Kiekvienas žmogus turi savo silpnybių, kurios traukia ir suteikia tam tikrą pasitenkinimą. Juk kartais taip sunku atsispirti nuodėmingam skanėstui, nors pažadėjote sau laikytis dietos, o kai kurios moterys gali „pasigirti“ apsipirkinėjimo manija, tačiau yra žmonių, kurių silpnybės laikomos fetišu.

Fetišas – kas tai?

Gali būti, jog jums patinka stebėti savo partnerę apsiavusią seksualius aukštakulnius, tačiau tai nebūtinai reiškia, jog turite pėdų fetišą.

Fetišas – tai seksualinis stimulas, kuris kyla matant daiktą ar kūno dalį, kuri paprastai nelaikoma seksualine, pavyzdžiui, batai ar kojos. Tačiau fetišai neapsiriboja tik tuo, ką galima paliesti ar net pamatyti – kartais žmonės „garbina“ kvapus, garsus ar tam tikro žmogaus asmenines savybės ir panašius neapčiuopiamus dalykus.

Daugelis žmonių, turinčių fetišus turi stebėti savo geismo objektą ar fantazuoti apie tai, norėdami seksualiai susijaudinti, sukelti erekciją ar patirti orgazmą. Asmuo, turintis fetišą gali masturbuotis matydamas, uostydamas ar ragaudamas savo fetišo objektą, tačiau nebūtinai. Kartais tokį žmogų „užveda“ vien stebėjimas, nedarant nieko.

Seksualiniai fetišai yra ne kas kita, kaip netradicinė, tačiau pavojaus nekelianti seksualinė praktika. Žinoma, yra daugybė fetišų, kurie smarkiai priartėja prie tam tikros ribos, tačiau dažniausiai ji nėra peržengiama.

Verta paminėti, kad visi turime tam tikrų fetišų ir tai nėra nenormalu, bet vidutinis žmogus šiuos fetišus puoselėja neperžengdamas ribų. Fetišai būna įvairių laipsnių, kurie svyruoja nuo švelnaus iki ekstremalaus.

Sekso mašina vyrams The Milker
Suvaržymo rinkinys pažengusiems
Sekso mašina Love machine
-43%
Antklodė šlapiam seksui
(5)
33.30 € 18.98 €
Fetish rinkinys Seksas ir valdžia
Antrankiai Švelnus tramdymas (juodi)
Erotinis žaidimas Please Me
Sekso mašina Power Banger
Kūno diržai Gundymas
Sekso mašina Sybian
1,095.00 €
Kombinezonas Juoduma
109.95 €
Mini sekso mašina
89.00 €

Kiekvienam fetišas gali būti ypatingas ir unikalus. Fetišai skirstomi į tris kategorijas:

 • Medijos fetišas. Tokį fetišą turintis žmogus dažniausiai gali būti apsėstas tam tikros medžiagos, pavyzdžiui, latekso, gumos, šilko ar odos;
 • Formos fetišas. Šios kategorijos fetišu pasižymintis asmuo jaučia potraukį tam tikroms formos, tarkime moters aukštakulniams bateliams ar apatiniam trikotažui;
 • Gyvasis fetišas. Kūno dalys, tokios kaip pėdos, plaukai, sėdmenys ar krūtys, vadinamos „gyvais“ fetišais.

Kaip atsirado šis terminas?

Fetišizmo reiškinys žinomas jau nuo gilios senovės, tačiau terminas „fetišas“ sukurtas 1887 m., prancūzų gydytojo Alfredo Binė. Iš pradžių šiuo terminu buvo vadintos tam tikrų Afrikos genčių statulėlės, kurioms buvo suteikiamos magiškos savybės. Bet Alfredas Binė pastebėjo, jog kai kurie vyrai tam tikriems daiktams ar moters savybės suteikia tokią pat magišką prasmę ir lygiai taip pat garbina, kaip afrikiečiai savo statulėles, tad šį „nukrypimą“ pavadino fetišu.

