"Lisa Ann Barracuda Fleshlight" masturbatorius

SKU
3000014103
77,39 €

Karšta ir nepakartojama naktis su įspūdingų formų gražuole, kurios vagina prisirpusi geismu ir laukia Jūsų įsiskverbimo. Skamba kaip svajonė? Ją įgyvendinti padės Fleshlight masturbatorius, kuris imituoja garsiosios erotinių filmų žvaigždės Lisa Ann vaginą.

Fleshlight – vienas populiariausių masturbatorių gamintojų pasaulyje. Prabangos ir kokybės ženklas garantuoja maksimalų ir ilgalaikį malonumą. Žaisliukas pagamintas iš aukštos kokybės SuperSkin medžiagos, kuri pasižymi minkštumu, elastingumu ir garantuoja itin malonų įsiskverbimą. Viduje jūsų laukia speciali, ilgais ir jaudinančiais šereliais bei gumbeliais padengta tekstūra, kuri suteikia papildomą stimuliaciją.

Masturbatorius lengvai valomas ir prižiūrimas. Diskretiška pakuotė leidžia jį nešiotis su savimi.  Pirmą kartą naudodami nepamirškite išimti viduje esančios ir formą palaikančios lazdelės. Ilgis – 25,5 cm, skersmuo – 2 cm.

Prekę rekomenduojama naudoti su vandens pagrindo lubrikantu. Po naudojimo ištraukite movą iš dėklo, plaukite movos išorę bei vidų šiltu tekančiu vandeniu ir sekso žaislams skirtu specialiu valikliu. Prieš dedant movą atgal į dėklą įsitikinkite, jog ji pilnai išdžiuvusi. Siekant išlaikyti idealią masturbatoriaus būklę, rekomenduojame naudoti specialią, masturbatorius atnaujinančią pudrą.

Karšta naujiena
Nemokamas pristatymas
0
  • Informacija
  • Atsiliepimai 2
Informacija
Medžiaga Real Feel Super Skin
Gylis 25,5 cm
Skersmuo 2 cm
Savybės Minkštas, tamprus
Pristatymo laikas 1 - 2 d.d.
Parašyk atsiliepimą
Parašyk atsiliepimą apie prekę
Parašykite išsamų ir kokybišką atsiliepimą apie pirktą prekę ir gaukite € 6 vertės fantazijos.lt dovanų kuponą!
  1. Prekės apžvalga turi būti ne trumpesnė nei 100 žodžių.
  2. € 6 kuponą gausite tik jeigu jūsų apžvalgą patvirtins administratorius (apžvalga turi būti kokybiška).
  3. Apžvalgą gali parengti tik prekę pirkęs lankytojas.
  4. Jeigu parašysite keletą apžvalgų, kuponus galėsime susumuoti.
  5. Jeigu prekės kaina mažesnė nei 6 €, duodamas kuponas lygus prekės kainai.
fantazijos.lt užsakymo salygos