Masažo aliejus „Pakurstyk libido"

Laikinai neturime
SKU
3100002745
21,00 €

Sužadinkite nesuvaldomą aistrą ir savo lovos žaidimus papildykite nuostabiu erotiniu masažu. O masažas bus kur kas intymesnis ir labiau jaudinantis, jei naudosite masažo aliejų „Libido“, kuris lengvai slysta oda ir ji tampa švelni bei lygi lyg šilkas.

Masažo aliejus puikiai tiks romantiškai ir aistringai įžangai. Nurenkite savo antrą pusę, atmosferą įkaitinkite seksualia muzika ir įtrynę kūną aliejumi pirštų galiukais žaiskite su pačiomis jautriausiomis kūno vietomis. Pamatysite, dėl jūsų prisilietimų partneris nukeliaus į rojų!

Svaiginančio aromato masažo aliejus yra 100% natūralus, gaminamas iš įvairių aliejų, išgaunamų šalto spaudimo būdu. Jo sudėtyje yra migdolų, vynuogių kauliukų, avokadų ir sezamo aliejų, kurie puoselėja ir maitiną odą. Praturtintas ylang - ylang ekstraktu bei vitaminu E, todėl turi teigiamą poveikį odai. Jis lengvai slysta, suteikia švelnumo odai, minkština, nepalieka riebalų likučių. Neužkemša porų, todėl gali būti naudojamas ir įprastam, ir erotiniam masažui. Aliejaus aromatas vaisinis. Tūris – 250 ml.

Laikykite kambario temperatūroje, sausoje, tamsioje, vaikams ar naminiams gyvūnams nepastebimoje ir nepasiekiamoje vietoje. Saugokite nuo tiesioginių saulės spindulių. Venkite patekimo į akis, kontakto su pažeista oda ar gleivine.

Karšta naujiena
0
  • Informacija
  • Atsiliepimai 1
Informacija
Tūris 250 ml.
Kvapas Egzotinių vaisių.
Savybės Drėkina, puoselėja odą, natūralus, nedirgina.
Pristatymo laikas 1-2 d.d.
Parašyk atsiliepimą
Parašyk atsiliepimą apie prekę
Parašykite išsamų ir kokybišką atsiliepimą apie pirktą prekę ir gaukite € 6 vertės fantazijos.lt dovanų kuponą!
  1. Prekės apžvalga turi būti ne trumpesnė nei 100 žodžių.
  2. € 6 kuponą gausite tik jeigu jūsų apžvalgą patvirtins administratorius (apžvalga turi būti kokybiška).
  3. Apžvalgą gali parengti tik prekę pirkęs lankytojas.
  4. Jeigu parašysite keletą apžvalgų, kuponus galėsime susumuoti.
  5. Jeigu prekės kaina mažesnė nei 6 €, duodamas kuponas lygus prekės kainai.
fantazijos.lt užsakymo salygos