Kaip ir bet kokio kito sekso žaislo atveju, rasti tobulą dildo nėra lengva. Ilgis, forma, tekstūra, apimtis, vibracija, tai, ar jis turi prilimpantį pagrindą – šie falo imitatoriai nėra vienodi, o išsiaiškinti, kurie iš jų nusipelno vietos jūsų malonumų skrynioje, yra gana sudėtinga užduotis. Reikia pagalbos renkantis naują dildo? Atėjote į tinkamą vietą. Šiame sex shop sekso žaisliukų gide rasite 5 geriausius dildo pasirinkimus naujokams.

Ieškantiems itin tikroviškų pojūčių

dildo

Dvisluoksnis dildo su sėklidėmis Toy yra prekės ženklo „LoveToy“ šedevras. Tai – kūno spalvos žaisliukas, sukurtas iš dviejų sluoksnių. Šis dildo garantuoja itin tikroviškus pojūčius, nes yra minkštas iš išorės, bet standus iš vidaus. Jis yra išmargintas venų raštu, turi sėklides ir tvirtą pagrindą, dėl kurio galite laisvai žaisti solo.

Šis dildo pagamintas iš saugaus kūnui, kvapų nekaupiančio silikono, kuris greitai prisitaiko prie kūno temperatūros. Jo ilgis – 20,3 cm, o skersmuo – 3,9 cm. Pasiruoškite beprotiškam malonumui!

Sprendimas vaidmenų žaidimams

falo imitatorius

King Cock 10 dildo Toris paviršius išmargintas venų raštu. Geriausia, kad šis falas yra atsparus vandeniui ir tinkamas naudoti su „Strap On“ diržais, tad suteikia galimybę pasikeisti vaidmenimis su partneriu!

„King Cock“ žaislai pasižymi stebinančiu tikroviškumu ir yra pagaminti iš nekenksmingų medžiagų. Jie yra lankstūs, tad atitinka skirtingų moterų makšties anatomijas. Šio dildo ilgis – 26,7 cm, o skersmuo – 4,2 cm.

Malonumas, nenaudojant rankų

falo imitatoriai

Dildo 3D Cock Swinging Balls 6″ yra itin tikroviško dizaino ir turi besisupančias sėklides. Pastarąsias galėsite patempti, jei norėsite su jomis pažaisti. Pats falo imitatorius yra tvirtas, tačiau jo velenas lankstus. Jį galima naudoti kone bet kokioje padėtyje, jis prisitaiko prie jūsų kūno ir kiekvieno judesio. Kūno spalvos žaisliukas su išraiškingomis sėklidėmis, tikroviška galvute ir venų raštu dovanos svaiginantį malonumą!

Šis dildo turi tvirtai prilimpantį pagrindą, kuris prisitvirtina prie bet kokio lygaus paviršiaus tam, kad galėtumėte mėgautis atlaisvinusi rankas. Žaisliukas pagamintas iš kokybiškos, bekvapės ir lengvai prižiūrimos „Fanta Flesh“ medžiagos. Be to,  jis tinkamas naudoti su „Strap On“ diržais, tad suteikia galimybę pasikeisti vaidmenimis su partneriu. Falo ilgis 19,5 cm, o skersmuo – 4,2 cm.

Ekstremalaus sekso mėgėjams

pripuciamas dildo

Pripučiamas dildo Karšta patirtis yra sukurtas ekstremalaus sekso mėgėjams – aukštos kokybės pripučiamas žaisliukas padarys jūsų seksualinius eksperimentus dar malonesnius. Šis dildo turi funkciją, dėl kurios jį galima pripūsti ir padidinti apimtį net iki 12 cm! Be to, falo imitatorius vibruoja. Jo vibracijos intensyvumą ir pripūtimo lygį galima reguliuoti pulteliu.

Šis dildo pagamintas iš latekso – medžiagos, kuri yra labai mėgstama BDSM ir fetišo žaidimuose. Ji yra švelni, minkšta, lengvai valoma ir maloni kūnui. Nepripūsto dildo ilgis 16 cm, o skersmuo – 4 cm.

G-taško stimuliacijai

realistiskas dildo

Dildo Natūralus išlinkimas yra pritaikytas G-taško stimuliacijai. Tikroviško dydžio kūno spalvos žaislas yra išlenktas taip, kad pataikytų būtent ten, kur reikia. Jis išmargintas venų raštu ir turi stambią, išraiškingą galvutę bei sėklides. Be to, šis dildo turi prilimpantį pagrindą, kuris atlaisvins rankas ir leis dar labiau mėgautis įsiskverbimu!

Šis dildo pagamintas iš PVC medžiagos. Jo ilgis 19 cm, o skersmuo – 2,5–4,2 cm.