Masturbatorius vyrams "Įsimintinas malonumas"

SKU
3002084940
84,99 €

Kokybė, galia ir funkcionalumas – tai trys pagrindinės savybės, kuriomis išsiskiria šis ypatingas masturbatorius vyrams „Hydro Power“. Malonumo suteiks ne tik stimuliuojanti kanalo tekstūra, bet ir vibracija, turinti net 30 skirtingų programų. Pats metas solo žaidimus perkelti į aukštesnį lygį!
Šis žaisliukas skirtas naujų patirčių ištroškusiems vyrams, kurie nori solo žaidimus atlikti su pačiais naujausiais ir moderniausiais prietaisais. Subtilaus ir vyriško dizaino masturbatorius pagamintas iš ABS plastiko, o jame esanti mova – iš TPR gumos. Elastinga, puikiai penį apglėbianti mova viduje turi gumbelius, kurie papildomai stimuliuos ir jaudins jūsų pasididžiavimą.
Kad galėtumėte patirti dar intensyvesnį orgazmą ir solo žaidimai kaskart atneštų vis naujų potyrių, masturbatorius turi net 30 skirtingų vibracijos, pulsacijos ir eskalacijos funkcijų, kurias galite reguliuoti apačioje esančiais mygtukais. Jis taip pat įsimena paskutinę naudotą programą, kurią buvote nustatęs prieš orgazmą, todėl nepakartojamais žaidimais su savimi galėsite mėgautis ir kitą kartą.
„Hydro Power“ turi specialų laikiklį su prilimpančiu pagrindu, kurį galėsite pasukti reikiamu kampu ir užfiksuoti. Tai leis žaisliuką naudoti visiškai atlaisvinant rankas. Atsparus vandeniui. Ilgis – 21,5 cm, skersmuo – 7,5 cm.

Karšta naujiena
Nemokamas pristatymas
2
  • Informacija
  • Atsiliepimai
Informacija
Medžiaga TPR
Gylis Ilgis: 23,5 cm
Skersmuo Skersmuo: 9 cm
Savybės Itin tikroviški pojūčiai
Pristatymo laikas 1-2 d.d.
Parašyk atsiliepimą
Parašyk atsiliepimą apie prekę
Parašykite išsamų ir kokybišką atsiliepimą apie pirktą prekę ir gaukite € 6 vertės fantazijos.lt dovanų kuponą!
  1. Prekės apžvalga turi būti ne trumpesnė nei 100 žodžių.
  2. € 6 kuponą gausite tik jeigu jūsų apžvalgą patvirtins administratorius (apžvalga turi būti kokybiška).
  3. Apžvalgą gali parengti tik prekę pirkęs lankytojas.
  4. Jeigu parašysite keletą apžvalgų, kuponus galėsime susumuoti.
  5. Jeigu prekės kaina mažesnė nei 6 €, duodamas kuponas lygus prekės kainai.
fantazijos.lt užsakymo salygos