Rinkiniai

Šiuose komplektuose rasite įvairių dydžių analinius žaisliukais, todėl galėsite išmėginti viską nuo švelnaus įsiskverbimo iki neįtikėtino didelio anal...inio žaislo ar falo imitatoriaus. Kiekvienas iš šių patogių rinkinių yra skirtas stimuliuoti, jaudinti ir masažuoti jautriausias analines sritis palaipsniui. Šie komplektai yra populiarūs tarp porų ir dažnai naudojami pradedančiųjų. Analiniai rinkiniai yra puiki dovana poroms, kurios nori susipažinti su analinių nuotykių pasauliu savo miegamajame.

Daugiau

Rinkiniai


Analinių kaiščių rinkinys Įvairovė
Rinkinys Analinė aistra
(5)
49.95 €
-10%
Analinių kaiščių rinkinys Tobulėjam
(1)
49.00 € 44.10 €
Erotinis žaidimas Anal Me
Rinkinys analiniams žaidimams
Analinių kaisčių rinkinys Trio
Analinių kaisčių rinkinys Sexy
Vibruojančių analinių kaiščių rinkinys

Parduotuvės


Parduotuvė
Mus rasite:
Gedimino pr. 45
Darbo laikas:
I–V 11:00–19:00
VI–VII 10:00–18:00
Susisiekime:
+370 621 56530
Parduotuvė
Mus rasite:
P. Lukšio g. 2
Darbo laikas:
I–V 11:00–19:00
Susisiekime:
+370 650 88860
Parduotuvė
Mus rasite:
Savanorių pr. 196
Darbo laikas:
I–V 10:30-18:30
VI 10:00–17:00
VII 10:00–16:00
Susisiekime:
+370 617 00069
Parduotuvė
Mus rasite:
Sausio 15-osios g. 13
Darbo laikas:
I-V 10:30-18:30
Susisiekime:
+370 659 38069
Parduotuvė
Mus rasite:
Kauno g. 31
Darbo laikas:
I-V 11:00-19:00
Susisiekime:
+370 607 10860

Informacija


Prekių pristatymas

Žinome, kad kiekvieno mūsų kliento poreikiai labai skirtingi. Todėl stengiamės jums pasiūlyti ne tik platų prekių asortimentą, bet ir skirtingus jų pristatymo variantus, kad galėtumėte išsirinkti tai, kas jums tinka labiausiai.

Nemokamas pristatymas LP Express paštomatais ir Lietuvos paštu įsigijus prekių už 29 Eur ir daugiau.

Jeigu įsigysite prekių už mažesnę sumą pristatymas kainuos nuo 2,2 Eur iki 3 Eur. Lietuvos teritorijoje prekes pristatysime per 1–2 darbo dienas nuo užsakymo apmokėjimo.

Išsirinktas prekes paštu siunčiame į bet kurią Europos šalį.

daugiau

Prekių grąžinimas

Užtikriname sklandų brokuotų prekių grąžinimą. Neveikiančią prekę pakeičiame kita arba klientui pageidavus, grąžiname pinigus.

Susisiekti dėl prekių grąžinimo galite info@fantazijos.lt

Gavus nekokybišką prekę, reikėtų su mumis susisiekti kuo greičiau. Prekes galima grąžinti fizinėse parduotuvėse arba išsiųsti registruotu paštu.

Atsiskaitymas

Už prekes siūlome apmokėti jums patogiausiu būdu. Jį pasirinkti galėsite pirkimo metu. Visi mūsų siūlomi atsiskaitymo būdai yra saugūs ir patikimi.

Turint klausimų dėl apmokėjimo susisiekti galite info@fantazijos.lt

Siūlome atsiskaityti grynaisiais atsiimant prekes, bankiniu pavedimu, kreditine kortele per Paypal ar elektronine bankininkyste.

Privatumas

Ypatingą dėmesį skiriame jūsų privatumo ir saugumo užtikrinimui. Rūpinamės jūsų konfidencialumu ne tik įstatymų numatyta tvarka, bet ir papildomais būdais.

Jokiomis aplinkybėmis neviešiname informacijos apie jūsų įsigytas prekes.

Prekės įpakuojamos neutralioje pakuotėje – paprastoje kartotinėje dėžėje be jokių skiriamųjų ženklų. O internetinėje svetainėje įdiegtas SSL sertifikatas ir apmokėjimo sąskaitų konfidencialumas užtikrina maksimalų privatumą.

 

„Fantazijos.lt“ internetinėje svetainėje tikrai rasite sau idealų analinių priemonių komplektą. Įsigykite tikroviškus, saugius variantus iš silikono, PVC ir TPR/TPE medžiagų. Mes prekiaujame prabangiais analiniais plėtikliais, kurie suteikia neįtikėtiną malonumą. Peržiūrėkite siūlomus prabangius analinius žaislus jei iš tiesų norite pradžiuginti save ar savo partnerį išskirtiniais analiniais malonumais. Visuose mūsų analinių priemonių komplektuose rasite daugybę analinių žaislų nuo mažiausio iki didžiausio dydžio laipsniškam jų naudojimui. Mes prekiaujame daugybe vibruojančių ir ne vibruojančių skirtingų dydžių variantų. Susipažinkite su naujojo amžiaus sekso žaisliukais, įsigiję nuotoliniu būdu valdomus analinius kaiščius, nuodėmingus auksinius analinius kaiščius ir analinių kaiščių rinkinius, kuriuose rasite skirtingų figūrų bei formų variantus naujo lygio eksperimentams.