Populiariausi vyrų fetišai

Pėdų fetišas
Turintiems šį fetišą, jaudina kiekviena smulki pėdų detalė ir dalis. Dauguma pėdų fetišistų yra vyrai, kurie dažnai mėgsta užuosti, laižyti ar ragauti kojas ir jiems reikalinga tam tikra sąveika su bet kuria pėdos dalimi, kad patirtų orgazmą ir bendrą seksualinį pasitenkinimą.

Vojerizmas
Vojerizmas – tai fetišas, kai patiriamas seksualinis pasitenkinimas stebint lytinį aktą ar nuogą kūną. Nustebsite, tačiau šis fetišas itin populiarus ne tik tarp vyrų, bet ir tarp moterų, tačiau pats žmogus dažnai nežino, jog turį polinkį stebėti. Kadangi praėjusiais metais 30% visų internete perduodamų duomenų buvo pornografinio pobūdžio, galima sakyti, kad vojerizmo fetišas iš tikrųjų yra populiariausias.

Lateksas
Šis fetišas apibūdina tuos, kurie patiria didžiulį seksualinį malonumą, kai jų partneris dėvi lateksą, gumą, vinilą ar kitas blizgančias ir aptemptas medžiagas. Šie asmenys tokias medžiagas mato kaip tam tikrą vergijos rūšį, bet yra ir tokių, kurie pasitenkina paprasčiausiu latekso kvapu ar pojūčiu.

Dominavimas ir vergovė
Dominavimas ir vergovė yra dalis BDSM praktikos, kuri plačiai žinoma dėl itin populiaraus filmo „Penkiasdešimt atspalvių“. BDSM reiškia vergovę, viešpatavimą ir paklusnumą, sadizmą ir mazochizmą, tačiau iš tikro ši praktika apima viską, ką daro poros, užsiimančios bet kokia dominavimo ir vergovės forma sekso metu. Kad tai būtų laikoma fetišu, o ne tik sveiko seksualinio gyvenimo dalimi, vienas ar keli dalyviai turi reikalauti tokio tipo žaidimų, kad jaustųsi seksualiai stimuliuojami.

Kūno auskarai
Tai gana populiarus fetišas ir apima viską nuo pradurtos bambos iki antakių, varpos ir spenelių. Žmonės, turintys auskarų, dažnai traukia kitus žmones, kurie pažymi save taip pat iššaukiamai. Norint juos seksualiai sujaudinti, gali pakakti tik kito žmogaus, turinčio auskarų, tačiau gali jaudinti vien adrenalino išsiskyrimas procedūros metu ar nešiojant auskarą kūne.

Krūtys ir užpakaliukas
Ar malonumas stebint šias seksualias moters kūno dalis daro jus fetišistu? Evoliuciškai kalbant, vyrai yra pasirengę sutelkti dėmesį į šias sritis kaip vaisingumo ženklą. Tačiau jei mylintis vis norite apversti ją ir mylėtis šuniuko poza ar jaučiate didelį pasitenkinimą stebėdamas jos krūtinę, kai ji yra ant viršaus, gali būti, jog turite šį fetišą. Nors bet kuris vyras gali įvertinti šį puikų turtą, vyrams, turintiems šiuos specifinius fetišus, gali būti sunku pasiekti kulminaciją be putlios krūtinės ar seksualaus užpakaliuko vaizdo.

Plaukai
Plaukai yra dar vienas stebėtinai populiarus fetišas. Nesvarbu, ar jie surišti į uodegas, kasas ar pynes, ant šviesiaplaukės, brunetės ar raudonplaukės moters, kiekvienas vaikinas turi savo specifinį pasirinkimą. Plaukai labai jausminga moters kūno dalis, daranti įtaką vyrams įvairiais būdais. Šis fetišas taip pat galėtų būti labiau orientuotas į konkrečius stilius. Kai plaukai suformuojami į uodegą, jie gali lengvai priminti botagą arba suteikti jums progą juos suimti, kol esate įkarštyje. Plaukai taip pat yra jaunystės sinonimas, todėl moteris, turinti kasas, gali išpildyti jaunesnių moterų fetišą.

