KOMPLEKTAI


Pasante Extra
Pasante Extra
0.35 €

0.29 €

Dvigubo slaptumo pakuotė
0.99 €

0.79 €

Komplekto kaina 1.08 €
Sutaupote: 0.20 €

PANAŠIOS PREKĖS


10.95 €
Maisto papildas Power Tabs vyrams (2 kaps.)
(38)
12.00 €
Prezervatyvai Lelo Hex Respect XL (3 vnt.)
(2)
9.95 €
Oralinis lubrikantas Miško Uoga (150 ml)
(21)
9.00 €
Aromatizuotas lubrikantas Braškė (50 ml)
(3)
8.50 €
11.95 €
Varpos užmovų rinkinys Stimuliuok (pilkas)
(2)
11.95 €
-45%
Stimuliuojantis gelis klitoriui Durex Intense (10 ml)
(29)
9.90 € 17.95 €

Šią prekę užsakyti galite ir paskambinę telefonu:

+370 600 84088

I-V 8:00-18:00

Pasante Extra
Bendras įvertinimas
2022-10-26 12:18
Įvertinimas
Esu patenkinta pirkiniu!
2021-05-19 14:24
Įvertinimas
Labai panašus poveikis kaip ir Pasante ,,Delay''. Tik šis prezervatyvas atitolina ejakuliaciją, nes yra storesnis. Taip suteikia daugiau apsaugos nuo mikro įtūrikimų. Todėl mėgautis seksu buvo galima ilgiau ir saugiau. Pasante ,,Extra'' lubrikuoti, tačiau neužtektinai. Labai greitai išsausėja ir pradeda trūkti lubrikanto. Prezervatyvas tikrai gerai priglunda ir laikosi, tačiau sumažinamas natūralumo, tikroviškumo jausmas dėl šios gaminio storumo. Iš tikrūjų, ko daugiau gali reikėti sekso metu: ilgesnio laiko ir kokybiško apsaugos. Šis prezervatyvas tirkai tą suteikia. Taip pat jie užtvirtins pasitikėjimo jausmą. Tikrai buvome ramūs, jog prezervatyvas neplįš. Tiek man, tiek mano vaikinui labai patiko Pasante ,,Extra''. Likome nustebinti apsaugos kokybe ir tikrai pasilepinom ilgesniu seksu.
2020-12-15 23:01
Įvertinimas
Labai gerai, saugu, tvirta, šiek tiek neužtektinai lubrikanto, bet esam patenkinti!
2018-07-25 15:16
Įvertinimas
Prezervatyvai „Pasante Extra Safe“ - pirkinys, mėgstantiems padidintą saugumą sekso metu. Tai storesni nei įprasti prezervatyvai. Prezervatyvas suteptas lubrikantu, tačiau jo kiekis yra kur kas mažesnis, nei kitų šios firmos gaminių. Bent jau man taip pasirodė, todėl vertėtų papildomai įsigyti lubrinkantą, nes slydimas kažkiek sunkesnis. Pats prezervatyvas lengvai užsideda ir puikiai laikosi, dėl storenės medžiagos tikrai nesuplyš, nors neplyšta ir plonesni šio gamintojo prezervatyvai. Šios prekės minusas tas, jog dėl didesnio storio, juntamas mažesnis malonumas nei su įprastais. Prekės kaina panaši kaip ir kito tipo prezervatyvų. Šią prekę rekomenduoju įsigyti tiems, kurie šiek tiek nerimauja dėl saugumo ir nori sekso metu jaustis saugiau.
2018-07-20 15:45
Įvertinimas
Atvirai sakant Pasante extra prezervatyvą pirkau tik norėdama pralinksminti savo antrąją pusę bei paįvairinti mūsų seksualinius santykius. Tiksliau suteikti jiems daugiau romantikos. Kaip visada, fantazijos.lt parduotuvė tikrai pasistengė ir nustebino mus itin geros kokybės prezervatyvu, kuris neįtrūksta net intensyviausio sekso metu. Taip pat lengvai slysta, patogiai užsimauna ir nusimauna nuo vyriško pasididžiavimo. Turi itin tvirtą rezervuarą spermai. O daugiau gi nieko ir nereikia: tik patikimos apsaugos sekso metu ir kad minėtoji apsauga netrukdytų patirti didžiausią malonumą lytinio akto metu. Labai rekomenduoju naudoti tiek vaginalinio, tiek analinio, tiek oralino sekso metu. Tikrai nenusivilsite. Rekomenduoju šiuos prezervatyvus pirkti tik fantazijos.lt parduotuvėse. Malonaus naudojimo.
2018-07-14 10:39
Įvertinimas
Buvau užsisakęs 30 vienetų Pasante Extra, prezervatyvai iš ties geri. Per visą naudojimo laikotarpį neiškilo jokių problem su jais. Šie prezervatyvai yra gera pigesnė alternatyva turbūt daug kam gerai žinomiems Durex Extra Safe. Prezervatyvo dydis ir storis būtent primena Durex minėtą modelį. Šie prezervatyvai suteikia didesnį saugumo pojūtį, mažesnis šansas, kad nuslys arba suplyš. Taip pat pajusite jautrumo sumažėjimą lyginant su kokiais Pasante Naturelle arba Durex Elite. Jeigu norisi daugiau saugumo arba nepasitikėjimo savimi, tai šie prezervatyvai puikiai tinka tam. Kitos panašios alternatyvos iš Pasante kurias rekomenduočiau galėtų būti Cooling, kuris turi smagų šaldantį efektą arba Delay, kuris tinkamai panaudojus prailgina sekso trukmę.
2018-07-08 05:40
Įvertinimas
Prezervatyvai Pasante "Extra"
Turbut papraščiausiai antras variantas po durex extra safe, taipogi storesni prezervatyvai, del saugumo, kad abi pusės jaustusi saugiau, labiau naudojami per nesaugesnes moteriai pastoti dienas, mes butent taip ir naudojam, kad apsisaugoti, stiprus/tvirti, pigiau kainuoja, nei durex variantas, nors didelio skirtumo tikrai sunku ižvelgti, kaip dauguma prezervatyvu, jie tikrai bus praeja saugumo reikalavimus, nebus nekokybiški, šie prezervatyvai išties yra storesni ir tampresni, moteri jausti sunkiau, bet saugumas svarbu irgi, mėgstu šiuos prezervatyvus dėl paprastu priežasčiu, kad jie saugesni ir pigesni nei pastarieji durex extra safe, visiems tokiu prezervatyvu reikia kelis kartus per menesi, del moters saugumo, saugokites ir saugaus vakaro :)
2018-05-05 21:26
Įvertinimas
Ilgą laiką bandėm parinkti sau tinkamus, pirkom vos ne visų rūšių prezervatyvų po keleta vnt. Bet būtent šitie abiems tiko labiausiai, sutepti užtektinai lubrikato, kurio kitose tikrai būna mažokai bei kas svarbiausia yra storesni nei kiti tai netik prailginą lytinį aktą net ilgiau nei žalios spalvos passente kurie kaip tik skirti lytinio akto prailginimui, bei taip pat pridėda didesni saugumo jausmą. Rekomenduojame visiem išbandyti!
Parašyk atsiliepimą ir GAUK DOVANĄ!