Nemokamai pristatome
nuo 29 €
100% Slaptas pirkimas
Galimybė apžiūrėti prekes

KOMPLEKTAI


Pasante Blueberry
Pasante Blueberry

0.35 €

Dvigubo slaptumo pakuotė
0.99 €

0.79 €

Komplekto kaina 1.14 €
Sutaupote: 0.20 €

TOP PREKĖS


Video
Video
(3)
8.95 €
-46% Akcija
Paskutinė prekė
Paskutinė
-46% Akcija
9.77 € 17.95 €
(8)
9.95 €
(3)
10.95 €
Video
Video
(2)
10.95 €

Šią prekę užsakyti galite ir paskambinę telefonu:

+370 600 84088

I-V 8:00-18:00

Bendras įvertinimas:
4.9 (10)

Pirkėjai jau įvertino šią prekę, parašyk atsiliepimą ir tu bei gauk dovanų!

2023-11-22
5.0
Pasante blueberry buvo pirmieji prezervatyvai su skoniu kuriuos kada nors mėginome. Atidarius kvapas buvo wow, mano merginai patinka mėlynės tai šis kvapas buvo tikrai malonus. Išėmus prezervatyvą atrodė kad nėra per daugiausiai to sutepimo ant jo, bet galvojom, gal visas skonis ne lubrikante. Galiu pasakyti, kad buvo keista matyti mėlyną prezervatyvą, bet tuo pačiu ir prikolas, bet jie storesni nei šiaip esame pratę naudoti. Ką galėtume pastebėti, tai kad skonis šiaip labai greitai dingo, palyginus su vėliau naudotais kitos firmos prezervatyvais. Naudojome tik oraliniui, tai apie kitką komentuoti negaliu. Buvo juokingas latekso trinimosi garsas, po to kai ant prezervatyvo buvęs mėlynių lubrikantas dingo. Bet uždėjus kitą lubrikantą viskas buvo gerai, nes galima naudoti vandens arba silikono pagrindo lubrikantą su šiais prezervatyvais.

2023-11-06
5.0
Renkamės Pasante Blueberry, nes tai ypač kvapnūs prezervatyvai ir yra puikus atradimas mūsų intymiam gyvenimui. Jų vaisinis mėlynių skonis ir kvapas suteikia papildomą malonumą mūsų meilės žaidimams. Tai Šios priemonės dėka mums galima išreikšti savo kūrybiškumą lovose. Šie prezervatyvai yra ne tik skanūs, bet ir patogūs naudoti, paprasti bei patikimi. Jie užtikrina apsaugą, kuri yra labai mums svarbi. Pasante Blueberry prezervatyvai tikrai praturtino mūsų intymias akimirkas, o šviežias vaisinis aromatas tikrai suteikia ypatingumo. Tai nuostabus produktas, kuris suteikia galimybę patirti malonumą visais mūsų penkiais pojūčiais, o ypač skonio. Ačiū Pasante už šiuos nuostabius prezervatyvus, kurie padarė mūsų intymias akimirkas dar skanesnėmis.

2023-08-03
5.0
Rekomenduoju

2023-07-14
5.0
Pasante blueberry prezervatyvai Šiandien norėčiau pasidalinti savo patirtimi ir įspūdžiais panaudojus pasante blueberry prezervatyvus. Šie puikios kokybės, pagaminti iš aukštos kokybės latekso prezervatyvai puikiai tinka ir oraliniam ir vaginaliniam seksui. Jų pagrindinė paslaptis -skonis ir kvapas. Šis švelnus, saldainį primenantis skonis suvilios kiekvieną. Iš asmeninės patirties galiu pasakyti, kad ieškojau labai ilgai skanių ir gerą poskonį turinčių prezervatyvų. Kiek buvo pirkta ir išmesta, nes man labai nepatikdavo skonis. O šitie tesiog perliukas prezervatyvų pasaulyje. Suteikiant partneriui malonumą, gauni dvigubą malonumą, nes matai partnerio patenkintą veidą ir aišku junti tą pasakišką saldų skonį ir kvapą. Tobulas pasirinkimas karštiems pasimatymams ir žaidimams. Labai patenkinta, kad sugebėjau pagaliau atrasti šiuos skanius prezervatyvus, kurie puikiai atlaiko ir labai ilgai trunkančius žaidimus! Partneris pastaruoju metu labai dažnai gauna oralinį malonumą, nes aš pradėjau mėgti tuos labai jau nekaloringus saldainius.

