PANAŠIOS PREKĖS


9.95 €
28.95 €
-10%
29.70 € 33.00 €
Masturbatorius Vibrating Stroker Oral
(1)
24.95 €
Masturbatorius Suviliok ir sugundyk
(1)
27.95 €
Masturbatorius Jureivė
(2)
44.95 €
35.95 €
Penio pompa Du viename
(1)
49.95 €
-10%
44.96 € 49.95 €

Šią prekę užsakyti galite ir paskambinę telefonu:

+370 600 84088

I-V 8:00-18:00

Fleshlight GO Torque
Bendras įvertinimas
2018-07-21 10:00
Įvertinimas
Sveiki. Mąstote apie FleshLight (FL) Torque. Arba į jį panašų FL Flight. Pabandysiu palyginti FL Girls su FL Torque (FT-T).
Jei jūsų penio dydis 20 ir daugiau centimetru tai jums gal geriau galvoti apie FL IceLady. Na gerai, tokie ilgiai tik suaugusiujų filmuose yra.
FL-T pasirinkimas turi savų privalumų ir savų trūkumų. FL klasikinių serijų dizainas padarytas kaip žibintuvėlio. Atseit ant jūsų stalo paprastas žibintuvėlis o ne FL. Tačiau jei kas norės pasinaudoti tuo žibintuvėliu, ir atsuks dangtelį, tai per sekundę supras ne tik tai, kad čia ne žibintuvėlis, bet ir visa kita. Tuo tarpu FL-T būdamas permatomas iš karto duoda žinoti, kad čia ne žibintuvėlis. O ir atsukus dangtelį - neaišku kas čia galėtų būti. Bent jau man iki pažinties su FL tikrai būtų neaišku. Vakaruose apie "žibintuvėlį" žino daugiau žmonių todėl gamintojai išleido naujo dizaino seriją FL Flight kuri nepanaši į žibintuvėlius ir kiek mažesnė už FL-T. Atsidarius FL-T (ar FL Flight)
dangtelį pamatysite kažkokią abstrakčią skylę, kuri FL-T atveju man primena kažką is automobilių ar metalo apdirbimo pramonės (beje totaliam panašumui
gamintojai sukūrė serija FL Ignition, ten tai tikrai primena kažkokią turbiną). Vidinė struktūra skiriasi nuo FL "lotus" todėl šį masturbatorių galima naudoti kitokiems pojūčiams pajusti. Nežiųrint tų kitų pojūčių, kokybė ir visa kita pilnai išlaikyta FL. Tai yra, jei jums patiko FL Girls tai šitas
patiks ne mažiau. FL-T yra mažesnis, ne 25, o 20 centimetrų. Bet turint omenyje, kad vidutiniai dydžiai yra 13-15 centimetrų tai viskas savo vietoje. Kadangi FL-T mažesnis - jį patogiau transportuoti, o kadangi jis panašus į automobilinę abstrakciją tai jo nebūtina giliai slėpti. FL-T nori pudros.
Atnaujinimo pudros (arba kukurūzų krakmolo kaip teigia Fantazijos.lt). Jei FL Girls gali apseiti be pudros, tai šitas jos reikalaus kiekvieną kartą. Kodėl,
suprasite iš karto po pirmo džiovinimo, tad paliksiu kiek intrigos. FL-T labiau nei FL Girls tinka žaidimams su partnere(iu)
nes yra permatomas. FL-T turi savybę kuri nereklamuojama - penis įterptas į FL-T atrodo didesnis nei yra iš tikro!
Beje aš naudoju ir FL-T ir FL Girls vienu metu, pakaitomis tai šen tai ten įterpiu. Jei žaisti tai žaisti.

Parašyk atsiliepimą ir GAUK DOVANĄ!