Kaiščiai

Analiniai kaiščiai - tai stimuliuojantys analiniai kištukai. Jie yra išskirtinės kūgio formos, kuri leidžia kaištį lengvai įdėti į analinę angą ir paį...vairinti lovos žaidimus. Kaiščiai skirti tiek vyrams, tiek moterims, norinčioms seksą paaštrinti papildomais pojūčiais, prailginti preliudijos laiką ar pagerinti masturbaciją. Jei ieškote papildomo stiprumo, galite pasirinkti vibruojantį analinį kaištį, kuris masažuos pačias jautriausias zonas ir užtikrins ilgalaikį malonumą nuo pat įžangos iki orgazmo.

Daugiau

Kaiščiai


Analinis kaištis Prisitaikėlis
Analinių kaiščių rinkinys Įvairovė
Analinis kaištis Juvelyras
Analinis žaisliukas Anal Thruster
Vibruojantis kaištis My Secret XL
Analinis kaištis Elegantiškasis
Vibratorius Black Velvets
(1)
25.95 €
Analinis kaištis Sono No 81
Analinis kaištis Maloni pradžia
Penio žiedas – kaištis Ernis
Analinis kaištis Uždraustas Vaisius
Analinis kaištis Heavy Plug (S dydis)
Stiklinis analinis kaištis su uodega
Analinis kaištis Kūgis
(2)
16.90 €
-13%
Analinis kaištis Compact
17.95 € 15.62 €
Analiniai Kaiščiai Švelnumas
Analinis kaištis Glotnusis (mėlynas)
Analinis kaištis Suktukas (mėlynas)
Analinis kaištis Švelnumas (juodas)
Analinis kaištis - uodega Pūkuota katytė
Analinis kaištis Malonė
(4)
32.95 €
Analinis kaištis We-Vibe Ditto
Analinis kaištis Nedrąsūs žingsniai
Analinis pirštas
(6)
6.95 €
Analinis kaištis Shaking
Analinis Kaištis Smooth
(2)
18.30 €
Prostatos masažuoklis Nexus Glide
Analinis kaištis Tyli Aistra
Analinis Kaištis Forma
(1)
17.95 €
Analinis kaištis Suktukas (sidabrinis)
Analinis Kaištis Bubble
(1)
14.75 €
Analinis kaištis Tai bent (rožinis)

Išangės stimuliacijai skirti analiniai kaiščiai:

Padeda pasiruošti analiniam seksui. Tam, kad analinis seksas būtų malonus, reikalingas lėtas ir kruopštus pasiruošimas. Stimuliuodami analinę angą kaiščiu, galite pamažu įprasti prie pilnumo pojūčio.

Leidžia mėgautis įvairove. Analiniai kaiščiai – tai viena iš daugybės išangės stimuliacijos priemonių. Visų jų poveikis yra skirtingas. Kuo daugiau sekso prekių esate išmėginę, tuo didesnė yra jūsų seksualinė patirtis. Išangės kaiščiai – tai ideali priemonė analinės stimuliacijos pradžiai. Skirtingi dydžiai, papildomos savybės (vibravimas, lenkta forma) tikrai nustebina net ir tuos, kurie išmėginę daugiau sekso žaislų.

Yra universalūs. Nuo pat senų laikų išangės kaiščius mielai naudoja tiek vyrai, tiek moterys. Net paprasčiausias kaištis puikiai tinka gėjams, lesbietėms, biseksualiems ar heteroseksualios orientacijos žmonėms.

Dera su kitomis priemonėmis. Pateikiame kelis argumentus, dėl kurių tokį žaislą verta išmėginti bent kartą gyvenime. Šie žaisliukai gali ženkliai pagerinti kitais būdais patiriamą orgazmą. Juos galite naudoti netgi įprasto sekso ar masturbacijos metu. Švelniai įtempta išangė sustiprina malonius šiurpuliukus, keliamus oralinio sekso, vaginos, prostatos ar klitorio stimuliacijos metu.

Šiuolaikiški kaiščiai: nuo paprastumo iki įmantrumo

Šimtmečius kaupiama patirtis, nuolat tobulinamos gamybos technologijos ir kūrybiškumas – priežastys, dėl kurių kaiščiai šiandien džiugina kiekvieną vartotoją. Šie pikantiški žaislai skiriasi pagal:

Dydį ir formą. Pradedantieji gali rinktis nedidelius, pailgos formos gaminius. Norintiems stipresnių pojūčių skirti didesni, falą primenantys, papildomai prostatą stimuliuojantys kaiščiai.

Gamybos medžiagą. Kaiščiai gali būti suformuoti iš natūralių medžiagų: medienos, akmens, metalo. Tačiau taip pat galima rinktis ir patvarius, lietimui malonesnius gaminius iš silikono ar kiberodos.

Funkciją. Paprasčiausi gaminiai teikia malonumą, nes yra švelniai apgaubiami išangės raumenų. Tačiau vibruojantys, pulsuojantys kaiščiai stimuliuoja papildomai. Šiuolaikiški gaminiai patenkina ir estetinius lūkesčius: jie dekoruojami stiklo, kailio, plastiko elementais, forma primena fetišui skirtus daiktus.

Iš gausios pasiūlos lengva išsirinkti poreikius ir lūkesčius atitinkantį kaištį. Tokio žaislo kaina paprastai yra nedidelė, o pats gaminys – saugus ir patikimas.