Kol moterys rūpinasi šimtais dalykų, pasirūpinkite ja! Po ilgos darbo dienos laikas su antra puse yra pats maloniausias. Taip pat maloniai ją nustebinsite su nauju, seksualiu apatiniu trikotažu! Su tinkamai išrinktais apatiniais moteris trykš žavesiu ir nė nepastebėsite, kaip nenuleidžiate nuo jos akių. Tai puikus būdas pakurstyti aistrą santykiuose ir suartėti su mylimąja. Žinoma, kiekvienas turi skirtingus apatinio trikotažo pageidavimus. Mūsų žemiau rekomenduojami seksualūs apatiniai padės išsirinkti geriausią variantą!

Saugus variantas

apatinis trikotazas

Atvira liemenėlė ĮmantriCottelli Collection suteikia bondage stiliaus įvaizdį. Jei pirmąkart ruošiatės nustebinti antrąją pusę nekasdienišku apatiniu trikotažu, šis variantas kaip tik Jums! Atvira liemenėlė užsidedama panašiu principu kaip ir įprasta, todėl čia sunkumų neturėtų kilti. Ji prisitaiko prie moters krūtinės apimties. Jei tiksliai nežinote, koks mylimosios krūtinės dydis, neprašausite pasirinkę šią atviro tipo liemenėlę.

Ją galima derinti įvairiais būdais. Jei nesate tikras, kas tiksliai patinka partnerei, ji turės galimybę išbandyti įvairius atviros liemenėlės panaudojimo būdus. Pavyzdžiui, pirmam kartui rekomenduojame užsidėti ją ant įprastos liemenėlės.

BDSM naujokams

apatinis trikotazas

Apatinių komplektas Bondage Games išpildys pirmąsias BDSM vizijas. Kalbėjotės su partnere, kad abu norite išmėginti BDSM, bet vis atidėliojate tai vėlesniam laikui? Imkite vadžias į savo rankas ir pagaliau padovanokite jai tam skirtą apatinių komplektą! Jį sudaro liemenėlė, stringai su diržu prisegtomis kojinėmis, du satino kaspinai ir antkaklis su grandinėle. Tai švelnus padrąsinimas ir kvietimas aistringai praleisti naktį kartu. 

Apatinių komplektas palengvins įsivaizdavimą ir leis greičiau įsikūnyti į vaidmenį. Palaipsniui galėsite įtraukti daugiau elementų, daugiau žaidimų. 

Mėgstantiems vaidmenų žaidimus

apatinis trikotazas

Teminis kostiumas Room ServiceObsessive skirtas pažengusiems ir eksperimentavusiems seksualiniuose santykiuose. Jei Jums nebeužtenka paprasto pliaukštelėjimo, norisi istorijos, rinkitės teminį kostiumą. Jį sudaro 5 dalys: liemenėlė, diržas kojinėms prisegti, prisegamos kojinės, derantys stringai ir kepurėlė. 

Nesijaudinkite dėl dydžio – audinį sudaro 10 % elastano, todėl jis bus pakankamai tamprus. Kostiumas lengvai prisitaikys prie moters kūno linijų ir gražiai aptemps reikiamas vietas.

Paganyti akims

apatinis trikotazas

Kūno kojinė GundytojaPassion leis pažvelgti į partnerę iš dar neregėtos perspektyvos. Tai itin tampraus (net 20 % elastano) audinio apatinis trikotažas, kuris atskleis seksualiausias moters vietas. Ant kūno kojinės galima sluoksniuoti kitus drabužius, todėl pasimatymą paversite aistros kupinu nuotykiu. Galite pradėti nuo romantiškos vakarienės restorane ir užbaigti vakarą viešbučio kambaryje, lėtai ją nurenginėjant. Tai – tik idėja, kaip kūno kojinė gali pasitarnauti. Fantazijoms nėra ribų. Tačiau aišku viena – nuo moters nenuleisite akių visą vakarą.

Ilgoms preliudijoms

apatinis trikotazas

Korsetas IdealusZado puikiai tiks ypatingai progai su laiminga pabaiga. Šiais laikais korsetai yra itin populiarūs. Laužomas mitas, kad šis seksualiai moters kūno formas pabrėžiantis apatinis trikotažas skirtas tik privatiems vakarams. Jis puikiai tinka dėvėti šventėje, vakarėlyje ar kitoje teminėje vietoje. Privalumas – prie korseto pritvirtinti nusegami dirželiai kojinėms prisegti. Todėl vakaro pabaigoje, kai liksite tik Jūs ir partnerė, apdaras išlaikys ore tvyrančią seksualinę įtampą.

Korsetas pagamintas iš 100 % natūralios odos. Prabangus įvaizdis moteriai suteiks daugiau pasitikėjimo savimi. Trykštantis žavesys sulaikys Jūsų žvilgsnį, tačiau ne rankas. Pažadame, kad naujasis pirkinys be gailesčio pakurstys aistrą santykiuose.