Kitos lyties drabužiai
Šis fetišas yra labiau paplitęs, nei jūs įsivaizduojate, ir apima fetišistą, kuriam reikia arba dėvėti priešingos lyties drabužius, arba būti seksualiai intymiems su tuo, kas juos dėvi. Šis fetišas paplitęs tiek tarp heteroseksualių, tiek ir tarp gėjų vyrų.

Pėdų fetišas

Pėdų fetišas yra toks įdomus ir populiarus, jog apie jį reikia pasikalbėti plačiau. Dažniausiai seksualiausios kūno dalys yra įvardijamos kaip erogeninės zonos – lytiniai organai, krūtys ar sėdmenys, tačiau kai kuriems seksualiausia kūno vieta yra pėdos, nepaisant to, jog pėdos niekaip nesusijusios su seksu.

Pėdų fetišo populiarumas
Pėdų fetišas, be abejonės, yra vienas labiausiai paplitusių fetišų. Tūkstančiai žmonių garbina pėdas ir nailonines kojines bei aukštakulnius.

Jei norite apie savo polinkį pėdoms pranešti partneriui, bet nežinote kaip jis reaguos, nesijaudinkite. Greičiausiai, jūsų partneris jau yra girdėjęs apie šį polinkį.

Nors ši žinia gali būti kiek netikėta, paprastai ji gana lengvai integruojama į poros santykius. O be to, jūsų partneriui gali labai patikti pėdų masažas, tad pirmiausia, nebijokite atvirai apie tai pasikalbėti.

Kaip įtraukti pėdų fetišą į seksualinį gyvenimą?
Yra daugybė būdų šį fetišą įtraukti į seksualinį gyvenimą, pradedant nuo labai švelnaus laipsnio, pavyzdžiui, masažo, baigiant ekstremaliu pėdų trypimu. Nepriklausomai nuo laipsnio, viskas prasideda nuo atviro ir nuoširdaus bendravimo su partneriu, be to, turite nustatyti ribas bei sugalvoti saugos žodį, kuris leistų nutraukti aktą.

Pats paprasčiausias būdas paversti pėdas sekso dalimi yra pėdų masažai. Juk visi mėgstame būti lepinami. Pirmiausia nuplaukite partnerio pėdas šiltu vandeniu, o kaip pėdos sušils, nusausinkite jas ir suteikite nuostabų pėdų masažą.

Na, o jei abu sutinkate, galite bučiuoti ar net švelniai pačiulpti partnerio pėdas. Jei nemanote, kad partneris tam jaučiasi pasiruošęs, panaudokite pluksnelę ir suteikite švelnius pojūčius.

Laukinė fantazija – krūtų surišimas

Dar vienas įdomus fetišas yra krūtų suvaržymas. Šis fetišas gali suteikti nepaprasto malonumo moterims – juk krūtinė ir speneliai yra viena jautriausių moterų erogeninių zonų.

Kas tai yra?
Krūtų surišimas yra klasikinio suvaržymo kategorija. Klasikiniai suvaržymai susideda iš rankų, kojų ir kitų kūno dalių suvaržymo, na o krūtų suvaržymai sutelkiami į krūtis, jos surišamos virvėmis, diržais, kaklaraiščiais ir įvairiais specialiais kūno diržais bei korsetais.

Kodėl žmonėms tai patinka?
Krūtų surišimas gali atrodyti labai seksualiai abiem partneriams dėl įvairių priežasčių. Visų pirma, dėl vaizdo, nes tai atrodo itin seksualiai. Taip pat yra žmonių, kurie turi fetišą krūtims. Tai normalu tol, kol abu partneriai dėl visko sutinka. Galiausiai, pojūtis tikrai malonus. Krūtinė yra erogeninė zona ir ji gali suteikti seksualinį malonumą.

