Jūsų prekių krepšelis tuščias
Nenustok žaisti!
Rinkis iš daugiau nei 5000 prekių

| Prekės ženklas | Pipedream |
| Svoris | 590 g |
| Medžiaga | TPR, ABS |
| Elementai | 4xAA, nepridedamos |
| Savybės | Oralinio sekso imitacija, stimuliuojantis movos tunelis, diskretiškas dėklas, funkcijos gali būti valdomos atskirai |
| Vibracija | 2 greičio režimai judėjimui aukšyn-žemyn ir siurbimo funkcija |
| Tinkamas lubrikantas | Vandens pagrindo |
| Naudojamas ilgis | 10 cm |
| Ilgis | 22,7 cm |
| Skersmuo | 4,3 cm |
| Spalva | Juoda/Skaidri |
| Skirta | Vyrams |
| Pristatymas | - |
| Prekė yra | ŠIUO METU NETURIME |
Prekės aprašymas
TOP PREKĖS
