Nemokamai pristatome
nuo 29 €
100% Slaptas pirkimas
Galimybė apžiūrėti prekes

KOMPLEKTAI


Pasante Extra
Pasante Extra

0.35 €

Dvigubo slaptumo pakuotė
0.99 €

0.79 €

Komplekto kaina 1.14 €
Sutaupote: 0.20 €

TOP PREKĖS


Populiaru
Populiaru
(30)
9.95 €
-40% Akcija
Paskutinė prekė
Paskutinė
-40% Akcija
8.97 € 14.95 €
(3)
10.95 €
Paskutinė prekė
Video
Paskutinė
Video
(2)
10.95 €
-30% Akcija
Paskutinė prekė
Paskutinė
-30% Akcija
11.87 € 16.95 €

Šią prekę užsakyti galite ir paskambinę telefonu:

+370 600 84088

I-V 8:00-18:00

Bendras įvertinimas:
4.83 (24)

Pirkėjai jau įvertino šią prekę, parašyk atsiliepimą ir tu bei gauk dovanų!

2024-06-18
5.0
Pasante Extra prezervatyvai yra vieni geriausių pasirinkimų iš viso asortimento. Šie prezervatyvai yra gan stori, kas suteikia dideli saugumo pojūtį, galime labiau panirti į pojūčius, nesijaudindami dėl plyšimo. Jų net norint suplėšyti nepavyksta, išsitempia iki kosminio dydžio, TIKRAI SAUGŪS. Pats rezervatyvas stipriai, tačiau nespaudžiančiai priglunda, itin patikimai laikosi visos sueities metu. Taip pat Pasante Extra prezervatyvai yra sutepti kaip tik lubrikanto kiekiu. Nei per daug, nei per mažai. Neslėpsiu, kartais tenka vistiek panaudoti lašelį vandens pagrindo lubrikanto. Ne pirmas kartas perkant didelį kiekį šių prezervatyvų ir tvirtai sakau niekada nebuvo nei nusyvilimo, nei plyšimo, nei nuslydimo. Visad ideali ir vienoda kokybė už superinę kainą, iki tol bandžiau įvairius kitus prezervatyvus. TOBULI

2024-04-30
5.0
Kartojau ir kartosiu jog šie prezervatyvai pats geriausias pasirinkimas, padidinto saugumo prezervatyvų segmente, o galbūt ir apskritai rinkoje. Geras kainos ir kokybės santykis, ramybė kurią gauni įsigydamas šiuos prezervatyvus yra neįkainojama ir leidžia pilnai atsipalaiduoti abiems bei mėgautis procesu. Pasante Extra prezervatyvai yra nuolatinis mūsų pasirinkimas. Šie prezervatyvai yra storesni nei įprasti, todėl su jais jaučiamės saugesni ir galime labiau atsipalaiduoti, jie tvirti ir itin patvarūs. Prezervatyvas maloniai priglunda, tvirtai laikosi viso akto metu. Taip pat šie Pasante Extra prezervatyvai yra šiek tiek lubrikuoti, bet papildomas kiekis lubrikanto dar niekam nesutrukdė. Išbandykite šiuos Pasante Extra prezervatyvus ir jūs, bei pasirūpinkite, kad seksas būtų saugus, bei be neplanuotų padarinių.

2024-04-20
5.0
Pasante Extra prezervatyvai yra nuolatinis mūsų pasirinkimas saugiam seksui. Šie prezervatyvai yra storesni nei įprasti, todėl su jais jaučiamės saugesni ir galime labiau atsipalaiduoti, jie tvirti ir patvarūs, net norint suplėšyti eksperimento tikslais reikia gerokai pavargti, todėl sueities metu tikrai galima jaustis saugiai ir užtikrintai, bei būti apsaugotiems tiek nuo neplanuoto nėštumo, ar lytiškai plintančių ligų. Prezervatyvas maloniai priglunda, tvirtai laikosi viso akto metu. Taip pat šie Pasante Extra prezervatyvai yra šiek tiek lubrikuoti, bet man asmeniškai norėtųsi jog būtų sutepti daugiau, bet šią nedidelę problemėlę puikiai išsprendžia vandens pagrindo lubrikantas. Nekartą jau pirkau šiuos Pasante prezervatyvus ir niekada ne nusivyliau, visada tokia pati puiki kokybė už gerą kainą, iki tol bandžiau įvairius kitus prezervatyvus, tačiau išbandęs šiuos apie kitus negaliu net pagalvoti, šio saugumo ir komforto jausmo ne atstos jokie kiti sargiai.