Kaip pasakyti partneriui, kad norite tai išmėginti?
Rekomenduojame susidaryti sąrašą to, ką norėtumėte išmėginti. Abu su partneriu surašykite viską, ką norėtumėte išbandyti lovoje ir apsikeiskite sąrašais. Kai partneris pamatys, jog norite išmėginti krūtinės suvaržymą, galėsite apie tai padiskutuoti. Bet jei abudu jaučiatės patogiai, galite tiesiog aptarti savo norus ir troškimus.

Kokie aksesuarai reikalingi?
Jei norite tik išbandyti šį BDSM žaidimą, galite griebti marškinėlius ir užsimauti juos per galvą, tada traukite viršutinę jų dalį žemyn iki krūtinės ir taip gausite krūtinės diržą. Jei norite išmėginti kažką aštriau, įsigykite virvę, tik nepirkite iš virvės iš namų ūkio prekių parduotuvės, nes tokios virvės bus per šiurkščios ir gali sukelti skausmą. Investuokite į patikimą ir kokybišką virvę iš sekso prekių parduotuvės, kuri bus švelni odai. O jei norite dar aštriau, panaudokite latekso, odos ar spandekso kūno diržus, kurie sukurti išryškinti krūtinei. Galiausiai, jei jums patinka spenelių stimuliacija, įsigykite spenelių spaustukus, kurie sužnybs jūsų spenelius.

Nuo ko pradėti?
Visų pirma ir svarbiausia, mokykitės ir domėkitės. Ieškokite informacijos internete, žiūrėkite porno filmus, kuriuose naudojamos jus dominančios technikos prieš pradėdami daryti tai savarankiškai. Taip pat galite pasidomėti Shibari virvių rišimo menu. Kai pagaliau nuspręsite išmėginti tai savo kailiu, sugalvokite saugos žodį, kurį ištarus judu su partneriu viską nutrauksite. Tai turėtų būti lengvai įsimenamas žodis, pavyzdžiui “ananasas” arba “raudona”. Be to, laikykite žirkles netoliese, tik dėl viso ko…

BDSM – kas tai?

BDSM terminas apima išties labai didelį veiklos spektrą, įskaitant fetišą. Šis akronimas šifruojamas taip:

Bbondage (vergavimas)

Ddiscipline (disciplina, dominavimas, o tuo pačiu ir paklusnumas – submission angl.)

S ir Msadism ir masochism (sadizmas ir mazochizmas atitinkamai).

Taip pat prie BDSM veiklų dažnai priskiriami ir fetišai, nes ši kultūra visgi yra neatsiejama nuo įvairių polinkių. BDSM veikla yra itin populiari ir ją išbando daugybė žmonių, o ši kultūra ypač išpopuliarėjo po jau minėto „Fifty Shades“ filmo. Šiek tiek panagrinėkime kelias BDSM kryptis, glaudžiai susijusias su fetišizmu ( o norėdami plačiau paskaityti apie BDSM, straipsnį rasite čia):

Sadomazochizmas

Sadomazochizmą akronime BDSM atspindi S ir M raidės, kurios dažnai žymimos paprasčiausiai S/M. Daugelis BDSM kultūrą sieja būtent su patiriamu skausmu ir jo suteikimu, tačiau tai yra tik maža BDSM dalis.

Nors skausmas nėra skirtas kiekvienam, visgi dažnas pafantazuoja apie tokius seksualinius žaidimus. BDSM žaidimų metu skausmas reiškia malonumą, be to, tai daroma tik su partnerių sutikimo, o bet kada aktą galima nutraukti.

Žaidimas vaidmenimis

Dar viena svarbi BDSM dalis yra vaidmenų žaidimai. Šie žaidimai yra itin populiarūs tiek vyrų, tiek moterų tarpe ir daugelis apie tai fantazuoja. Be to, žaidimai vaidmenimis yra labai priimtina fetišo rūšis, tad ji ir lengviau prieinama.

Jei norite išbandyti šiuos žaidimus, pirmiausia pabandykite sugalvoti tokius scenarijus kurie jus „užvestų“ ir suteiktų pasitenkinimo. Taip pat, atvirai ir nuoširdžiai išsakykite tai partneriui, nes tai geriausias būdas pradėti vaidmenų žaidimus.

