"Dillon Harper Crush Fleshlight" masturbatorius

SKU
3000014108
77,39 €

Karšta ir nepakartojama naktis su įspūdingų formų gražuole, kurios vagina prisirpusi geismu ir laukia jūsų įsiskverbimo. Skamba kaip svajonė? Ją įgyvendinti padės Fleshlight masturbatorius, kuris imituoja garsiosios erotinių filmų žvaigždės Dillon Harper vaginą.


Fleshlight – vienas populiariausių masturbatorių gamintojų pasaulyje. Prabangos ir kokybės ženklas garantuoja maksimalų ir ilgalaikį malonumą. Visi masturbatoriai pagaminti iš odą imituojančios SuperSkin medžiagos, kurios pagrindinis tikslas – vyrams suteikti tokius pojūčius, kokių jie nė neįsivaizdavo savo erotinėse fantazijose.
Šis unikalus masturbatorius sukurtas pagal garsiosios filmų suaugusiems žvaigždės Dillon Harper vaginos anatomiją. Žaisliukas pagamintas iš aukštos kokybės SuperSkin medžiagos, kuri pasižymi minkštumu, elastingumu ir garantuoja itin malonų įsiskverbimą. Kanalo viduje jūsų laukia 5 geriausių visų laikų Fleshlight tekstūrų rinkinys „Chrush“ su gumbeliais, ruoželiais, bangelėmis juostelėmis ir kalneliais.


Masturbatorius lengvai valomas ir prižiūrimas. Diskretiška pakuotė leidžia jį nešiotis su savimi. Prieš naudodami išimkite formą palaikančią lazdelę iš Fleshlight vidaus. Pirmą kartą naudodami nepamirškite išimti viduje esančios ir formą palaikančios lazdelės. Ilgis – 25,5 cm, skersmuo – 2 cm.
Prekę rekomenduojama naudoti su vandens pagrindo lubrikantu. Po naudojimo priemonę nuplaukite šiltu vandeniu ir muilu arba nuvalykite specialiu sekso prekių valikliu.

Karšta naujiena
Nemokamas pristatymas
1
  • Informacija
  • Atsiliepimai 1
Informacija
Medžiaga Real Feel Super Skin
Gylis 25,5 cm
Skersmuo 2 cm
Savybės Minkštas, tamprus
Pristatymo laikas 1 - 2 d.d.
Parašyk atsiliepimą
Parašyk atsiliepimą apie prekę
Parašykite išsamų ir kokybišką atsiliepimą apie pirktą prekę ir gaukite € 6 vertės fantazijos.lt dovanų kuponą!
  1. Prekės apžvalga turi būti ne trumpesnė nei 100 žodžių.
  2. € 6 kuponą gausite tik jeigu jūsų apžvalgą patvirtins administratorius (apžvalga turi būti kokybiška).
  3. Apžvalgą gali parengti tik prekę pirkęs lankytojas.
  4. Jeigu parašysite keletą apžvalgų, kuponus galėsime susumuoti.
  5. Jeigu prekės kaina mažesnė nei 6 €, duodamas kuponas lygus prekės kainai.
fantazijos.lt užsakymo salygos