Nemokamai pristatome
nuo 29 €
100% Slaptas pirkimas
Galimybė apžiūrėti prekes

KOMPLEKTAI


Pasante Extra
Pasante Extra

0.35 €

Dvigubo slaptumo pakuotė
0.99 €

0.79 €

Komplekto kaina 1.14 €
Sutaupote: 0.20 €

TOP PREKĖS


Populiaru
Video
Populiaru
Video
(7)
9.95 €
Video
Video
(3)
10.95 €
(8)
9.95 €
(1)
9.95 €
Populiaru
Populiaru
(5)
8.95 €
(1)
8.95 €
Populiaru
Video
Populiaru
Video
9.95 €

Šią prekę užsakyti galite ir paskambinę telefonu:

+370 600 84088

I-V 8:00-18:00

Bendras įvertinimas:
4.81 (21)

Pirkėjai jau įvertino šią prekę, parašyk atsiliepimą ir tu bei gauk dovanų!

2024-03-29
5.0
Šie prezervatyvai labai tinkami norint jaustis saugiau dėl savo pastorintų sienelių, pakuotė tinkama ir patvari, kokybės ir kainos santykis puikus. Rekomenduoju.

2024-02-13
5.0
Pasante Extra yra patikimas ir patogus prezervatyvas, kuris suteikia papildomą saugumą ir pasitikėjimą intymiose akimirkose. Vertinu šio produkto kokybę ir efektyvumą. Jo stiprus dizainas ir patikimas medžiagos kokybė užtikrina, kad naudojantis jaučiamės apsaugoti ir saugūs kiekviename intymumo momente. Man labai patinka Pasante Extra platus dydis, kuris suteikia patogumą ir laisvę judėti, nesukeldamas jokio diskomforto ar nepatogumo jausmo. Be to, šis prezervatyvas yra lengvai naudojamas ir patvirtintas saugus, kas yra svarbu siekiant visiškai pasitikėti jo naudojimu. Visuotinai, Pasante Extra yra puikus pasirinkimas tiems, kurie nori patirti saugias ir patogias intymias akimirkas, neprarandant malonumo ir pasitikėjimo. Aš tikrai rekomenduoju šį produktą tiems, kurie siekia maksimalaus saugumo ir komforto savo intymiuose santykiuose su partneriu.

2024-01-18
5.0
Pasante Extra prezervatyvas - tai išskirtinis sprendimas norintiems daugiau. Jo didesnis storis ne tik suteikia papildomo komforto, bet ir puikiai apsaugo nuo mikro įtrūkimų, suteikdamas didesnį saugumo jausmą. Partneris pastebėjo, kad šis prezervatyvas sumažina penio jautrumą, atitolindamas ejakuliaciją ir suteikdamas ilgesnį malonumo momentą.Tai gali būti puikus pasirinkimas tiems, kurie nori pasijusti saugiai ir tuo pačiu metu patirti intensyvų intymų ryšį. Nors sumažintas jautrumas gali būti privalumas tiems, kurie nori kontroliuoti savo ejakuliaciją, svarbu atsiminti, kad kiekvieno organizmas yra skirtingas. Rekomenduočiau išbandyti Pasante Extra prezervatyvą ir stebėti, kaip jis atitinka individualius poreikius bei jausmus. Bendruoju atveju, tai geras pasirinkimas siekiant praturtinti intymius santykius.

2024-01-12
5.0
Labai patiko, esu nustebusi, tikrai wow

2024-01-04
5.0
Pasante Extra prezervatyvas yra puikus pasirinkimas! Mano antrasis pirkimas įrodė, kad jis patikimas ir aukštos kokybės. Jo stora medžiaga ir ypatingas dizainas suteikia patikimą apsaugą ir patogumą. Naudojimo metu jaučiuosi saugus, o natūralus pojūtis išlieka. Mano partnerė ir aš esame patenkinti produkto ilga veikimo trukme, kuri leidžia mėgautis intymiais momentais be jokio diskomforto. Be to, ačiū už neutralų kvapą, kuris neblaško nuo patirties. Rekomenduočiau Pasante Extra tiems, kurie vertina kokybę ir patikimumą. Tai puikus pasirinkimas, kurį rekomenduočiau kitiems!

2023-12-29
5.0
Pasante Extra yra aukštos kokybės, storesnių prezervatyvų pasirinkimas, kuris nuteikia pasitikėjimą ir malonumą. Jų didesnis dydis suteikia papildomą saugumą ir patogumą, nepaaukodamas jautrumo. Man asmeniškai naudojant Pasante Extra, pastebėjau, kad jie lengvai išlieka vietoje ir neperkelia dėmesio nuo intymumo. Jų alyvuogių aliejaus perteikiamas švelnumas ir aukštos kokybės lateksas užtikrina ilgaamžiškumą. Be to, jie neturi nemalonaus kvapo ar skonio. Rekomenduočiau Pasante Extra tiems, kurie vertina patikimą apsaugą ir komfortą. Tai puikus produktas, kuris leidžia mėgautis intymiu momentu be rūpesčių.

2023-11-18
5.0
Storesni prezervatyvai yra tiesiog neįtikėtinai geros kokybės. Nuo pat pirmojo naudojimo jie užtikrina ilgesnę ir nepriekaištingą patirtį. Jų storis suteikia daugiau saugumo ir pasitikėjimo, leisdamas mums mėgautis intymumu be jokių rūpesčių. Aš tikrai rekomenduoju prezervatyvus tiems, kurie nori patirti dar ilgesnę ir kokybiškesnę lytinio akto patirtį.

2023-11-18
5.0
Laiko patikrintas, kokybiškas produktas. Puikus kainos ir kokybės sąntykis. Jei norite užsitikrinti gerą ir kokybišką laiką lovoje - šis produktas vienas geriausių pasirinkimų rinkoje.

2023-09-18
5.0
Visąlaik naudojant thin deja po jo jaučia mažiau malonumo, bet mažesnė galimybė, kad plyš, nes matomai storesnis

2023-09-17
5.0
Kai abejojate kitų prezervatyvų saugumu, šiuos Pasante extra drąsiai galite rinktis, kadangi pagaminti storesni ir tikrai užtikrins saugumą nuo visų įplyšimų. Taip pat yra daug pliusų, nes galite jaustis ramesni bei seksas truks ilgiau, nebebus tokios paranojos pastoti! Pas partnerį visada randu šiuos prezervatyvus stalčiuje ir tai mane labai džiugina, gal ir pojūčiai nėra jam labai natūralūs, tačiau mergina jaučias užrikrintesnė ir ramios širdies. Įtraukite į savo naudojamų prezervatyvų sąrašą ir tikrai išbandykite, visi norime kuo saugesnio sekso, kad nebūtų staigmenų. Labai džiuogiuosi šiuo atradimu, nes kitomis firmomis nepasitikiu, o su šiais prezervatyvais jau bet kurią dieną partneriui galiu sakyti, o taip!


daugiau
Mylimiausia MYLIMIAUSIA LIETUVOS ELEKTRONINĖ PARDUOTUVĖ