Kūno kojinės – tai vientisas drabužis, paprastai dengiantis kūną nuo pečių iki pėdų. Jis dar vadinamas katės kostiumu. Tai – dažnai raštais, tinkleliu ar kitomis detalėmis pagražintas seksualus rūbas, kurio intymi vieta yra atvira. Norint atrasti geriausiai tinkančią viso kūno kojinę, svarbiausia pažinti savo kūną ir norus. Štai reikšmingiausi dalykai, į kuriuos reikia atsižvelgti, perkant kūno kojines moterims.

Kokią medžiagą rinktis?

Kūno kojinės paprastai gaminamos iš:

 • elastano;
 • nailono;
 • poliamido;
 • poliesterio.

Šios medžiagos sukuria įspūdį, kad trikotažas yra iš nėrinių, tinklelio arba permatomas. Tai – jau savaime puošnūs raštai. Tačiau galite atrasti modelių, papildomai dekoruotų gėlėmis, dirželiais, raišteliais ar juostelėmis.

Bene lengviausia dėvėti tinklinę medžiagą. Ši technika leidžia kojinei išsitempti, todėl ji lengviau priglunda prie bet kokių formų. Nėriniuotos kojinės paprastai būna persipynusios su tinkleliu. Taip yra todėl, kad nėriniai nėra skirti tampytis.

Permatomos kojinės gali būti sunkiausiai pritaikomos. Kadangi audinio skylutės itin mažos, odai sunkiau kvėpuoti. Jei kai kuriose vietose esate apkūnesnės, siūlome nesirinkti permatomos kojinės, nes galite jaustis suvaržytos.

kuno kojines

Kuris dydis tinka?

Daugelis kūno kojinių yra universalaus dydžio. Tačiau atkreipkite dėmesį, kad net universalūs dydžiai skiriasi. Tarkim, viena kūno kojinė geriausiai tinka nešiojančioms S-L dydžius. Kitas modelis yra pritaikytas XL-3XL dydžio moterims.

Nepamirškite atsižvelgti ir į medžiagą:

 • Jei įsigysite permatomą katės kostiumą, verčiau pasirinkite didesnį dydį.
 • Jei tai tinklinis arba nėriniuotas audinys, jis turėtų atitikti dydį.

Kaip pabrėžti kūno formas?

Kiekviena moteris nori jaustis seksuali ir pasitikinti savimi. Kūno kojinės pasižymi įvairiais kirpimais, tad yra paprasta pasirinkti rūbą, kuris labiausiai liaupsintų figūrą. Kas geriausiai tinka jūsų kūno formoms?

 • Trumpesnio liemens atstovėms reikia būti itin atidžioms, nes kūno pėdkelnės gali būti gerokai per ilgos. Jūsų išeitis – ieškoti dviejų dalių kūno kojinių. Gilios V formos iškirptės taip pat akimirksniu pailgins liemenį.
 • Žemesnės moterys turėtų laikytis atokiau nuo kūno kojinių, kurios baigiasi ties kulkšnimis.
 • Smulkūs raštai patraukliau atrodo ant smulkesnio sudėjimo merginų.
 • Jei didžiuojatės savo krūtine, rekomenduojame kostiumus, kurie visiškai apnuogina krūtis.
 • Jei džiaugatės ilgomis kojomis, ieškokite prie kūno kojinių tvirtinamų petnešų.
 • Jei mėgstate savo klubus, atkreipkite dėmesį į šoninius kirpimus.
 • Tiesi iškirptė tinka moterims su mažesne krūtine.

viso kuno kojine

Kokią spalvą pasirinkti?

Dažniausiai kūno kojinės būna mėlynos, juodos, baltos ar raudonos spalvos. Rekomenduojame išsiaiškinti toną, kuris labiausiai tiktų jūsų odos atspalviui. Arba siūlome rinktis universalias spalvas: juodą ir baltą. Tai – klasikiniai tonai, tinkantys visoms moterims.

• Šaltas odos atspalvis. Patraukliausiai atrodysite su brangakmenių tonais, pilkais, baltais ir mėlynais atspalviais.

• Šiltas odos atspalvis. Seksualiausiai atrodysite su žemės atspalviais, raudona ir balkšva spalva.

