Nemokamai pristatome
nuo 29 €
100% Slaptas pirkimas
Galimybė apžiūrėti prekes

KOMPLEKTAI


Pasante Extra
Pasante Extra

0.35 €

Dvigubo slaptumo pakuotė
0.99 €

0.79 €

Komplekto kaina 1.14 €
Sutaupote: 0.20 €

TOP PREKĖS


Video
Video
(3)
9.95 €
Paskutinė prekė
Paskutinė
(2)
9.95 €
Video
Video
(3)
8.95 €
Populiaru
Populiaru
(1)
9.95 €
(2)
9.95 €
9.95 €
9.95 €

Šią prekę užsakyti galite ir paskambinę telefonu:

+370 600 84088

I-V 8:00-18:00

Bendras įvertinimas:
4.69 (13)

Pirkėjai jau įvertino šią prekę, parašyk atsiliepimą ir tu bei gauk dovanų!

2023-09-18
5.0
Visąlaik naudojant thin deja po jo jaučia mažiau malonumo, bet mažesnė galimybė, kad plyš, nes matomai storesnis

2023-09-17
5.0
Kai abejojate kitų prezervatyvų saugumu, šiuos Pasante extra drąsiai galite rinktis, kadangi pagaminti storesni ir tikrai užtikrins saugumą nuo visų įplyšimų. Taip pat yra daug pliusų, nes galite jaustis ramesni bei seksas truks ilgiau, nebebus tokios paranojos pastoti! Pas partnerį visada randu šiuos prezervatyvus stalčiuje ir tai mane labai džiugina, gal ir pojūčiai nėra jam labai natūralūs, tačiau mergina jaučias užrikrintesnė ir ramios širdies. Įtraukite į savo naudojamų prezervatyvų sąrašą ir tikrai išbandykite, visi norime kuo saugesnio sekso, kad nebūtų staigmenų. Labai džiuogiuosi šiuo atradimu, nes kitomis firmomis nepasitikiu, o su šiais prezervatyvais jau bet kurią dieną partneriui galiu sakyti, o taip!

2023-07-12
5.0
Pasante Extra prezervatyvai yra puikūs! Jų storesnė struktūra suteikia papildomą apsaugą nuo mikro įtrūkimų ir sumažina penio jautrumą, leisdama atitolinti ejakuliaciją. Aš buvau maloniai nustebintas, kaip šie prezervatyvai gali padėti pailginti ir kontroliuoti intymumo akimirkas. Jie yra tinkami tiek vaginaliniam, tiek analiniam seksui. Su rezervuaru spermai ir lubrikuoti, jie suteikia papildomą patogumą ir saugumo jausmą. Pagaminti iš aukštos kokybės latekso, šie prezervatyvai užtikrina aukštą kokybę. Be to, svarbu paminėti, kad visi Pasante prezervatyvai turi CE ženklinimą, garantuojantį jų kokybę ir autentiškumą. Esu visiškai patenkintas Pasante Extra prezervatyvais ir rekomenduoju juos tiems, kurie nori papildomos apsaugos ir kontroliuoti savo lytinį gyvenimą. Patiko, tad rekomenduoju

2023-04-15
5.0
Puikūs

2023-03-25
1.0
Prezervatyvai „Pasante Extra Safe“ - tai prekė , mėgstantiems didesnę apsaugą sekso metu. Tai kur kas storesni nei įprasti prezervatyvai. Jie sutepti lubrikantu, bet jo kiekis kur kas mažesnis, nei kitų prezervatyvų . Bet yra sioje parduotuvėje puikiu lubrinkantu su maloniu kvapu, kurie kartu su šiuo prezervatyvu sudaro puikų derinį. Rekomenduoju išbandyti.

2022-10-26
5.0
Esu patenkinta pirkiniu!

2021-05-19
5.0
Labai panašus poveikis kaip ir Pasante ,,Delay''. Tik šis prezervatyvas atitolina ejakuliaciją, nes yra storesnis. Taip suteikia daugiau apsaugos nuo mikro įtūrikimų. Todėl mėgautis seksu buvo galima ilgiau ir saugiau. Pasante ,,Extra'' lubrikuoti, tačiau neužtektinai. Labai greitai išsausėja ir pradeda trūkti lubrikanto. Prezervatyvas tikrai gerai priglunda ir laikosi, tačiau sumažinamas natūralumo, tikroviškumo jausmas dėl šios gaminio storumo. Iš tikrūjų, ko daugiau gali reikėti sekso metu: ilgesnio laiko ir kokybiško apsaugos. Šis prezervatyvas tirkai tą suteikia. Taip pat jie užtvirtins pasitikėjimo jausmą. Tikrai buvome ramūs, jog prezervatyvas neplįš. Tiek man, tiek mano vaikinui labai patiko Pasante ,,Extra''. Likome nustebinti apsaugos kokybe ir tikrai pasilepinom ilgesniu seksu.

2020-12-15
5.0
Labai gerai, saugu, tvirta, šiek tiek neužtektinai lubrikanto, bet esam patenkinti!

2018-07-25
5.0
Prezervatyvai „Pasante Extra Safe“ - pirkinys, mėgstantiems padidintą saugumą sekso metu. Tai storesni nei įprasti prezervatyvai. Prezervatyvas suteptas lubrikantu, tačiau jo kiekis yra kur kas mažesnis, nei kitų šios firmos gaminių. Bent jau man taip pasirodė, todėl vertėtų papildomai įsigyti lubrinkantą, nes slydimas kažkiek sunkesnis. Pats prezervatyvas lengvai užsideda ir puikiai laikosi, dėl storenės medžiagos tikrai nesuplyš, nors neplyšta ir plonesni šio gamintojo prezervatyvai. Šios prekės minusas tas, jog dėl didesnio storio, juntamas mažesnis malonumas nei su įprastais. Prekės kaina panaši kaip ir kito tipo prezervatyvų. Šią prekę rekomenduoju įsigyti tiems, kurie šiek tiek nerimauja dėl saugumo ir nori sekso metu jaustis saugiau.

2018-07-20
5.0
Atvirai sakant Pasante extra prezervatyvą pirkau tik norėdama pralinksminti savo antrąją pusę bei paįvairinti mūsų seksualinius santykius. Tiksliau suteikti jiems daugiau romantikos. Kaip visada, fantazijos.lt parduotuvė tikrai pasistengė ir nustebino mus itin geros kokybės prezervatyvu, kuris neįtrūksta net intensyviausio sekso metu. Taip pat lengvai slysta, patogiai užsimauna ir nusimauna nuo vyriško pasididžiavimo. Turi itin tvirtą rezervuarą spermai. O daugiau gi nieko ir nereikia: tik patikimos apsaugos sekso metu ir kad minėtoji apsauga netrukdytų patirti didžiausią malonumą lytinio akto metu. Labai rekomenduoju naudoti tiek vaginalinio, tiek analinio, tiek oralino sekso metu. Tikrai nenusivilsite. Rekomenduoju šiuos prezervatyvus pirkti tik fantazijos.lt parduotuvėse. Malonaus naudojimo.


daugiau