2024-03-29
5.0
Šie prezervatyvai labai tinkami norint jaustis saugiau dėl savo pastorintų sienelių, pakuotė tinkama ir patvari, kokybės ir kainos santykis puikus. Rekomenduoju.

2024-02-13
5.0
Pasante Extra yra patikimas ir patogus prezervatyvas, kuris suteikia papildomą saugumą ir pasitikėjimą intymiose akimirkose. Vertinu šio produkto kokybę ir efektyvumą. Jo stiprus dizainas ir patikimas medžiagos kokybė užtikrina, kad naudojantis jaučiamės apsaugoti ir saugūs kiekviename intymumo momente. Man labai patinka Pasante Extra platus dydis, kuris suteikia patogumą ir laisvę judėti, nesukeldamas jokio diskomforto ar nepatogumo jausmo. Be to, šis prezervatyvas yra lengvai naudojamas ir patvirtintas saugus, kas yra svarbu siekiant visiškai pasitikėti jo naudojimu. Visuotinai, Pasante Extra yra puikus pasirinkimas tiems, kurie nori patirti saugias ir patogias intymias akimirkas, neprarandant malonumo ir pasitikėjimo. Aš tikrai rekomenduoju šį produktą tiems, kurie siekia maksimalaus saugumo ir komforto savo intymiuose santykiuose su partneriu.

2024-01-18
5.0
Pasante Extra prezervatyvas - tai išskirtinis sprendimas norintiems daugiau. Jo didesnis storis ne tik suteikia papildomo komforto, bet ir puikiai apsaugo nuo mikro įtrūkimų, suteikdamas didesnį saugumo jausmą. Partneris pastebėjo, kad šis prezervatyvas sumažina penio jautrumą, atitolindamas ejakuliaciją ir suteikdamas ilgesnį malonumo momentą.Tai gali būti puikus pasirinkimas tiems, kurie nori pasijusti saugiai ir tuo pačiu metu patirti intensyvų intymų ryšį. Nors sumažintas jautrumas gali būti privalumas tiems, kurie nori kontroliuoti savo ejakuliaciją, svarbu atsiminti, kad kiekvieno organizmas yra skirtingas. Rekomenduočiau išbandyti Pasante Extra prezervatyvą ir stebėti, kaip jis atitinka individualius poreikius bei jausmus. Bendruoju atveju, tai geras pasirinkimas siekiant praturtinti intymius santykius.

2024-01-12
5.0
Labai patiko, esu nustebusi, tikrai wow

2024-01-04
5.0
Pasante Extra prezervatyvas yra puikus pasirinkimas! Mano antrasis pirkimas įrodė, kad jis patikimas ir aukštos kokybės. Jo stora medžiaga ir ypatingas dizainas suteikia patikimą apsaugą ir patogumą. Naudojimo metu jaučiuosi saugus, o natūralus pojūtis išlieka. Mano partnerė ir aš esame patenkinti produkto ilga veikimo trukme, kuri leidžia mėgautis intymiais momentais be jokio diskomforto. Be to, ačiū už neutralų kvapą, kuris neblaško nuo patirties. Rekomenduočiau Pasante Extra tiems, kurie vertina kokybę ir patikimumą. Tai puikus pasirinkimas, kurį rekomenduočiau kitiems!

2023-12-29
5.0
Pasante Extra yra aukštos kokybės, storesnių prezervatyvų pasirinkimas, kuris nuteikia pasitikėjimą ir malonumą. Jų didesnis dydis suteikia papildomą saugumą ir patogumą, nepaaukodamas jautrumo. Man asmeniškai naudojant Pasante Extra, pastebėjau, kad jie lengvai išlieka vietoje ir neperkelia dėmesio nuo intymumo. Jų alyvuogių aliejaus perteikiamas švelnumas ir aukštos kokybės lateksas užtikrina ilgaamžiškumą. Be to, jie neturi nemalonaus kvapo ar skonio. Rekomenduočiau Pasante Extra tiems, kurie vertina patikimą apsaugą ir komfortą. Tai puikus produktas, kuris leidžia mėgautis intymiu momentu be rūpesčių.

2023-11-18
5.0
Storesni prezervatyvai yra tiesiog neįtikėtinai geros kokybės. Nuo pat pirmojo naudojimo jie užtikrina ilgesnę ir nepriekaištingą patirtį. Jų storis suteikia daugiau saugumo ir pasitikėjimo, leisdamas mums mėgautis intymumu be jokių rūpesčių. Aš tikrai rekomenduoju prezervatyvus tiems, kurie nori patirti dar ilgesnę ir kokybiškesnę lytinio akto patirtį.


daugiau
Mylimiausia MYLIMIAUSIA LIETUVOS ELEKTRONINĖ PARDUOTUVĖ