Nemokamai pristatome
nuo 29 €
100% Slaptas pirkimas
Galimybė apžiūrėti prekes

KOMPLEKTAI


Durex Extra Safe
Durex Extra Safe

0.69 €

Dvigubo slaptumo pakuotė
0.99 €

0.79 €

Komplekto kaina 1.48 €
Sutaupote: 0.20 €

TOP PREKĖS


Šią prekę užsakyti galite ir paskambinę telefonu:

+370 600 84088

I-V 8:00-18:00

Bendras įvertinimas:
4.33 (3)

Pirkėjai jau įvertino šią prekę, parašyk atsiliepimą ir tu bei gauk dovanų!

2023-03-30
5.0
Durex Extra Safe yra prezervatyvas, pagamintas iš natūralios latekso gumos. Durex Extra Safe yra patikimas ir gerai žinomas produktas, kurio kokybę gerai vertinu ne tik aš, bet ir kiti vartotojai ir specialistai. Durex Extra Safe yra vienas iš populiariausių prezervatyvų pasaulyje, žinomas savo didesniu storio ir tvirtumo lygiu, kuris suteikia papildomą saugumą. Šis produktas yra skirtas tiems, kurie nori maksimaliai užtikrinti apsaugą nuo neplanuoto nėštumo ir lytiniu keliu plintančių infekcijų.

2019-03-20
4.0
Asmeniškai man - tai geriausi "DUREX" firmos prezervatyvai.

Pagrindiniai ir kertiniai šių prezervatyvų pliusai, lyginant su kitais "DUREX" prezervatyvais:

1.- Labai, labai tvirtai laikosi ant varpos. Net ir ekstremaliausiose mylejimosi pozose nereikia bijoti, kad prezervatyvas nuslinks, tolygiai juda kartu su varpa mylėjimosi metu. Dėl to nereikia sukti galvos, ir gali atsiduoti tik meilės žaidimams

2.- Kur kas ilgesnis seksas su mylimają. Vėlgi, tam tikrose pozose, esant stipriam susijaudinimui ir plonesniam prezervatyvui, reikia dažnai sulėtinti ir panašiai, save kontroliuoti, - o su šiais prezervatyvais, seksas kur kas ilgesnis, ir visose pozose gali laisvai atsiduoti savo mylimam žmogui, ir mėgautis kokybišku seksu. Bet nereikėtų apsigauti, šie prezervatyvai yra taipogi ploni, tik pagaminti iš standesnės medžiagos. Mano mylimajai, taipogi labai patinka.

Labai rekomenduoju šiuos prezervatyvus.

2018-07-03
4.0
„Extra Safe“ yra mano vieni mėgstamiausių prezervatyvų. Jie yra labiau lubrikuoti nei kiti įprastiniai prezervatyvai (nei Durex ar kitų populiarių prekinių ženklų). Taigi, neturint papildomo lubrikanto po ranka, galima gerai apsieit ir be jo. Tiesa, pastebėjau, kad prezervatyvo galiojimui artėjant prie pabaigos, lubrikantas jau gali būti ir išsausėjęs (tai galioja visiems prezervatyvams). Šiuos prezervatyvus taip pat renkuosi dėl storio ir formos, jie yra išties patogūs, intensyvaus sekso metu neatsismaukia kaip kai kurie kiti prezervatyvai. Taip pat, jie ne taip greitai išsausėja. Kadangi šie prezervartyvai storesni, jie leidžia labiau pasitikėti savo galimybėmis ir ilgiau mėgautis malonumais. Tačiau akto trukmės prasme neprilygsta benzokaino turintiems prezervatyvams, kurie „numarina“ varpą ir leidžia aktą prailginti kartais ir 2-3 kartus.