Kaiščiai

Analiniai kaiščiai - tai stimuliuojantys analiniai kištukai. Jie yra išskirtinės kūgio formos, kuri leidžia kaištį lengvai įdėti į analinę angą ir paį...vairinti lovos žaidimus. Kaiščiai skirti tiek vyrams, tiek moterims, norinčioms seksą paaštrinti papildomais pojūčiais, prailginti preliudijos laiką ar pagerinti masturbaciją. Jei ieškote papildomo stiprumo, galite pasirinkti vibruojantį analinį kaištį, kuris masažuos pačias jautriausias zonas ir užtikrins ilgalaikį malonumą nuo pat įžangos iki orgazmo.

Daugiau
Kaiščiai
Kaiščiai
XXL dydžio kaiščiai
XXL dydžio kaiščiai
Falo imitatoriai
Falo imitatoriai
Kamuoliukai
Kamuoliukai
Prostatos masažuokliai
Prostatos masažuokliai
Klizmos
Klizmos
Kremai, purškikliai
Kremai, purškikliai
Rinkiniai
Rinkiniai
Aukščiausios kokybės
Aukščiausios kokybės
Analinis kaištis Juvelyras
(1)
36.95 €
Analinis kaištis Nedrąsūs žingsniai
(5)
9.95 €
Analinių kaiščių rinkinys Įvairovė
(2)
29.99 €
Analinis kaištis Elegantiškasis
(1)
14.99 €
Analinis kaištis Maloni pradžia
(1)
12.95 €
Analinis kaištis Prisitaikėlis
(17)
31.95 €
Analinis kaištis Sidabras (raudonas)
(1)
24.99 €
Analinis kaištis We-Vibe Ditto (violetinis)
(1)
119.00 €
Analinis kaištis Vibruojantis mažulis
(2)
40.26 €
Analinis kaištis - uodega Pūkuota katytė
(1)
39.99 €
25.17 €
Analinis kaištis Kūgis
(2)
16.90 €
Analinis kaištis Sidabras (purpurinis)
(1)
24.99 €
Analinis kaištis Švelnumas (juodas)
(1)
16.99 €
Analinis kaištis Glotnusis (rožinis)
(2)
14.99 €
Analiniai Kaiščiai Švelnumas
(2)
26.95 €
Analinis kaištis Glotnusis (mėlynas)
(3)
14.99 €
Vibratorius Black Velvets
(1)
25.95 €
Penio žiedas – kaištis Ernis
(2)
19.95 €
Analinis kaištis Ledinis Kristalas
(2)
45.95 €
Analinis kaištis Glotnusis (violetinis)
(2)
14.99 €
17.95 €
Analinių kaiščiu rinkinys Anal Trainer
(2)
29.95 €
Analinis kaištis Big Plug
(2)
29.95 €
Žaismingas analinis kaištis Tail
(2)
36.90 €
Analinis žaisliukas Anal Thruster
(1)
109.95 €
Analinis kaištis Sidabras (mėlynas)
(1)
24.99 €
Analinis kaištis Pirštukas
(2)
4.95 €
Analinis kaištis XouXou E-stim
(1)
89.95 €
44.95 €
Analinis kaištis We-Vibe Ditto
(1)
119.00 €
Analinis kaištis Hush Butt
(1)
129.00 €

Išangės stimuliacijai skirti analiniai kaiščiai:

Padeda pasiruošti analiniam seksui. Tam, kad analinis seksas būtų malonus, reikalingas lėtas ir kruopštus pasiruošimas. Stimuliuodami analinę angą kaiščiu, galite pamažu įprasti prie pilnumo pojūčio.

Leidžia mėgautis įvairove. Analiniai kaiščiai – tai viena iš daugybės išangės stimuliacijos priemonių. Visų jų poveikis yra skirtingas. Kuo daugiau sekso prekių esate išmėginę, tuo didesnė yra jūsų seksualinė patirtis. Išangės kaiščiai – tai ideali priemonė analinės stimuliacijos pradžiai. Skirtingi dydžiai, papildomos savybės (vibravimas, lenkta forma) tikrai nustebina net ir tuos, kurie išmėginę daugiau sekso žaislų.

Yra universalūs. Nuo pat senų laikų išangės kaiščius mielai naudoja tiek vyrai, tiek moterys. Net paprasčiausias kaištis puikiai tinka gėjams, lesbietėms, biseksualiems ar heteroseksualios orientacijos žmonėms.

Dera su kitomis priemonėmis. Pateikiame kelis argumentus, dėl kurių tokį žaislą verta išmėginti bent kartą gyvenime. Šie žaisliukai gali ženkliai pagerinti kitais būdais patiriamą orgazmą. Juos galite naudoti netgi įprasto sekso ar masturbacijos metu. Švelniai įtempta išangė sustiprina malonius šiurpuliukus, keliamus oralinio sekso, vaginos, prostatos ar klitorio stimuliacijos metu.

Šiuolaikiški kaiščiai: nuo paprastumo iki įmantrumo

Šimtmečius kaupiama patirtis, nuolat tobulinamos gamybos technologijos ir kūrybiškumas – priežastys, dėl kurių kaiščiai šiandien džiugina kiekvieną vartotoją. Šie pikantiški žaislai skiriasi pagal:

Dydį ir formą. Pradedantieji gali rinktis nedidelius, pailgos formos gaminius. Norintiems stipresnių pojūčių skirti didesni, falą primenantys, papildomai prostatą stimuliuojantys kaiščiai.

Gamybos medžiagą. Kaiščiai gali būti suformuoti iš natūralių medžiagų: medienos, akmens, metalo. Tačiau taip pat galima rinktis ir patvarius, lietimui malonesnius gaminius iš silikono ar kiberodos.

Funkciją. Paprasčiausi gaminiai teikia malonumą, nes yra švelniai apgaubiami išangės raumenų. Tačiau vibruojantys, pulsuojantys kaiščiai stimuliuoja papildomai. Šiuolaikiški gaminiai patenkina ir estetinius lūkesčius: jie dekoruojami stiklo, kailio, plastiko elementais, forma primena fetišui skirtus daiktus.

Iš gausios pasiūlos lengva išsirinkti poreikius ir lūkesčius atitinkantį kaištį. Tokio žaislo kaina paprastai yra nedidelė, o pats gaminys – saugus ir patikimas.