Nemokamai pristatome
nuo 29 €
100% Slaptas pirkimas
Galimybė apžiūrėti prekes

TOP PREKĖS


Šią prekę užsakyti galite ir paskambinę telefonu:

+370 600 84088

I-V 8:00-18:00

Bendras įvertinimas:
4.98 (41)

Pirkėjai jau įvertino šią prekę, parašyk atsiliepimą ir tu bei gauk dovanų!

2023-03-14
5.0
Kortos, atrodo ką galima būtų jomis nustebinti, net jei ten sexy nuotraukos ar pozos? Tačiau, pasirinkome dovanu prie pirkinio šią kaladę ir negalim atsidžiaugti. Ar žaidėme jomis? Juokingiausia, kad kol kas vis dar ne :D Ar padėjo paįvairinti rutiną naujomis pozomis – irgi kol kas ne :D Tačiau pati mintis, kad jas turime labai linksmina kažkaip. Kelis kart net planavome traukti, su mintimi, kad išbursim kokias „atrakcijas“ turėsim šiąnakt, tačiau dar tik fantazuojant ir juokais aptarinėjant, kad reikia gal kortų pagalbos, nuotaika pakildavo ir viskas pakrypdavo reikiama linkme. Taigi, pasirodo tai smagus ir naudingas žaidimas ???? O kai pradėsim jas išties naudoti, o ne tik aptarinėti, matyt atsiliepimas bus dar geresnis. Puikus, šmaikštus žaidimas, tinka tiek savo naudojimui, tiek dovanoms ???? Rekomenduoju ????

2023-03-13
5.0
Labai puikios kortos, daug įvairiausiu pozų, kaikurias mačiau pirmą kartą. Labai smagus žaidimas, suteikia spontaniškumo ir linksmybės

2023-03-03
5.0
Neslėpsiu, pasiėmiau šias kortas, nes perkant už tam tikrą sumą, galima išsirinkti vieną iš pateiktų prekių nemokamai, tad šios kortos pasirodė geriausias variantas. Neturėjau jokių lūkesčių, bet gavusi siuntą labai apsidžiaugiau. Įprastų kortų žaidimų su partneriu jomis nežaidžiame, bet labai gerai tarnauja, kai trūksta pozų idėjų. Naudojame visaip, susigalvojam savo žaidimų pagal nuotaiką – kartais traukiame iš užverstų, kartais kiekvienas išsirenkame po kelias kortas ir leidžiame išsirinkti partneriui, kaip kada tiesiog peržiūrime ir bendru sutarimu nusprendžiame pozą, kartais stengiamės per kartą išbandyti kuo daugiau. Galų gale gal ir sužaisim kokį kortų žaidimą jomis ir sugalvosim, ką darys laimėtojas. Žodžiu, daiktas nebrangus, o pasitarnauja ne vienu būdu, o jei dar gauni nemokamai – išvis pasaka.

2023-02-25
5.0
Reikės eit pasilankstyt labiau į salę, kaikurios pozos sunkiai pavyksta, bet fainos kortos :)

2023-02-16
5.0
Turbūt kaip ir daugelis porų norėjome ko nors naujo, girdėjome apie sekso kortas, todėl pasirinkome išmėginti Kamasutra kortas būtent iš Fantazijos.lt. Jos mums su partnere labai patiko, daug idėjų pasirenkant pozą. Labai daug pavaizduotų pozų, kai kurios iš jų nematytos abiems. Kortos pagamintos iš kokybiško kartono, ryškios, gražūs, estetiški piešiniai, standartinio kortų kaladės dydžio, neužims daug vietos. Galima žaisti kaip su įprastomis kortomis įprastus standartinius kortų žaidimus, o taip pat galima traukti kortą užvertus ir tai bus tarsi žaidimas abiems, puikus laiko praleidimas kartu ir nuolatinis naujų pozų atradimas. Taigi kortomis esam abu patenkinti, rekomenduojame išmėginti visiems ypač, jei trūksta įvairovės lovoje.

2023-02-08
5.0
Patiko labai

2023-02-08
5.0
Pasiteisino labai!

2023-02-08
5.0
Smagios kortos.. Tik pažiūrėjus porą kortų, užkaitom ir likusios buvo padėtos į šoną... ????

2023-02-03
5.0
Norėjome ko nors naujo savo lytiniame gyvenime, girdėjome apie sekso kortas, todėl pasirinkome išmėginti Kamasutra kortas būtent iš Fantazijos. Lt. Jos mums su partnere labai patiko, daug idėjų pasirenkant pozą. Labai daug pavaizduotų pozų, net apie 50% iš jų nematytos abiems, galima išmėginti visas ir atrasti patinkančią ar net kelias. Iš kokybiško kartono, ryškūs, gražūs piešinukai, galima vežtis ar neštis su savimi, nes yra nedideles, tad neužims daug vietos. Taip pat galima traukti kortą užvertus ir tai bus tarsi žaidimas abiems, puikus laiko praleidimas kartu ir nuolatinis naujų pozų atradimas. Taigi kortomis esam abu patenkinti, rekomenduojame išmėginti visiems ypač, jei trūksta įvairovės lovoje.

2023-02-01
5.0
labai geros kortos paįvairinti intymius lovos žaidimus :)


daugiau