Svetainėje pateikiama erotinio pobūdžio informacija skirta tik 18 metų turintiems ir vyresniems lankytojams.
Ar esate pilnametis?
Svetainėje yra naudojami slapukai
Tuomet luktelėkite dar kelerius metus
☺Jūsų prekių krepšelis tuščias
Nenustok žaisti!
Rinkis iš daugiau nei 2000 prekių
Prekės ženklas | Doc Johnson |
Savybės | Viduje tekstūruotas stimuliuojančiais iškilimais |
Skersmuo | Tamprus |
Ilgis | 13,5 cm |
Angų skaičius | 1 |
Spalva | Kūno |
Medžiaga | TPE |
Pristatymas | - |
Prekė yra | ŠIUO METU NETURIME |
Prekės aprašymas
Nepakartojami ir itin realistiški potyriai, kurie sužadins jūsų aistrą ir paįvairins solo žaidimus. Gundantis masturbatorius „Padūkusi Saša“ turi putlią ir prisirpusią vaginą, kuri laukia, kol įsiskverbsite į ją ir parodysite, kas čia šeimininkas. Patikėkite, „Saša" ne iš tų, kuri atsisakytų audringo sekso, todėl su ja linksmintis galėsite kada tik panorėję!
Masturbatorius pagamintas iš itin realistiškos kūno spalvos medžiagos, kuri garantuos, kad kiekvienas prisilietimas ar įsiskverbimas būtų be galo malonus. Žaisliukas tobulai atkartoja vaginos anatomiją, todėl jausitės tarsi tikro sekso metu ir galutinai pasinersite į „Sašos" kerus. Tai idealus būdas atsipalaiduoti po ilgos dienos ar pamaloninti save, kai lovoje esate vieni. Įsiskverbimo gylis – 13,5 cm, skersmuo – iki 6,2 cm.
Prekę rekomenduojama naudoti su vandens pagrindo lubrikantu. Po naudojimo priemonę nuplaukite šiltu vandeniu ir muilu arba nuvalykite specialiu sekso prekių valikliu.
PANAŠIOS PREKĖS