Jei jau turite idėja, sukurkite aiškų scenarijų, kad jūsų partneris žinotų ką turi daryti. Tačiau neskubėkite visko imti ir įgyvendinti iš karto, vietoje to – kalbėkitės apie tai ir tik sukūrę tobulą scenarijų bei aptarė ribas, imkitės darbo.

BDSM aksesuaras – skaistybės diržas

Skaistybės diržas kai kuriems BDSM mylėtojams yra neatsiejama žaidimo dalis, kuri tampa kasdienybe. Šis aksesuaras gali būti dėvimas įvairiais sumetimais, pavyzdžiui:

 • Skaistybės diržas gali būti dėvimas kaip pasitikėjimo įrankis;
 • Jį galima dėvėti norint sukliudyti neištikimybę ar masturbaciją;
 • Kartais jis gali būti dėvimas dėl mados (vakarėliuose, susibūrimuose);
 • Norint išvengti oralinės stimuliacijos taip pat galima dėvėti skaistybės diržą;
 • Žinoma, kad skaistybės diržai kartais dėvimi norint apsisaugoti nuo išprievartavimų;
 • Dažnai skaistybės diržai naudojami norint paslėpti erekciją;
 • Kai kurios poros dėvi skaistybės diržus norėdamos apsiriboti tik flirtu, diržas apsaugo nuo galimų kitų veiksmų;
 • Skaistybės diržas vienas iš paprasčiausių kontracepcijos būdų;
 • Yra žmonių, kurie dėvi skaistybės diržus norėdami išlikti skaistūs iki vestuvių;
 • Skaistybės diržas kartais gali sukelti papildomų fantazijų ir stimuliuoti seksualinę aistrą.

Skaistybės diržų tipai
Skaistybės diržai gali būti įvairūs: įprasti, odiniai ar plastikiniai sekso žaislai, ir, žinoma, gali būti labai brangūs – pagaminti pagal kliento užsakymą.

Populiariausi skaistybės diržų tipai yra:

Narvelio tipo. Šis diržas apgaubia vyro genitalijas, apsaugodamas jas nuo seksualines stimuliacijos ir erekcijos.

Florentinos tipo skaistybės diržas. Šis diržas apsijuosia aplink juosmenį ir klubus. Šis diržas taip pat turi gaubtą genitalijoms. Moterims skirtas gaubtas dažniausiai yra plokščia juostelė su nedidele angele skirta šlapinimuisi. Vyrams skitas gaubtas su vamzdeliu kuriame patalpinamas penis. Gaubtas turi skylutes tam kad vyras galėtų lengvai šlapintis.

-20%
Skaistybės diržas Grotos
50.53 € 40.42 €
Skaistybės diržas Narvas
Skaistybės diržas Nedorėlis 4.2”
Penkiolikos dalių penio narvas
Skaistumo žiedai Gates Of Hell
Skaistybės Diržas Saugumas

Kaip dėvėti skaistybės diržus
Prieš pradedant nuolat dėvėti skaistybės diržą reiki prie jo priprasti. Apsijuoskite diržą ir prilaikykite ranka taip, kad jaustumėtės patogiai. Pirmą dieną diržą reikėtų dėvėti 1-2 valandas, vėliau po truputėli ilginti dėvėjimo laiką. Kol priprasite dėvėti skaistybės diržą gali prireikti mėnesio ir daugiau.

Skaistybės diržo dėvėtojas nuolat turėtų apsižiūrėti ar neatsirado kokių kraujosruvų ar mėlynių ten kur įrenginys liečiasi su oda. Dėvint ilgą laiką, reikėtų reguliariai nusiimti skaistybės diržą ir apiplauti uždengtas vietas. Diržą reikėtų nuvalyti ir nusausinti. Oda nuolat uždengta drėgme gali sudirgti. Drąsiai pasinaudokite plaukų džiovintuvu norėdami nusausinti sunkiai pasiekiamas skaistybės diržo vietas.

