KOMPLEKTAI


Pasante Mixed Flavours
Pasante Mixed Flavours

0.38 €

Dvigubo slaptumo pakuotė
0.99 €

0.79 €

Komplekto kaina 1.17 €
Sutaupote: 0.20 €

PANAŠIOS PREKĖS


23.95 €
9.95 €
32.95 €
10.95 €
12.95 €
32.95 €
32.95 €
-15%
225.21 € 264.95 €
23.95 €
12.95 €

Šią prekę užsakyti galite ir paskambinę telefonu:

+370 600 84088

I-V 8:00-18:00

Pasante Mixed Flavours
Bendras įvertinimas
2021-03-12 12:00
Įvertinimas
Oralinis kažkaip buvo daug metų pamirštas☺️ bet va, įsigijom ir išbandėm šiuos prezervatyvus, niu žiauriai faina, raudonas, kvapnus, skanus čiulpinukas? rekomenduojam ?
2018-07-19 14:15
Įvertinimas
Man šitie preservatyvai labai patiko, ypač skoniai. Aš buvau gavęs braškinių ir mėtinių, šokoladinių ir šilauoginių, pats skonis, nėra "dirbtinas", labai tinka oraliniam. Patiko, kad prezervatyvai įvairių spalvų nuo raudono iki žalios, mėlynos. Labiausiai patiko mėtinis, nes buvo tikroviškiausias skonis, grynai, kaip mėtos. Manau geriau pirkt pasirinktinai kokių skonių prezervatyvų nori, negu pirkt ir nežinot ar gausi to ko norėtum. Tikrai siūlau pabandyt isigyt, nes tikrai verta, o tiem, kuriem nepatinka mėta, siūlyčiau su šilauogėmis. Nusivylęs nelikau ;) Gaila, kad didesnių nedaro, nes tikrai būtų fainiau :DD Plyšt neplyšta, bent man, atlaiko labai gerai, panašiai kaip. ir durex. Pakankamai lubrikuotas, tad lengvai užsimauna, alergijos "nekelia". Šiaip šiuo produktu esu be galo patenkintas.
2018-07-16 18:17
Įvertinimas
Nuostabiausias pasaulyje prezervatyvų kvapas. Puikiai tinka poroms, norinčioms ne tik malonumo, bet ir nuostabaus kvapo. Beje, kvapas veikia kaip pats nuostabiausias afrodiziakas. Šis kvapas išlieka nuo pat pradžių iki prezervatyvo išmetimo į šiukšlių dėžę. Nepamirškime ir pačio prezervatyvo kokybės. Šis prezervatyvas tinka ir neplyšta net ir ant didžiausių pasididžiavimų. Taip pat net neįtrūksta ir intensyviausių santykių metu. Kadangi šie prezervatyvai ištepti lubrikantu - žymiai palengvina pačią pradžią. O rezervuaras spermai puikiai atlieka savo darbą. Poroms, norinčioms kokybiško sekso ypač patariu išbandyti šiuos prezervatyvus. Ir pirkti ne po kelis vienetus, o minimum dešimt vienetų. Nors išbandėme su vyru tik oralinio sekso metu, bet manau juos galima išbandyti ir kitomis pozomis.
2018-07-14 23:36
Įvertinimas
Šių prezervatyvų užsisakyti mažiau nei dešimt tikrai neįmanoma. Labai nuostabu gauti tikrą miksą, kurį galima išbandyti visaip, gavus visų skirtingų aromatu labai lengva prisiversti kaskart panaudoti ir išbandyti vis skirtingą, kurie tikrai nustebina tiek savo aromatu tiek jaučiamu šiokiu tokiu skoniu, vyrams tikra palaima virsta šie prezervatyvai, nes moterys žinodamos, kad prezervatyvas kvepia ir turi skonį iškart drąsiau pasiryžti oralinėms šelionėms, taip pat šių prezervatyvų įpakavimas labai puikus, nes galima matyti kokios spalvos prezervatyvas, na o spalva išduoda koks bus kvapas ir skonis, todėl tikrai smagu yra nespėlioti, o jau žinoti kokį prezervatyvą išsibandysime. Jaučiamas skonis neturi sintetinių paskonių, todėl neatbaido išbandyti dar ir dar , o spalvos skirtingumas taip galima sakyti įaudrina, atitraukia nuo kasdieniškų permatomų prezervatyvų ir leidžia jaustis saugiai. Tikrai rekomenduoju poroms, kurios nori paįvairinti kasdienybę ir atsisakyti kompleksų. :)
2018-07-08 01:56
Įvertinimas
Prezervatyvai Pasante "Mixed Flavours"
Na puikiu skoniu, labiausiai patiko juose, kad yra ivairiu skoniu, kurie bent kaip nors gali nustebinti, ar paivairinti vakarą ar naktį, turi skonius: braškių, mėlynių, braškių, mėtos, šokolado ir vanilės. Merginom puikus isbandymas, pasižaidimas patiem su savimi, Šie pasante prezervatyvai, užsideda taip pat paprastai, kaip ir paprastieji pasante prezervatyvai, nepaisant esamo skoniui papildomo skonio. Geriausia bet net ir po lytinio akto, puikiai išliek kvapas, daug maloniau yra jausti malonu kvapa, gi neini iki šiukšledežės išmesti - nepatogu.
Prezervatyvai visoms poroms, visiems tinka, moterim bus malonesnis oralinis užsiemimas, prezervatyvai praivairina moterims tai, viskas tampa daug maloniau, visiems rekomenduoju!!!
2018-05-18 03:13
Įvertinimas
Megstamiausi su skoniu prezervatyvai.:)
Parašyk atsiliepimą ir GAUK DOVANĄ!