Nusprendėte paeksperimentuoti lovoje? Puiku, strap-on tam yra idealus pasirinkimas! Galbūt esate LGBTQ atstovas, norintis ištirti naujus sekso būdus, galbūt geidžiate kiek kitaip pasimylėti su partneriu. O gal tiesiog trokštate dėvėti strap-on, nes tai atrodo karštai!

Strap-on sudaro aplink klubus ar juosmenį einantys diržai ir prie jų prisegamas specialus falo imitatorius. Iš pradžių jis gali būti nepatogus, todėl prireiks laiko ir praktikos, kol jausitės visiškai komfortiškai. Bet kuriuo atveju, būtina kalbėti su partneriu, kai į seksą įtraukiate naują žaislą ar metodą. Juk vienintelis strap-on tikslas – abiems smagiai pasimylėti!

Kaip strap-on veikia?

Vieni strap-on sukurti tik konkretaus dydžio ir specifikos falo imitatoriui, o kiti veikia su bet kokiu dildo, turinčiu pagrindą, ant kurio gali laikytis. Tokia konstrukcija leidžia atrasti Jums geriausiai tinkantį derinį. Daugelis diržų turi keičiamus žiedus, tad galite naudoti didesnį arba plonesnį imitatorių.

Kai diržai gerai priglunda, falo imitatorius remiasi į gaktos kaulą, todėl jį galite lengvai kontroliuoti. Strap-on dėvintys vyrai mano, kad žaisliukas geriausiai veikia, kai dildo yra virš varpos. Tiesa, jei keisite padėtį, tikėtina, kad teks persireguliuoti diržus, jog jie būtų pakankamai prigludę.

Nesibaigiantiems eksperimentams

strap-on kaita

Strap-on Kaita rinkinys užkabins dėl įvairių dildo, O-žiedų ir tvirtinimo kištukų, kurie suteikia pasirinkimo galimybę žaidžiant! Dildo yra gysloti ir su iškiliomis galvutėmis, kad patirtumėte kuo realistiškesnius pojūčius. Be to, kad didžiulėje ir spalvingoje dėžutėje rasite prieš tai minėtas dalis, Jūsų lauks visa reikalinga naudojimosi informacija. Rinkinys taip pat tinka įvairaus lygio pegging gerbėjams. 

Saugus variantas

strap-on solidus

Strap-on Solidus pasižymi nepriekaištingomis vizualinėmis detalėmis, venomis, apyvarpe ir išraiškinga galvute, kaip tikras penis. Žaisliukas sukuria erekcijos iliuziją, o minkštas išorinis apvalkalas sukelia vėsų ir ramų pojūtį. Idealus 18 cm ilgis efektyviai veiks tiek visiškai žaliems, tiek pažengusiems žaidėjams. Šis strap-on yra šiek tiek lenktas tam, kad tobulai stimuliuotų G tašką arba prostatą. Be to, diržai turi neslystantį išplatintą pagrindą, garantuojantį sklandžią naktelę!

Pojūčių pastiprinimas

vibratorius dvigubas strap on

Vibratorius dvigubas strap-on išsiskiria patogumu tiek jį dėvinčiam, tiek malonumą patiriančiam, nepriklausomai nuo padėties. Diržai turi platų perimetrą, todėl puikiai tinka įvairiems sekso žaidimams. Į komplektą įeina ir du skirtingų dydžių tuščiaviduriai vibratoriai su išgaubta galvute. Neteks nerimauti, kad dėl vibracijos dildo gali atsiskirti nuo diržų. Abu užtikrintai pritvirtinti!

Neįtikėtinai tikroviškas

penio mova hollow extensions

Jei ieškote kokybiško strap-on, kuris būtų neįtikėtinai panašus į tikrą varpą, įsigykite penio movą Hollow Extension. Skirtingai nei dauguma silikoninių žaislų, kurie gali būti arba per kieti, arba per minkšti, šio strap-on gamintojas Pipedream užtikrina tobulą pusiausvyrą tarp šių dviejų savybių. 

Vienintelis trūkumas – prie movos lengvai prilimpa dulkės, pūkai ir plaukai. Taigi, tiesiog įsitikinkite, kad prieš ir po naudojimo žaislą nuplaunate vandeniu ir muilu. Laikykite jį specialiai tam skirtame medžiaginiame maišelyje bei naudokite su vandens pagrindo lubrikantu.

Kiek daugiau patyrusiems…

king cock strap on

King Cock 9 strap-on Pitas pasitiks Jus su 22 cm ilgio falo imitatoriumi, silikoniniais žiedais ir diržais. Pastarieji pagaminti iš vinilo, todėl yra tvirti ir išlaiko poziciją net pačiame veiksmo įkarštyje. Pats dildo priskiriamas prie size kings. Jį dengia tikroviškas varpos raštas, kurį Jūsų antra pusė pajus įsiskerbimo metu, ir švelnus išlenkimas, leidžiantis pasiekti tiek G, tiek P taškus. Nesijaudinkite, tobulai įvaldyti šį žaislą padės prilimpantis pagrindas!

Kad apsaugotumėte delikatų, antialerginį dildo paviršių, naudokite vandens pagrindo lubrikantą.