Nemokamai pristatome
nuo 29 €
100% Slaptas pirkimas
Galimybė apžiūrėti prekes

TOP PREKĖS


Šią prekę užsakyti galite ir paskambinę telefonu:

+370 600 84088

I-V 8:00-18:00

Bendras įvertinimas:
4.75 (4)

Pirkėjai jau įvertino šią prekę, parašyk atsiliepimą ir tu bei gauk dovanų!

2021-02-03
5.0
Labai puikus lubrikantas! Viename vienete išties jo gan nemažai,užtenka viso lytinio akto metu.Nedirgina,puikiai stimuliuoja.antroji pusė jaučiasi puikiai viso kekso metu :) esame abu labai patenkinti,pirkti tikrai verta! Taip pat tinka ir žaidžiant su įvairiais žaisliukais,tiktais užsisakykit ir kaifuokit!

2020-11-23
5.0
Pavadinimas atitinka lubrikanto tekstūra. Ši yra šilkinė. Naudojant su partneriu ypatingai palengvina įsiskverbima. Nors šis lubrikantas yra ypatingai lengvos, tarsi šilkinės tekstūros, tačiau padeda patirti itin stiprų orgazmą. Taip pat poveikis išlieka viso sekso metu, o nepradingsta vos įsiskverbus. Norintiems švelnių, bet intensyvių pojūčių labai rekomenduoju įsigyti ir naudoti ne tik su partneriu, bet ir naudojant sekso žaislus.

2019-04-29
5.0
Nusipirkdama šitą lubrikanta, supratau jog jis yra nepakeičiamas lovoje, nedirgina, nelimpa ir yra be kvapis, greitai neįsigeria, tikrai pirksiu vėl.

2018-07-21
4.0
Lubrikantas Silky TLC yra nuostabi kiekvienos moters priemonė miegamajame. Ypač norint pagerinti lytinius santykius su savo antrąja puse. Taip pat patariu naudoti būtent šį lubrikantą, jei sunkiai susijaudinate. Juk kam save kankinti, jei galima labai lengvai save patenkinti. Ar ne? Taip pat verta pabrėžti, kad jį galima naudoti ne tik vaginalinio ar analinio sekso metu, bet ir žaidžiant seksualinius žaidimus. Tai tikrai nuostabu. Dar vienas dalykas, kurį vertėtų paminėti – tai lubrikanto kokybė. Jis nedirgina ir nealergizuota nei mano, nei mano antrosios pusės lytinių organų odos. Taip pat ilgai išlieka , tačiau nesuteikia nemalonaus ar kokio nors kito kvapo. Telieka tik naudoti ir mėgautis lytiniais santykiais.


Mylimiausia MYLIMIAUSIA LIETUVOS ELEKTRONINĖ PARDUOTUVĖ