Esant tam tikroms aplinkybėms, neišvengiamai reikia tylaus, diskretiško vibratoriaus. Galbūt turite sugyventinių ar vaikų, gal norite masturbuotis, kol partneris miega ir jo nepažadinti, o galbūt paprasčiausiai ieškote žaisliuko, kurį nesidrovėdamos galėtumėte nešiotis visur. Kad ir kokia būtų priežastis, sau tinkamą vibratorių neabejotinai išsirinksite iš šiame straipsnyje aprašytų.

Geriausias pradedančiosioms

vibratoriai

Vibratorius Naujokas yra puikus tuo, kad stimuliuoja ir G-tašką, ir klitorį. Dėl savo truputį lenktos formos, didelės galvutės bei stimuliuojančių įrantų tokie vibratoriai geba suteikti pasakiškus pojūčius. Be to, šis prietaisas leidžia kontroliuoti vibracijos bangas net 30 režimų!

Šis vibratorius iškart prisitaiko prie kūno temperatūros, nekaupia kvapų, yra įkraunamas. Jis veikia ypač tyliai ir yra visiškai atsparus vandeniui, tad galėsite mėgautis žaidimais net duše arba vonioje!

Nuotoliniams porų žaidimams

vibratoriai moterims

Išmanusis kiaušinėlis LUSH 2 pasižymi jaudinančia forma – jis išlenktas taip, kad stimuliuotų G-tašką. Geriausia yra tai, kad šis galingas vibratorius idealiai tinka ir solo žaidimams, ir poroms, kurias skiria atstumas. „Lovense“ vibracijas galima lengvai valdyti naudojant programėlę išmaniajame telefone, taip pamaloninant partnerę net per atstumą. Šis vaginalinis stimuliatorius puikiai pravers įžangos žaidimams, o galbūt net sugundys išbandyti nepadorų žaidimą per nuotolį viešumoje…

Negana to, šis rožinis kiaušinėlis yra itin diskrečios išvaizdos. Jis yra belaidis, visiškai nepastebimas po rūbais, itin tylus. Galingas variklis, 7 vibravimo režimai, reagavimas į garsą, atsparumas vandeniui, lengva priežiūra – visa tai jums siūlo LUSH 2.

Klitorio stimuliacijai

vibratoriai internetu

Klitorio stimuliatorius Satisfyer Pingvinas išsiskiria žaisminga išvaizda. Šio vibratoriaus dizainas primena mielą pingvinuką su dailia varlyte. Geriausia yra tai, kad šis džentelmenas ne tik atrodo puikiai, bet ir yra pasirengęs suteikti pačius intensyviausius pojūčius. Šis vibratorius stimuliuoja klitorį, naudodamas suspaustų oro bangų technologiją „Air Pulse“ – taip pasiekiamos jautriausios nervų galūnėlės ir suteikiamas svaiginantis orgazmas, nė neliečiant klitorio.

Satisfyer Pingvinas turi 11 pulsacijos režimų ir yra įkraunamas. Jis turi itin švelnų paviršių, yra lengvai valomas, tylus bei atsparus vandeniui, tad galėsite išbandyti žaidimus net vonioje arba duše…

Diskretiškoms kelionėms

vibratoriai internetu

Vibruojanti kulka Kernex 2  yra itin kompaktiška bei diskretiška – ją laisvai galite nešiotis rankinuke arba įsidėti keliaujant. Šis vibratorius lepina itin galingomis vibracijomis ir gali būti naudojamas viso kūno erogeninių zonų stimuliacijai.

Negana to, Kernex 2 yra lengvai valdomas vos vienu mygtuku, esančiu apačioje. Vibratorius pagamintas iš labai švelnaus medicininio silikono, kuris yra ypatingas savo antibakterinėmis ir antialerginėmis savybėmis. Be to, šią mažylę itin lengva valyti ir prižiūrėti.

Mėgstančioms prabangą

vibratorius

Vibratorius LELO Soraya Wave  yra sukurtas dievinančioms prabangą. Tai – išskirtinis rabbit tipo vibratorius, sukurtas specialiai pagal moterų kūno anatomiją bei siūlantis visu kūnu jaučiamus orgazmus. Jis stimuliuoja tiek klitorį, tiek G-tašką. Šis vibratorius pasižymi ypatinga WaveMotion™ technologija, dėl kurios žaisliuko pagrindas geba judėti aukštyn-žemyn lygiai taip pat, kaip jumyse juda partnerio pirštai.

Vibratorius pagamintas iš itin kokybiško medicininio silikono, kuris pasižymi ilgaamžiškumu. Jis turi 2 itin tyliai veikiančius motorus. Be to, šį žaisliuką yra itin lengva valyti ir prižiūrėti.