Nemokamai pristatome
nuo 29 €
100% Slaptas pirkimas
Galimybė apžiūrėti prekes

KOMPLEKTAI


Lubrikantas masažo aliejus Lašelis (5 ml)
Lubrikantas masažo aliejus Lašelis (5 ml)

0.85 €

Dvigubo slaptumo pakuotė
0.99 €

0.79 €

Komplekto kaina 1.64 €
Sutaupote: 0.20 €

TOP PREKĖS


Šią prekę užsakyti galite ir paskambinę telefonu:

+370 600 84088

I-V 8:00-18:00

Bendras įvertinimas:
4.8 (5)

Pirkėjai jau įvertino šią prekę, parašyk atsiliepimą ir tu bei gauk dovanų!

2023-11-29
5.0
Patogu kompaktiska

2023-06-05
5.0
Paskaičiusi atsiliepimus dvejojau ar pirkti, tačiau džiaugiuosi, kad ryžausi pati išbandyti. Pirmiausiai kas patraukė akį, jog tai lubrikantas ir masažo aliejus viename, todėl iš karto suteikia dar daugiau galimybių, nei įprastas lubrikantas. Ypatingai švelnus, geriasi iš lėto, turi tą lipnumo pojūtį, bet jis tikrai nėra toks stiprus, jog trikdytų malonumus. Labai patiko, kad pakuotė maža ir patogi, dėl šios priežasties gali lengvai išbandyti ir nesi priverstas naudoti visą buteliuką. Puikiai užteko kiekio pilnam erotiniui masažui. Apskritai kokybe nenusivyliau, bandyčiau dar kartą tikrai. Tačiau verta paminėti, kad nors ir dalis įsigeria, kitą dalį reikia nusiplauti, o tam reikia šiek tiek įdėti pastangų, tačiau visą patirtą malonumą su juo tai atperka. Rekomenduoju!

2023-04-12
5.0
Labai švelnus ir gerai susigeriantis aliejukas

2022-12-10
5.0
Prekė, kuri suteikia daugiau galimybių, nes tai ir masažo aliejus ir lubrikantas. Pakuotė nedidelė ir patogi, tik masažui, manau, per maža. Daugiausiai teko naudoti kaip lubrikantą solo žaidimams, bet apibendrinus, kokybė vidutiniška, nes teko išbandyti ir geresnių. Naudojant jaučiasi, kad šiek tiek lipnus, tai ši savybė nelabai patiko. Taip pat panaudojus reikia įdėti nemažai pastangų siekinat nuplauti, nes nusiplauna gan sunkiai. Galima naudoti ir su prezervatyvais ar žaislais, nes jų nepažeidžia, todėl galima saugiai užsiiminėti seksu. Taip pat, nesukelia alerginių reakcijų, todėl tiks jautrią odą turintiems pirkėjams. Mano nuomone, tai gan vidutiniškos kokybės prekė, bet lyginant kainos ir kokybės santykį visai verta įsigyti.

2018-06-16
4.0
Teko vakar išbandyti, naudojau drauges nugaros bei žemiau masažui. Nusipirkau šią prekę pabandymui, pažiūreti ar apsimoka pirkti. Praplešus pakeliui pradejau ja masažuoti kaip aišku tikejaus kaip ir priklauso pratesimo po masažo, jai irgi patiko masažas bet vos užuode kas per kvapas šio lubrikanto - masažo aliejaus jai praejo noras. Negana to ji pradėjo lipti, ne ta prasme, bet tiesiogine ji pasidare lipni nuo šios prekes, nors kaip čia rašoma "Nelimpantis" gal pirmas minutes ir nebuvo limpantis ,bet po kokiu 5-10 minučių atrode jog tepiau klijus ,o dar ir teko paplušeti norint nuvalyti tai ka pridirbau, bet reikejo jau plauti nugara nes jau nebenusivale niekas įsigere matyt, tai visgi butent šios prekes nebepirkčiau nes jau pasimokiau. Jei gausiu 20lt dovanu kupona pirksiu brangesni masažinį aliejų, tikiuos nebus tokio pat kvapo ar lipnumo :)) Gero vakaro


Mylimiausia MYLIMIAUSIA LIETUVOS ELEKTRONINĖ PARDUOTUVĖ