2023-06-05
5.0
Su šiais Pasante Blueberry oralinis seksas persikėlė visiškai į kitą lygmenį. Prezervatyvai yra mėlynių kvapo ir skonio. Patys prezervatyvai nesiskiria nuo reguliarių prezervatyvų, įprasto dydžio, be jokių iškilimų, nesmunkantys. Verta paminėti, kad yra gerai sutepti, todėl gali ne tik juos naudoti oraliniam seksui, bet ir vaginaliam. Užsiemant oraliniu mėlynių skonis bei kvapas išlieka itin ilgai, jam baigus užgožia spermos kvapą, tad jei yra merginų, kurios nemėgsta kvapo, puikus pasirinkimas. Pats mėlynių kvapas nėra nei chemijos kvapo ir neerzinačio kvapo. Kaip ir kažkas yra minėjęs, galiu paantrinti, kad yra visiškas durex analogas, tiek dydžiais tiek patikimumu, bei pasirinkimu. O kainos skirtumai yra visiškai akivaizdūs. Rekomenduoju!

2023-05-31
5.0
Manau galima pradėti nuo to, kad prezavatyvai pasante blueberry tai atradimas mūsų poroje vienas iš įdomesnių ir geresniu, o kodėl? Nes tai prezervatyvai, kurie atlaikys įvairiausias pozas bei trinties ir judriosio kampus. Taip pat labai faini kvapai kurie pagyvina bei nesukialia diskomforto sekso metu ir nenumuša visos romantikos kaip kartais nutinka su įprastiniais prezervatyvais. Dar vienas dalykas, kuris yra tikrai labai svarbus geram kokybiškam seksui yra sutepimas ir lubrikantas esantis ant prezavaytvo čia jo yra nei per daug nei per mažai kas yra tobulas viduriukas. Tada kitas vieniems nelabai svarbus dalykas, bet vis tiek suteikia įdomumo tai yra pakuotė, o ji yra žaisminga ir idomi. Manome vien dėl šių produkto savybių tikrai rekomenduojame fainus ir gerus prezervatyvus, kad pildytųsi jūsų visos fantazijos.

2022-10-03
5.0
Tiem kuriem patinka papildomas skonis bei kvapas tikrai rekomenduoju

2019-04-13
5.0
Vieni geriausiai ir labiausiai merginai patinkanciu prezervatyvu.

2018-07-20
5.0
Man asmeniškai prezervatyvai Pasante blueberry yra pats skaniausias malonumas tenkinantis oraliniu būdu. Kvapas buvo malonus, švelnus ir net neįkyrus. Bandžiau ne vienos firmos kvapiuosius prezervatyvus, tačiau šie tiko ir patiko labiausiai. Lateksas, iš kurio pagaminti šie prezervatyvai, padedant lubrikantui, maloniai slydo. Taip pat nesukėlė jokių alerginių reakcijų, nors mano burnos ertmė yra itin jautri. Dar vienas aspektas - saugumas, nes šie prezervatyvai, kaip ir kiti pasante prezervatyvai neįtrūsta dėl itin geros latekso, iš kurio jie pagaminti, kokybės. Be to, šių prezervatyvų kvapas net ir gūdžiausią žiemą primins tikrą vasarą. Mėgaukitės malonumais su šiais prezervatyvais dėl trijų priežasčių: Saugumo, kvapo bei patiriamo itin didelio malonumo.

2018-07-14
4.0
Pasante prezervatyvai man įrodė, kad yra patvarūs, patikimi ir labai įvairūs. Kadangi vis norisi kažko naujo pamėginti, tai išmėginau Blueberry Blast. Šiaip esu skeptiškas su prezervatyvais su skoniais ir kvapais, pavyzdžiui Durex Flavors kai kurie kvapai nesuteikia papildomo malonumo, o galvoji koks stiprus ir neskanus kvapas. Šis, mėlynos spalvos prezervatyvas atrodo tikrai žaismingai, o kvapas man ir mano draugei patiko, suteikia įvairovės nuo įprastinių prezervatyvų. Blueberry Blast yra įprasto dydžio kaip ir kit Pasante prezervatyvai, gal kiek mažesni nei įprastiniai Durex. Jeigu norisi ilgesnio ir storesnio prezervatyvo, tai labai geri Pasante Extra. Tiems kam patinka su skoniais dar rekomenduočiau Pasante Mint Tingle ir Strawberry crush.


Mylimiausia MYLIMIAUSIA LIETUVOS ELEKTRONINĖ PARDUOTUVĖ