žaisliukas pagamintas iš itin švelnaus medicininio silikono. Medžiaga pasižymi antibakterinėmis ir antialerginėmis savybėmis. Ji žaibiškai sušyla. Prisitaiko prie kūno temperatūros. Ją paprasta valyti ir prižiūrėti.

Vibratorius įkraunamas USB jungtimi. Atsparus vandeniui.

Tiek pradedantiesiems, tiek pažengusiems

analiniu kamuoliuku rinkinys satisfyer

Analinių kamuoliukų rinkinys „Satisfyer“ leis patirti svaiginantį malonumą. Itin kokybiški žaisliukai ras trumpiausią kelią iki didžiojo O!

Rinkinį sudaro du 20,5 cm ilgio kamuoliukai. Jų gale – rankenėlės. Jos leidžia kamuoliukus saugiai valdyti ir ištraukti. Komplektas pritaikytas ir naujokams, ir pažengusiems. Šie analiniai žaisliukai yra skirtingų tekstūrų. Jie sudaryti iš penkių sujungtų, mažėjančių kamuoliukų. Įsiskverbimo metu jie dovanos beprotišką orgazmą!

Juodi kamuoliukai pagaminti iš kūnui saugaus, švelnaus, lankstaus silikono. Medžiaga žaibiškai sušyla. Prisitaiko prie kūno temperatūros.