Nemokamai pristatome
nuo 29 €
100% Slaptas pirkimas
Galimybė apžiūrėti prekes

KOMPLEKTAI


Masažo aliejus Beach Day (100 ml)
Masažo aliejus Beach Day (100 ml)

9.95 €

Dvigubo slaptumo pakuotė
0.99 €

0.79 €

Komplekto kaina 10.74 €
Sutaupote: 0.20 €

TOP PREKĖS


9.00 €
-40% Akcija
Paskutinė prekė
Paskutinė
-40% Akcija
8.97 € 14.95 €
-25% Akcija
-25% Akcija
11.96 € 15.95 €
13.00 €
(4)
9.95 €
Populiaru
Populiaru
(1)
12.95 €
-30% Akcija
-30% Akcija
13.27 € 18.95 €

Šią prekę užsakyti galite ir paskambinę telefonu:

+370 600 84088

I-V 8:00-18:00

Bendras įvertinimas:
4.9 (30)

Pirkėjai jau įvertino šią prekę, parašyk atsiliepimą ir tu bei gauk dovanų!

2024-07-12
5.0
Patiko. Malonus kvapas ir greitai neįsigeria į odą.

2024-05-22
4.0
Švelnus, ne lipnus jei būtų kvapas būtų geriau

2024-05-22
5.0
Kvapas saldziai gaivus,vasariškas. Konsistencija iš pradžių pasirodė skystoka, bet tepant kūną tikrai viskas super. Rekomenduoju!

2024-05-15
5.0
Labai geras masažo aliejus naudoti reguliariai. Masažo aliejus Beach Day malonaus, gaivaus kvapo, ne per daug intensyvaus, todėl ne erzina. Puikios konsistencijos aliejus, leidžiantis pajausti tiek įprasto viso kūno, tiek erotinio masažo malonumą. Taip pat jis pagamintas vandens pagrindu dėl to yra natūralus ir nedirgina jautrios odos, nesukelia jokios alerginės reakcijos abiems partneriams. Dėl to jog pagamintas vandens pagrindu išdžiuvęs nepalieka dėmių, ir nereikės kas kartą keisti patalynės. Patogios talpos-keliaujant galima įsidėti ir daug kur vežtis su savimi. Nėra jokio riebumo jausmo, bet puikiai užtikrina slydimą atliekant masažą, maloniai drėkina kūną. Abiems mums su mergina paliko puikų įspūdį todėl įsigyti šį produktą ateityje privalu. Todėl pabaigę esamą buteliuką būtinai nusipirksime dar.

2024-04-19
5.0
Malonaus kvapo, švelnus, tobulas masažinis aliejus.

2024-02-27
5.0
Tobulas kvapas! Neerzinantis, toks malonus, lyg gaivus, lyg saldus. Sunku suprasti, bet labai jau skaniai kvepia :) Konsistencija nėra tiršta, greitai pasidengia ant kūno ir ne iš karto susigeria į odą. Leidžia ilgiau mėgautis masažu. Kiekis nėra labai didelis, bet kadangi jis toks skalsus tai užtenka ilgokai. Tikrai pirksiu dar ne kartą šį aliejuką. Kolkas geriausias atradimas. Vien dėl kvapo - kuris susuka galvą ir emocijas :)

2024-02-06
5.0
Kvapas malonus lengvas,saldus,bet nėra įkyrus ar erzinantis. Primena vasarą ir nuteikia gerai. Leidžia atsipalaiduoti ir mėgautis visais masažo teikiamais malonumais.Puiki konsistencija. Nei per skystas,nei per tirštas. Juo išteptas kūnas tamsoje gražiai blizga. Na o kas mane nustebino labiausiai ,tai po masažo su juo,oda tapo minkštesnė ,pamaitinta . Netgi ir nuplovus oda liko labai labai švelni. Tad juo galima teptis ir ne vien dėl masažo ,bet ir kaip priemone odai . Labai labai rekomenduoju

2024-01-23
5.0
Labai geras, naudoju reguliariai. Masažo aliejus Beach Day. Aromantingas, gaivumu ir rojumi kvepiantis, puikios konsistencijos aliejus, leidžiantis pajausti visus malonumus. Taip pat labai paliko gerąįspūdį, kad jis padarytas vandens pagrindo dėl to yra natūralus ir nesukiale jautriai odai jokiosalerginės reakcijos abiems lovos partneriams. Jis nepalieka dėmių, nebaisu, kad išteps, patogios talpos galima įsidėti ir daug kur gabentis su savimi, kad galėtum malonumą su juo pasidaryti bet kuriame kampelyje. nėra per riebus, bet puikiai užtikrina slydimą atliekant masažą, maloniai drėkina kūną. Abiems mums su mergina paliko puikų įspūdį bei norą įsigyti šį produktą ateityje, nes tikrai paverčiantis daiktas poroje ypač jei mėgstate visokius porų žaidimukus paliko tik teigiamas emocijas ir jokių nusiskundimų dėl šio produkto neturime.

2024-01-23
5.0
"Masažo aliejus Beach Day yra tikras malonumas mėgstantiems vasaros aromatus ir atsipalaidavimą. Jo gaivus ir šviežias kvapas priverčia jausitės lyg būtumėte paplūdimyje, net jei esate namuose. Man labai patinka aliejaus tekstūra - jis lengvai sklinda ant odos ir suteikia malonų slidumą masažui. Be to, aliejus greitai įsigeria į odą, nepaliekant riebių likučių ar lipnios jausenos. Beach Day masažo aliejus yra puikus pasirinkimas norint atsipalaiduoti po sunkios dienos arba sukurti ypatingą romantinę atmosferą su partneriu. Jis pagamintas iš natūralių ingredientų, todėl jaučiatės saugūs naudodami jį ant savo odos. Tai tikrai puikus būdas pagerinti savo masažo patirtį ir leisti visam stresui išnykti. Viską apsvarsčius, Masažo aliejus Beach Day yra tikras vasaros gaivinimas, kurį norėsite naudoti vėl ir vėl."

2024-01-17
5.0
Masažo aliejus Beach Day. Aromantingas, gaivumu ir rojumi kvepiantis, puikios konsistencijos aliejus, leidžiantis pajausti visus malonumus. Taip pat labai paliko gerąįspūdį, kad jis padarytas vandens pagrindo dėl to yra natūralus ir nesukiale jautriai odai jokiosalerginės reakcijos abiems lovos partneriams. Jis nepalieka dėmių, nebaisu, kad išteps, patogios talpos galima įsidėti ir daug kur gabentis su savimi, kad galėtum malonumą su juo pasidaryti bet kuriame kampelyje. nėra per riebus, bet puikiai užtikrina slydimą atliekant masažą, maloniai drėkina kūną. Abiems mums su mergina paliko puikų įspūdį bei norą įsigyti šį produktą ateityje, nes tikrai paverčiantis daiktas poroje ypač jei mėgstate visokius porų žaidimukus paliko tik teigiamas emocijas ir jokių nusiskundimų dėl šio produkto neturime.


daugiau
Mylimiausia MYLIMIAUSIA LIETUVOS ELEKTRONINĖ PARDUOTUVĖ