 Neutralus odos atspalvis. Jums tinka įvairūs tonai. Tačiau turėtumėte būti atsargios su ryškiomis spalvomis.

Populiaru
Nemokamas pristatymas
Populiaru
Nemokamas pristatymas
(2)
20.95 €
Populiaru
Nemokamas pristatymas
Populiaru
Nemokamas pristatymas
22.95 €
Paskutinė prekė
Nemokamas pristatymas
Paskutinė
Nemokamas pristatymas
(1)
36.95 €
Nemokamas pristatymas
Lizingas
Lizingas
Nemokamas pristatymas
119.95 €
Populiaru
Nemokamas pristatymas
Populiaru
Nemokamas pristatymas
32.95 €
Paskutinė prekė
Nemokamas pristatymas
Paskutinė
Nemokamas pristatymas
(1)
43.95 €
Populiaru
Populiaru
17.50 €
Nemokamas pristatymas
Nemokamas pristatymas
(1)
36.95 €
Paskutinė prekė
Nemokamas pristatymas
Paskutinė
Nemokamas pristatymas
28.95 €
Nemokamas pristatymas
Nemokamas pristatymas
41.95 €
(2)
17.50 €
Rodyti daugiau

Kaip apsivilkti kūno kojinę?

Į kai kurias kūno kojines gali būti šiek tiek sudėtinga įsisprausti. Bet tai – atsipirks! Neleiskite, kad šis iššūkis atbaidytų, jei jus vilioja įmantresnis stilius su iškirpimais ar petnešėlėmis.

Pirmiausia, kad galėtumėte užsivilkti kūno kojinę, turite nusimesti kitus daiktus! Nusiimkite visus papuošalus ir smailius objektus. Jie gali užkliūti už kostiumo. Jei turite ilgus nagus, stenkitės, kad pirštų galai kuo mažiau liestųsi prie kojinės. Nenorite, kad apatinio trikotažo medžiaga susibraižytų, ypač jei tai lateksas, oda ar kitas wetlook stilius.

Pateikiame žingsnius, kaip greitai ir patogiai įlįsti į kūno kojinę:

1. Kaip ir pėdkelnių atveju, surinkite vieną iš kostiumo kojų. Įkiškite savo koją į vidų. Traukdamos drabužį į viršų link šlaunies, atidžiai stebėkite siūlę. Ji turi likti tiesi ir nesusisukti. Pakartokite tai su kita koja.

2. Vilkitės kostiumą aukštyn, per užpakaliuką iki liemens linijos. Įsitikinkite, kad visos siūlės yra vienoje linijoje ir kad išlyginote medžiagą delnais bei pirštais (vėlgi, nenaudokite nagų).

3. Toliau vilkitės kojinės viršų iki krūtinės. Įkiškite vieną ranką. Patikrinkite, ar siūlės tiesios, ar nėra susisukimų arba nelygumų. Pertraukite viršutinę dalį per pirmosios rankos petį.

4. Pereikite prie antrosios rankos. Atlikite tuos pačius patikrinimus. Užmaukite viršų ant antrojo peties.

Kaip kojinę nusimauti, priklauso tik nuo jūsų ir jūsų mylimojo! Jei pasirinksite modelį be tarpkojo, galėsite drabužį dėvėti ir toliau, net kai miegamajame pasidarys karšta.

kuno kojines moterims

Su kuo dėvėti kūno kojinę?

Kūno kojinė yra paprastas, bet veiksmingas erotinis drabužis. Jį galima dėvėti įvairiausiais gundančiais būdais: su žudikiškais aukštakulniais ir atlasiniu chalatu, po pasimatymui skirta suknele ar sijonu. Kodėl gi neapsivilkus gundančio nėriniuoto kostiumėlio po kasdieniais drabužiais ir padarius staigmeną partneriui, atliekant jaudinantį striptizą? Katės kostiumas taip pat gali įspūdingai atrodyti su kitu apatiniu trikotažu, kelnaitėmis ir liemenėle.

Aksesuarai užbaigs įvaizdį. Naudodamos įmantrius priedus, tokius kaip antpečiai, aukštakulniai, spenelių lipdukai, kūno juvelyrika, diržai bei kiti kostiumų aksesuarai, galite susikurti įvairius derinius. Nepamirškite ir lengvo ar ryškesnio makiažo!