Klausimai

 1. Kaip galiu pasinaudoti dviem kodais? Vibratorių nuolaidos kodu ir dovanų kupono kodu.

  www.fantazijos.lt: Sveiki, vieno pirkimo metu galima pasinaudoti tik vienu nuolaidos kodu.
 2. Sveiki, sumokant prekes maximoje pardavejos mato is kur perku?

  www.fantazijos.lt: Sveiki. Pardavėjos nematys, kad Jus mokate už erotines prekes.
 3. Ar yra galimybe isigyti lubrikantu meginuku ?. Pvz. sildanti, saldanti, nukelianti orgazma, astrinanti pojucius ir pan.
  Nes noretusi pameginti ir issirinkti pora labiausiai patikusiu. Kad nereiketu pirkti visu po pilna buteliuka, po to nusivylus kai kuriais ismesti puse i siuksliu deze.

  www.fantazijos.lt: Sveiki. Taip, galima įsigyti lubrikanto mėginėlių po 5ml arba 10 ml.
 4. ar įmanoma įsigyti aukštos kokybės falo imitatorių , kuris atitiktų mano vyro penio kopiją.

  www.fantazijos.lt: Sveiki, turime aukštos kokybės falo imitatorių, tačiau šiuo metu negalime konkrečiai atsakyti ar turėtume kokio Jums reikia, nes nežinome matmenų. Taip pat, nemanome, kad rastume kopiją, nebent panašių išmatavimų.
 5. Ar rengiate kazka mergvakariams,pasakojimus supazindinimus su produktais , kaip juos naudoti ir pan.

  www.fantazijos.lt: Sveiki, rengiame ekskursijas po erotinių prekių parduotuvę, viena tradicinė kur turite galimybę apžiūrėti ir paliesti įvarius sekso žaisliukus, susipažinti su visu erotinių prekių parduotuvės asortimentu, gyvai pamatyti jų veikimo principus. Išgirsti atsakymus į pačius slapčiausius ir intymiausius klausimus. Ir ekskuriją "Penkiasdešimt pilkų atspalvių" kur turite galimybę paliesti žaisliukus, bei išbandyti jų veikimą. Išgirsti įdomių detalių bei subtilybių iš paslaptingojo fetišo pasaulio.
Rodyti puslapyje