Jūsų prekių krepšelis tuščias
Nenustok žaisti!
Rinkis iš daugiau nei 5000 prekių

| Prekės ženklas | Easytoys Anal Collection |
| Medžiaga | Silikonas, akrilas |
| Tinkamas lubrikantas | Vandens pagrindo |
| Ilgis | 7 cm; 7,9 cm; 9,3 cm |
| Naudojamas ilgis | 6,2 cm; 7 cm; 8,1 cm |
| Skersmuo | 0,8 - 2,7 cm; 0,9 - 3,3 cm; 1,1 - 4 cm |
| Svoris | 30 g; 45 g; 80 g |
| Savybės | Ypač švelnūs, patogūs ir saugūs naudoti, puošti blizgiais akmenėliais |
| Spalva | Rožinė |
| Skirta | Universalus |
| Pristatymas | - |
| Prekė yra | ŠIUO METU NETURIME |
Prekės aprašymas
Gaukite prekę šiandien:
TOP PREKĖS