Seksualiausia apranga – lateksas

Viršutiniai ir apatiniai rūbai iš latekso – seniai nebe egzotika, o pakankamai populiari gundymo priemonė. Teisingai išsirinkus lateksinį rūbą, jis atskleidžia jūsų grožį ir individualumą. Rūbai iš latekso tarsi antra oda aptempia kūną, paslepia trūkumus ir pabrėžia privalumus, lieknina ir suteikia seksualumo. Kadangi šie rūbai pasižymi itin dideliu elastingumu, su jais patogiai jausitės bet kokia poza. Štai kodėl sekso žaidimuose jie – tiesiog nepakeičiami.

Lateksas – praktiška ir elastinga medžiaga, iš jo pagamintus rūbus galima rengtis iš karto po dušo. Nepaisant to, kad lateksas – plonas, jis šildo. O svarbiausia – jis beprotiškai seksualus. Latekso rūbai gali iš esmės pakeisti jūsų įvaizdį.

Kad miegamajame persikūnytumėte į ką tik norite, intymių rūbų gamintojai siūlo įvairiausių stilių latekso rūbų, nuo katės kombinezono svingerių vakarėliui, kur norėtumėte likti incognito, iki stilingų švarkelių, su kuriais galite drąsiai eiti į klubą. Variantų – daugybė, o rezultatas – vienas: akimirksniu sužadinta beprotiška aistra.

Kūno diržai Gundymas
Kombinezonas Juoduma
109.95 €
Raudonas vinilinis katės kostiumas
Juoda vinilinė glaustinukė Basque
Korsetas Ekstravagancija
Teminis kostiumas Išdykusi seselė
Fetišinė glaustinukė
Kūno diržai Zado
69.95 €
Latekso pirštinės Late X
Korsetas Pantera
79.95 €
Kombinezonas Tamsa
-10%
Tamprės Plyšelis
(1)
89.95 € 80.95 €

Taigi į ką vertėtų atkreipti dėmesį perkant ir prižiūrint rūbus iš latekso?
Visų pirma patikrinkite, ar rūbas, kurį ketinate įsigyti, neturi mažų skylučių, ar jo paviršius nudažytas idealiai lygiai? Dažymo trūkumai ir įtrūkimai – bene dažniausiai pasitaikantys latekso gaminių defektai.

Lateksas – tai medžiaga, garsėjanti savo elastingumu, taigi gali pasirodyti, kad jį galima ištempti kiek tik norite. Bet taip nėra. Dauguma latekso gaminių neatsparūs dideliam tempimui, todėl būtinai ieškokite rūbų, kurie tiktų jums idealiai.

Kaip prižiūrėti latekso rūbus?
1. Paprastai nauji lateksiniai rūbai būna padengti talku, todėl prieš juos naudojant pirmą kartą rekomenduojama nuvalyti drėgna kempine.

2. Nuvalytą rūbą gerai išdžiovinkite.

3. Vidinį rūbo paviršių pabarstykite talku.

4. Kad apsaugotumėte rūbus nuo neigiamo aplinkos poveikio ir suteiktumėte jiems blizgesio, pravartu įsigyti ir lateksui skirtos poliravimo priemonės.

5. Nepamirškite, kad lateksas labai jautrus tempimui, todėl renkitės rūbus labai atsargiai, jei prireiks – pabarstykite kūną talku.

6. Latekso rūbų jokiu būdu negalima skalbti. Padėvėtą rūbą nuvalykite muiluotu vandeniu, išdžiovinkite, laikykite pakabintą ir kruopščiai ištiesintą.

Labai svarbu paminėti, kad fetišizmas nėra nenormalus nuokrypis, o fetišų turime beveik kiekvienas. Jei norite įtraukti fetišą į savo ir partnerio seksualinį gyvenimą, svarbiausia – abipusis sutikimas ir saugumas. Fetišai yra itin individualūs ir jei koks, iš pažiūros, „netinkamas“ dalykas jus jaudina, neturėtumėte to gėdytis.