Nemokamai pristatome
nuo 29 €
100% Slaptas pirkimas
Galimybė apžiūrėti prekes

TOP PREKĖS


(1)
9.95 €
(1)
10.95 €
Populiaru
Populiaru
(65)
9.00 €
9.00 €
(3)
10.95 €
-14% Akcija
Video
-14% Akcija
Video
(1)
9.41 € 10.95 €
8.95 €

Šią prekę užsakyti galite ir paskambinę telefonu:

+370 600 84088

I-V 8:00-18:00

Bendras įvertinimas:
4.67 (6)

Pirkėjai jau įvertino šią prekę, parašyk atsiliepimą ir tu bei gauk dovanų!

2024-04-01
5.0
Durex Extra Safe prezervatyvai yra tikras atradimas mūsų intymių aktyvumų gyvenimo  arsenale su antraje puse. Jie užtikrina puikų ir saugų apsaugą, leisdami mėgautis įvairiomis pozomis be jokio nerimo dėl plyšimo ar nusismaukimo dėl judesio greičio ar kampo. Šie prezervatyvai taip pat puikiai išlubrikuoti, todėl papildomo lubrikanto nereikia, o tai suteikia papildomą patogumą ir mėgavimąsi aktyviu seksu ir dar labiau užtikrina gerą  kokybę. Jų universalus dydis ir patogumas taip pat yra didelis pranašumas, nes svarbu, kad seksas būtų malonus abiem pusėms. Mes tikrai rekomenduojame išbandyti šį produktą - jis tikrai vertas dėmesio ir garantuoja malonų bei saugų intymų gyvenimą ir dar ne kartą prie jų grįšime juos naudoti. 

2023-11-22
5.0
Durex Extra Safe yra patikimas prezervatyvas, kuris suteikia papildomą apsaugą ir jausmą intymioms akimirkoms. Šis prezervatyvas yra gaminamas iš aukštos kokybės natūralaus latekso, kuris užtikrina patikimą apsaugą nuo neplanuoto nėštumo ir lytiniu keliu plintančių infekcijų. Durex Extra Safe turi intensyvų lygiavertį lubrikantą, kuris padidina patogumą ir sumažina trintį, suteikdamas ypatingą malonumą abiem partneriams. Jo unikalus dizainas užtikrina patogų dėvėjimą ir saugumą. Pasitikėkite Durex Extra Safe, kad galėtumėte mėgautis saugiomis, patogiomis ir maloniais akimirkomis su savo partneriu. Prieš naudojant, būtina laikytis gamintojo nurodymų ir saugumo reikalavimų

2023-10-03
5.0
Durex Extra Safe apsauga tai dar vienas atradimas mūsų imtinių žaidimų, nes tai puiki ir saugi priemonė atlikti visas norimas pozas bei gali neįsijaudinti, kad plyš ar nusimaus dėl judesio greičio ar tam tikro judesio kampo su šiais prezervatyvais to nebus. Taip pat lapai gerai yra išlubrikuoti, kas yra nebūtina turėti visada kartu papildomo lubrikanto bei įmanoma viską atlikti be papildomo, nes užtenka ant šio produkto lubrikanto, kad nekeltų diskomforto nei pačiam nei antrajai pusei. Dydis taip pat labai prisitaikantis ir patogus, nes tai irgi svarbu geram seksui tarp vienas kito. Tikrai rekomenduojame și produktą išbandyti ir jums tikrai vertas dėmesio priemonė.

2023-03-30
5.0
Durex Extra Safe yra prezervatyvas, pagamintas iš natūralios latekso gumos. Durex Extra Safe yra patikimas ir gerai žinomas produktas, kurio kokybę gerai vertinu ne tik aš, bet ir kiti vartotojai ir specialistai. Durex Extra Safe yra vienas iš populiariausių prezervatyvų pasaulyje, žinomas savo didesniu storio ir tvirtumo lygiu, kuris suteikia papildomą saugumą. Šis produktas yra skirtas tiems, kurie nori maksimaliai užtikrinti apsaugą nuo neplanuoto nėštumo ir lytiniu keliu plintančių infekcijų.

2019-03-20
4.0
Asmeniškai man - tai geriausi "DUREX" firmos prezervatyvai.

Pagrindiniai ir kertiniai šių prezervatyvų pliusai, lyginant su kitais "DUREX" prezervatyvais:

1.- Labai, labai tvirtai laikosi ant varpos. Net ir ekstremaliausiose mylejimosi pozose nereikia bijoti, kad prezervatyvas nuslinks, tolygiai juda kartu su varpa mylėjimosi metu. Dėl to nereikia sukti galvos, ir gali atsiduoti tik meilės žaidimams

2.- Kur kas ilgesnis seksas su mylimają. Vėlgi, tam tikrose pozose, esant stipriam susijaudinimui ir plonesniam prezervatyvui, reikia dažnai sulėtinti ir panašiai, save kontroliuoti, - o su šiais prezervatyvais, seksas kur kas ilgesnis, ir visose pozose gali laisvai atsiduoti savo mylimam žmogui, ir mėgautis kokybišku seksu. Bet nereikėtų apsigauti, šie prezervatyvai yra taipogi ploni, tik pagaminti iš standesnės medžiagos. Mano mylimajai, taipogi labai patinka.

Labai rekomenduoju šiuos prezervatyvus.

2018-07-03
4.0
„Extra Safe“ yra mano vieni mėgstamiausių prezervatyvų. Jie yra labiau lubrikuoti nei kiti įprastiniai prezervatyvai (nei Durex ar kitų populiarių prekinių ženklų). Taigi, neturint papildomo lubrikanto po ranka, galima gerai apsieit ir be jo. Tiesa, pastebėjau, kad prezervatyvo galiojimui artėjant prie pabaigos, lubrikantas jau gali būti ir išsausėjęs (tai galioja visiems prezervatyvams). Šiuos prezervatyvus taip pat renkuosi dėl storio ir formos, jie yra išties patogūs, intensyvaus sekso metu neatsismaukia kaip kai kurie kiti prezervatyvai. Taip pat, jie ne taip greitai išsausėja. Kadangi šie prezervartyvai storesni, jie leidžia labiau pasitikėti savo galimybėmis ir ilgiau mėgautis malonumais. Tačiau akto trukmės prasme neprilygsta benzokaino turintiems prezervatyvams, kurie „numarina“ varpą ir leidžia aktą prailginti kartais ir 2-3 kartus.


Mylimiausia MYLIMIAUSIA LIETUVOS ELEKTRONINĖ PARDUOTUVĖ