Nemokamai pristatome
nuo 29 €
100% Slaptas pirkimas
Galimybė apžiūrėti prekes

KOMPLEKTAI


Ejakuliaciją atitolinantis purškiklis Sedory (15 ml)
Ejakuliaciją atitolinantis purškiklis Sedory (15 ml)

19.95 €

Dvigubo slaptumo pakuotė
0.99 €

0.79 €

Komplekto kaina 20.74 €
Sutaupote: 0.20 €

TOP PREKĖS


Šią prekę užsakyti galite ir paskambinę telefonu:

+370 600 84088

I-V 8:00-18:00

Bendras įvertinimas:
4.89 (19)

Pirkėjai jau įvertino šią prekę, parašyk atsiliepimą ir tu bei gauk dovanų!

2023-09-27
5.0
Įdomu ir kažkas naujo . Atšaldo, atitolina . Paprastas naudojimas, tikrai verta pabandyti. ????

2023-09-19
5.0
Tikrai jog veikia, atitolina taip jog mergina po visko net pajudėt nenorėjo

2023-09-19
5.0
Wowowow, tobulas, atlieka savo paskirtį, tikrai verta mokėti, seksas tampa ilgesnis!

2023-09-19
5.0
Tikrai vertas pinigų, atlieka savo paskirtį, seksas tampa ilgesnis!

2023-09-17
5.0
Malonus kvapas, patogus dozavimas. Rezultato tikėjomės kitokio, orgazmo neatitolina, gal šiek tiek prislopina jautrumąButeliukas nedidelis, kompaktiškas ir atrodo elegantiškai, taip pat lengvai dozuojasi paspaudus. Taigi jeigu norisi pabandyti prailginti lytinio akto trukmę tai siūlau pabandyti, bent jau mums suveikė ir abu likome patenkinti.Netikėjom dėl purškiklio, jog gali suveikt, bet pabandęs draugas labai nustebo, tai tikrai veikia ???? 100% tai pats geriausias dalykas buvo draugui nupirkt ir pabandyt ????????Taip pat orgazmas buvo stipresnis negu įprastai, turbūt dėl ilgesnio pačio lytinio akto ir didesnio susijaudinimoButeliukas labai gero dydžio, su pompa todėl labai patogu dozuoti. Išbandėm ir tikrai pateisino lūkesčius;D sakyčiau, kad ne tik atitolino, bet ir sustiprino orgazmą, nes vaikinas sakė, kad net nesupranta kas įvykoMalonus kvapas, patogus dozavimas. Rezultato tikėjomės kitokio, orgazmo neatitolina, gal šiek tiek prislopina jautrumąpabandęs draugas labai nustebo, tai tikrai veikia ???? 100% tai pats geriausias dalykas buvo draugui nupirkt ir pabandyt ????????Prėkė yra visai gera gražus dizainas ir įpakavimas, kuris suteikia solidumo. Labai puikus ir geras dozatorius ir purkštukas su kurio pagalba labai lengvai ir paprastai galima naudotis produktų. Ejakuliacija atitolina, bet labai minimaliai plius nebent labiau sumažina jautrumą, bet merginai ir man patinka ir naudojimą bei manau toliau naudosim. Prie šios prekes mes patartume dar naudoti ir stimuliuojanti gelį klitoriui tada efektas padvigubėja ir dar labiau suteikia žaismingumu per kurį gali išbandyti viską ką tik galvoji bei visas pozas ir t.t Apibendrinant galiu pasakyti, kad preke rekomenduojam ir tikrai siūlome išbandyti manau atneš naujų potyrių ir išbandymo ir į jūsų guolius

2023-09-09
5.0
Malonus kvapas, patogus dozavimas. Rezultato tikėjomės kitokio, orgazmo neatitolina, gal šiek tiek prislopina jautrumąButeliukas labai gero dydžio, su pompa todėl labai patogu dozuoti. Išbandėm ir tikrai pateisino lūkesčiusgalbūt ir psichologiškai suveikė jog turi atitolinti orgazmą, bet purškiklis savo paskirtį atliko. Kaip vaikinas pasakojo, tai šiek tiek sumažina jautrumą ir dėl to ne taip greitai viskas įvyksta. Taip pat orgazmas buvo stipresnis negu įprastai, turbūt dėl ilgesnio pačio lytinio akto ir didesnio susijaudinimo. Pats purškiklis yra bekvapis, kas tikrai labai didelis privalumas, kadangi paprastai prezervatyvai ar lubrikantai turi kažkokį specifinį ir neypatingai malonų kvapą.

2023-09-09
5.0
Užtepus jo nesijaučia, neužsiuodžia, tik po viso akto rašo jog reikia būtinai nuplauti. Dar geras dalykas, kad galima įlašinti ir į prezervatyvą, efektas jaučiasi taip pat. Buteliukas nedidelis, kompaktiškas ir atrodo elegantiškai, taip pat lengvai dozuojasi paspaudus. Taigi jeigu norisi pabandyti prailginti lytinio akto trukmę tai siūlau pabandyti, bent jau mums suveikė ir abu likome patenkinti.Netikėjom dėl purškiklio, jog gali suveikt, bet pabandęs draugas labai nustebo, tai tikrai veikia ???? 100% tai pats geriausias dalykas buvo draugui nupirkt ir pabandyt ????????Taip pat orgazmas buvo stipresnis negu įprastai, turbūt dėl ilgesnio pačio lytinio akto ir didesnio susijaudinimo. 

2023-08-31
5.0
Netikėjom dėl purškiklio, jog gali suveikt, bet pabandęs draugas labai nustebo, tai tikrai veikia ???? 100% tai pats geriausias dalykas buvo draugui nupirkt ir pabandyt ????????

2023-05-25
5.0
Tai tikrai labai geras produktas, maniau, kad jis neveiks, bet jis veikia, jį taip pat lengva naudoti. Šį purškiklį labai lengva nešiotis, todėl, jei man jo reikia, bet kada bus malonu jį naudoti. tiesiog puiku.

2023-05-15
5.0
Puikiai veikia


daugiau