Susipažinkite su vaginaliniais kamuoliukais – diskretišku ir veiksmingu būdu dubens dugno raumenims stiprinti bei seksualiniam malonumui didinti. Vaginalinius kamuoliukus jau šimtmečius naudoja moterys visame pasaulyje, kad pagerintų savo seksualinę sveikatą. Paprasto, bet stilingo dizaino rutuliukai yra saugus ir natūralus būdas sutvirtinti dubens dugno raumenis, o tai gali padėti spręsti tokias problemas kaip šlapimo nelaikymas ar seksualinės funkcijos sutrikimai. Ką jau kalbėti apie tai, kad sustiprėję raumenys taps elastingesni, tad greičiau pasieksite orgazmą ir suteiksite didesnį malonumą antrai pusei! Lieka vienintelis klausimas – kuriuos kamuoliukus rinktis?

Vibracijos režimų įvairovė

Vibruojantys vaginaliniai kamuoliukai „Sweet Smile“ atneš svaiginančias patirtis, pagerins lytinę sveikatą ir leis pasiekti intensyvesnius orgazmus! Šie ryškiai rožinės spalvos kamuoliukai yra sujungti tarpusavyje ir dekoruoti sidabro spalvos detalėmis. Su 10 vibracijos režimų jie treniruoja mažojo dubens raumenis, suteikia erotinį jaudulį ir gali užkirsti kelią šlapimo nelaikymui.

Kamuoliukai yra pagaminti iš silikono ir ABS medžiagų. Sveria 73 g, jų ilgis su dirželiu yra 18 cm, o skersmuo – 3,7 cm. Rinkinyje yra du rutuliukai. Juos galima įkrauti USB laidu, įkrovimo laikas – 2 valandos.

Nuoseklus svorio didinimas

„Feelztoys“ yra aukštos kokybės prekės ženklas, siūlantis itin prabangų Kėgelio treniruoklių rinkinį „FemmeFit“. Šie rožinių atspalvių rutuliukai yra aptakios formos ir turi virveles, todėl naudoti juos itin lengva ir malonu. Atlikdama Kėgelio pratimus sustiprinsite dubens dugno ir makšties raumenis, o tai leis mėgautis intensyvesniais pojūčiais sekso metu bei patirti stipresnius orgazmus.

Rinkinyje rasite 6 skirtingų svorių vaginalinius kamuoliukus. Patariama pradėti nuo lengviausio ir pamažu didinti svorį, kad pajustumėte, kaip stiprėja raumenys. Rutuliukai pagaminti iš šilko švelnumo medicininio silikono, kuris yra antibakterinis ir antialerginis, greitai prisitaiko prie kūno temperatūros bei lengvai valosi. „Feelztoys“ vaginaliniai kamuoliukai yra 16,1 cm ilgio, turi 2,8 cm skersmenį, o rinkinyje yra 6 skirtingų svorių: 50 g, 65 g, 80 g, 95 g, 110 g ir 130 g.

Inovacija su išmaniąja programėle

Vaginaliniai kamuoliukai „We-Vibe Bloom“ yra inovatyvus seksualinio malonumo ir sveikatos produktas. Išskirtiniai oranžiniai rutuliukai yra pagaminti iš saugaus kūnui silikono, greitai prisitaikančio prie kūno temperatūros ir nekaupiančio kvapų. Rinkinys susideda iš vieno bazinio kamuoliuko ir trijų tarpusavyje sujungtų rutuliukų, kuriuos galima keisti pagal norimą svorį.

Be to, „We Vibe“ kamuoliukai turi 10 vibracijos režimų, jaudinančių ir padedančių treniruoti raumenis. Vibracijas valdyti galima išmaniąja programėle arba mygtukais, o parsisiuntusi programėlę „We-Connect“ galėsite kurti asmeninius vibracijos ritmus ir stebėti pažangą. Programėlė yra suderinama su „iOS“ ir „Android“ operacinėmis sistemomis bei „Bluetooth 4.0“ ar naujesne versija. Programėlę nemokamai rasite „App Store“ ir „Google Play“.

„We-Vibe“ kamuoliukų ilgis yra 14,4 cm, o skersmuo – 3,3 cm. Vienas rutuliukas sveria 11 g, antras – 29 g, trečias – 44 g, o svoris be papildomo kamuoliuko siekia 34 g. Kamuoliukai yra įkraunami USB laidu.

Ir vaginalinė, ir analinė stimuliacija

Vibruojantys rutuliukai „Orgasm To Go“ yra puikus malonumo ir raumenų treniravimo įrankis viename! Jie gali būti naudojami ne tik Kėgelio pratimams atlikti, bet ir analinei bei vaginalinei stimuliacijai. Kamuoliukai pagaminti iš šilko švelnumo silikono, nekaupiančio bakterijų ir žaibiškai prisitaikančio prie kūno temperatūros. Jie yra lengvai valomi ir ilgaamžiški.

Didesnis kamuoliukas turi 7 vibracijos režimus ir gali būti kontroliuojamas nuotolinio valdymo pulteliu. Mažesnis rutuliukas yra laisvai judantis ir skirtas intensyvesnei analinei stimuliacijai. Žaisliukas yra diskretiškas ir veikia tyliai, todėl drąsiausios jį galės naudoti net viešose vietose! Taip pat kamuoliukai yra atsparūs vandeniui ir gali būti naudojami vonioje ar duše.

Šis žaisliukas įkraunamas USB laidu, o pulteliui reikalinga baterija CR2032 yra pridedama.

Jaudinantys virpesiukai

Vaginaliniai kamuoliukai „Duo“ yra subalansuoti tam, kad sutvirtintų vaginos raumenis ir suteiktų jaudinančius virpesiukus vienu metu. Visame pasaulyje populiaraus prekės ženklo „Fun factory“ gamybos kamuoliukai yra iš 100 % medicininio silikono. Jie yra lengvai prižiūrimi ir nesukelia jokių alerginių reakcijų.  Kamuoliukų skersmuo yra 3,2 cm ir 3,6 cm, ilgis – 9,5 cm, o svoris – 72 g. Rutuliukų skaičius – 2 vienetai.