Nemokamai pristatome
nuo 29 €
100% Slaptas pirkimas
Galimybė apžiūrėti prekes

TOP PREKĖS


Paskutinė prekė
Video
Paskutinė
Video
(2)
9.95 €
-30% Akcija
-30% Akcija
11.17 € 15.95 €
Populiaru
Populiaru
(12)
9.95 €
9.00 €
(5)
9.95 €
Video
Video
(1)
10.95 €

Šią prekę užsakyti galite ir paskambinę telefonu:

+370 600 84088

I-V 8:00-18:00

Bendras įvertinimas:
4.94 (36)

Pirkėjai jau įvertino šią prekę, parašyk atsiliepimą ir tu bei gauk dovanų!

2024-05-08
5.0
Visų pirma dizainas, solidi išvaizda, nedidelis buteliukas su purkštuku, patogus naudoti ir tinkamo dydžio pasiimti su savimi į kelionę, net ir rankiniame bagaže. Kalbant apie poveikį, jį tikrai pajutome abu, užsipurškus keletą minučių prieš įsiskverbiant juntamas šiek tiek šaldantis poveikis, kuris sumažina jautrumą bei šiek tiek sustipriną pačią erekciją. Malonumu mėgavomės kur kas ilgiau nei įprastai, žinoma galima sakyti, kad čia veikia ir psichologija, tačiau jautrumas tikrai mažesnis, bet malonumas dvigubai didesnis, intensyvesnis. Išbandę spontaniškai, tačiau nenusivylėme ir kitą kartą nedvejodami įsidėtume į savo pirkinių krepšelį, nes nieko nėra geriau nei matyti vienas kito patenkitas akis, ir jausti per kūną bėgančius šiurpuliukus iš aistros ir malonumo.

2024-04-30
5.0
Šį ejakuliaciją atitolinantį purškiklį pasitinkau spontaniškai, nieko per daug nesitikėdamas, galbūt todėl ši prekė ir pranoko visus lūkesčius. Visų pirma dizainas, solidi išvaizda, nedidelis buteliukas su purkštuku, patogus naudoti ir tinkamo dydžio pasiimti su savimi į kelionę, net ir rankiniame bagaže. Kalbant apie poveikį, jį tikrai pajutome abu, užsipurškus keletą minučių prieš įsiskverbiant juntamas šiek tiek šaldantis poveikis, kuris sumažina jautrumą bei šiek tiek sustipriną pačią erekciją. Malonumu mėgavomės kur kas ilgiau nei įprastai, žinoma galima sakyti, kad čia veikia ir psichologija, tačiau jautrumas tikrai mažesnis, bet malonumas dvigubai didesnis, intensyvesnis. Išbandę spontaniškai, tačiau nenusivylėme ir kitą kartą nedvejodami įsidėtume į savo pirkinių krepšelį, nes nieko nėra geriau nei matyti vienas kito patenkitas akis, ir jausti per kūną bėgančius šiurpuliukus iš aistros ir malonumo.

2024-04-29
5.0
Malonus kvapas, patogus dozavimas. Rezultato tikėjomės kitokio, orgazmo neatitolina, gal šiek tiek prislopina jautrumąButeliukas labai gero dydžio, su pompa todėl labai patogu dozuoti. Išbandėm ir tikrai pateisino lūkesčiusgalbūt ir psichologiškai suveikė jog turi atitolinti orgazmą, bet purškiklis savo paskirtį atliko. Kaip vaikinas pasakojo, tai šiek tiek sumažina jautrumą ir dėl to ne taip greitai viskas įvyksta. Taip pat orgazmas buvo stipresnis negu įprastai, turbūt dėl ilgesnio pačio lytinio akto ir didesnio susijaudinimo. Pats purškiklis yra bekvapis, kas tikrai labai didelis privalumas, kadangi paprastai prezervatyvai ar lubrikantai turi kažkokį specifinį ir neypatingai malonų kvapą.

2024-04-28
5.0
Prieš perkant šį purškalą, negalvojau kad jis turės labai didelio efekto, ar kad išvis veiks, tačiau tikrai galiu pasakyti, kad klydau. Šis purškalas yra ganėtinai patogiame buteliuke, su purškalo kamšteliu, tai leidžia lengvai aplikuoti skystį ant reikiamos vietos. Pirmą kartą panaudojus buvo šiek tiek netikėtas jausmas, toks šaldymas, kuris po kurio laiko žinoma praėjo ir purškalas tikrai atliko savo nurodomą funkciją. Prailgino pojūčius tiek man tiek partnerei, tikslaus laiko negaliu pasakyti, tačiau tikrai eigoje pastebėjau jog viskas trunka ilgiau nei įprastai, o tai patiko abiems, pirksime dar kartą ir tikrai naudosime ateityje. Visumoje, rekomenduoju ne tik aš bet ir partnerė, abiems vakaras buvo malonesnis nei įprastai, pabandykite kam įdomu, tikrai nenusivilsit:)

2024-04-08
5.0
Rekomenduoju :)

2024-03-20
5.0
Puiki dovanaŠis ejakuliaciją atitolinantis penio purškiklis Sedory tikrai padeda ir išties maloniai nustebino, pradžioj aš dvejojau, galvojau ar man jo reikia bet išbandes aš tikrai nesigailejau. Likau itin patenkintas ne tik aš, bet ir mano partneriai. Šis kremas atitolina ne tik atitolina ejakuliaciją,bet ir sugrąžino mano pasitikėjimo savimi,kurio man taip trūko. Gana gerai padarytas Dozatorius neleidžia purkšti per daug, sumažina šiek tiek jautruma. Įpakavimas sandarus o buteliukas nedidelis tai galima nešiotis ir kišenėj, tik partneriai keistai pažiūri kai išsitrauki :D galiu rekomenduoti išbandyti ir jum, tikrai neblogas produktas,manau ateityje pirksiu dar.

2024-02-01
5.0
Puikiai veikia!! Rekomenduoju!

2024-01-18
5.0
Labai nustebau, kad tokį dalyką galima gauti dovanų visiskai nemokamai. Niekada ankščiau nebendėme, tačiau norėjosi ilgesnio lytinio akto. Tai pamačius šį produktą, kaip nemokamą pasiūlymą iš karto ji ir pasirinkome. Darėmė viską kaip nurodyta instrukcijoje ir rezultatas tikrai nustebino. Lytinis aktas trūko beveik 2 kartus ilgiau, kartu su partneriu buvome labai patenkinti. Užpurškiant jaučiamas silpnas šaltukas, kas žino kas yra lidokainas tikrai supras :DD. Be to buteliukas mažas, tačiau greitai nepasibaigs. Visiems kurių santykiuose trūksta laiko, tikrai rekomenduotumėm šį mažą pagalbininką. Galimai tai ne geriausias pasirinkimas, kadangi bandėme tik jį, bandysime dar kitus, tačiau šiuo metu drąsiai galime sakyti, kad šis purškiklis tikrai padeda.

2024-01-01
5.0
Puikus dalykas. Be jokiu riebaliniu sluoksniu. Patogi pakuote. Veikia taip pat gerai. Pateisino mano lukescius. Nes kartais norisi ilgesnio sekso tai sis dalykelis tikras pagalbininkas lovoje ir ne tik lovoje

2023-12-13
5.0
Super purškiklis. Labai patogus dozavimas. Gera tekstura, nepalieka sluoksnio želės ant ranku, kaip kai kurie kiti produktai. Rekomenduoju.


daugiau
Mylimiausia MYLIMIAUSIA LIETUVOS ELEKTRONINĖ PARDUOTUVĖ