Nemokamai pristatome
nuo 29 €
100% Slaptas pirkimas
Galimybė apžiūrėti prekes

TOP PREKĖS


(1)
10.95 €
Video
Video
(2)
24.90 €
Paskutinė prekė
Populiaru
Paskutinė
Populiaru
(1)
21.95 €
-28% Akcija
Populiaru
-28% Akcija
Populiaru
(5)
25.00 € 34.95 €
Populiaru
Populiaru
(4)
15.95 €
Populiaru
Video
Populiaru
Video
14.95 €
Populiaru
Populiaru
(1)
22.95 €

Šią prekę užsakyti galite ir paskambinę telefonu:

+370 600 84088

I-V 8:00-18:00

Bendras įvertinimas:
4.95 (20)

Pirkėjai jau įvertino šią prekę, parašyk atsiliepimą ir tu bei gauk dovanų!

2023-09-08
5.0
Pasirinkau šį gelį kaip nemokamą dovaną pabandymui. Turiu ilgalaikį partnerį, tai nesiruošiau pritraukti vaikinų dėmesio, tiesiog buvo smalsu pabandyti, kas bus tiesiog tarp mūsų dviejų:) Gelis tikrai veikia, tai manau, tikrai galima drąsiai naudoti norint pritraukti vaikinų dėmesį, o kas turi partnerius, tai irgi galima naudoti tiesiog miegamojo veiklos paįvairinimui, kai norisi „kažko tokio“. Tačiau svarbu suprasti, kad tai tik papildas, o ne stebuklas. Gelis tikrai gali sustiprinti jūsų patrauklumą ir pasitikėjimą savimi, tačiau svarbiausia yra jūsų pati jausmai ir savijauta. Be to, būtinai laikykitės rekomenduojamų dozių, kad vengtumėte pernelyg intensyvaus kvapo. Tai gali būti įdomus produktas, jei naudojate jį atsakingai.

2023-07-03
5.0
Patogi pakuotė, lengvai ir smagiai naudojasi kartu su kūno losjonu ar kvepalais. Neerzina bei nedirgina odos ar uoslės. Labai smagus dalykas, džiaugiuosi, jog turiu kosmetinėje.????

2023-05-22
5.0
Išties, buvau skeptiškos nuomonės apie feromonus. Tačiau buvau labai maloniai nustebinta. Ačiū už puikią prekę!

2023-05-18
5.0
Viskas super!

2023-05-17
5.0
Feromoninis gelis moterims Hot yra tikrai įdomus produktas, kuris gali padėti sukurti ypatingą patrauklumą. Žinoma tai daugiau galbūt yra moters pasitikėjimo savimi pakėlimas. Nesvarbu kas tai yra, bet tai veikia. Gelis labai lengvai naudojamas, ir net nedidelio jo kiekio pakanka tam, kad jaučiasi įdomus ir viliojantis aromatas. Be to, pastebėjau, kad šis gelis tikrai pritraukia dėmesį iš vyriškosios pusės. Jis suteikia pasitikėjimo jausmą ir padeda sukurti ypatingą energiją tarp dviejų žmonių. Mano asmeninė patirtis su šiuo produktu buvo tikrai teigiama, ir aš džiaugiuosi, kad jį išbandžiau. Tikrai verta pabandyti, jei norite pritraukti daugiau dėmesio ir sukurti ypatingą chemiją su žmonėmis aplinkui bei atgauti pasitikėjimo savimi jausmą.

2023-05-01
5.0
Puiki preke rekomenduoju

2023-04-26
5.0
Nebuvau mėginus, bet nustebino :) pakuotė visiškai neįtartina, bekvapis, bet savo darbą atlieka. Netikėjau, kad veikia, bet diena buvo toookia bloga iš pat ryto, kad visai ne į galvą atrodyt "faina" pasitepiau riešus ir už ausų, įprasti kvepalai, plaukų kupeta ant galvos, surugęs veidas ir vistiek gavau komplimetų, tad manau kol kas vienas sėkmingiausių pirkinių ;)

2023-04-25
5.0
Maloniai nustebino šis gelis. Nusipirkau mano vaikinui nežinant ir jam grižus iš darbo pabandžiau pasitept. Reikėjo visai nedaug ir rezultatas matėsi iš karto. Kad ir koks pavargęs atėjo iš darbo, gelis padarė savo darbą ir sujaudino jį. Jau išnaudojau beveik pusę buteliuko ir esu jau įsitikinusi, kad pirksiu dar. Beje, pakuotė labai graži ir elegantiška, o pats buteliukas mažas ir puikiai telpa net i tašytę, o kaina tikrai atitinka kokybę, todėl siulau bent jau pabandyti vieną kartą nusipirkt šį gelį ir prižaduz kad po vieno bandymo pirksit jį vėl ir vėl :)

2023-04-21
5.0
Gelis specifinio kvapo neturi, tad tinkamas naudoti su mėgstamais kvepalais. Gera, patogi ir nedidelė pakuotė

2023-04-04
5.0
Feromoninis gelis moterims Hot- WOW WOW WOW. Nemaniau , kad prekė iš erotinių prekių parduotuvės gali taip atrodyti pradedant jos įpakavimu baigiant jos pačios buteliuku ( talpa). Šie feromonai atrodo visiškai, kaip iš prabangios parduotuvės koks gelis veidui. Tokia prabangi pakuotė! Toms, kurios jaudinasi dėl to ką kiti pagalvos svarbiausias aspektas, jog visiškai neatrodo, kad tai feromonai, galite drąsiai nešiotis savo rankinuke ir niekas net neįtars kas tai. Pati prekė taip pat atlieka savo funkcijas, pritraukia vaikinų dėmesį dar ir KAIP! Labai gerai, kad kvapas nedirgina pačios manęs, galiu naudoti ir su savo kvepalais, tačiau savo funkcijas feromonai vis vien atlieka. Labai patinka, išnaudojus buteliuką, pirksiu dar vieną.


daugiau
Mylimiausia MYLIMIAUSIA LIETUVOS ELEKTRONINĖ PARDUOTUVĖ