Jūsų prekių krepšelis tuščias
Nenustok žaisti!
Rinkis iš daugiau nei 5000 prekių

| Prekės ženklas | ANEROS |
| Savybės | Ergonomiškos formos, banguotos tekstūros, tinkamas pradedantiesiems, intensyviai stimuliuojantis |
| Skersmuo | 2,2 - 2,5 cm |
| Tinkamas lubrikantas | Vandens pagrindo |
| Naudojamas ilgis | 9,5 cm |
| Ilgis | 10,5 cm |
| Spalva | Balta |
| Skirta | Vyrams |
| Medžiaga | Silikonas |
| Pristatymas | - |
| Prekė yra | ŠIUO METU NETURIME |
Prekės aprašymas
TOP PREKĖS
