Nemokamai pristatome
nuo 29 €
100% Slaptas pirkimas
Galimybė apžiūrėti prekes

KOMPLEKTAI


Pasante Naturelle
Pasante Naturelle

0.32 €

Dvigubo slaptumo pakuotė
0.99 €

0.79 €

Komplekto kaina 1.11 €
Sutaupote: 0.20 €

TOP PREKĖS


-30% Akcija
-30% Akcija
11.87 € 16.95 €
9.00 €
-25% Akcija
-25% Akcija
14.21 € 18.95 €
-50% Akcija
Populiaru
-50% Akcija
Populiaru
(19)
14.19 € 28.60 €
(1)
9.00 €
Video
Video
(2)
10.95 €
Paskutinė prekė
Populiaru
Video
Paskutinė
Populiaru
Video
(3)
9.95 €
-25% Akcija
-25% Akcija
11.96 € 15.95 €
Populiaru
Populiaru
(12)
9.95 €

Šią prekę užsakyti galite ir paskambinę telefonu:

+370 600 84088

I-V 8:00-18:00

Bendras įvertinimas:
4.92 (13)

Pirkėjai jau įvertino šią prekę, parašyk atsiliepimą ir tu bei gauk dovanų!

2024-01-18
5.0
Pasante Naturelle prezervatyvas yra nuostabus pasirinkimas norintiems aukštos kokybės ir saugaus intymumo. Jo didelis privalumas yra natūralus latekso dizainas, kuris suteikia natūralumo pojūtį ir aukštą patogumą. Šis prezervatyvas yra pripildytas aukščiausios kokybės tepalo, kuris užtikrina sklandų naudojimą ir sumažina trintį. Be to, man labai patiko pakuotės dizainas – paprastas, bet elegantiškas. Ši puiki kokybė nenukreipia nuo puikios kainos, suteikiančios vertę už investuotus pinigus. Mano partnerė taip pat patenkinta produkto kokybe, tai puikus būdas praturtinti intymias akimirkas. Visas šis paketas – patogumas, kokybė ir prieinama kaina. Rekomenduočiau kitiems, ieškantiems patikimo ir kokybiško intymumo sprendimo.

2024-01-12
5.0
Tikrai nesitikėjau kad šitie prezervatyvai bus tokie patogūs, puikiai stimuliujantys ir saugus . Pirkau pora vienetų pabandymuii bet iškart tapau nustebęs. Prezervatyvai labai gerai lubrikuoti, todėl sekso metu puikiai slysta ir nesudaro jokio dirginimo nei man, nei mano partnerei o tai ypač retas dalykas kalbant apie taškuotus prezervatyvus. Taip pat jie yra gan ploni. todėl pojūčiai bus dar geresni. Šie prezervatyvai yra šitiek mažesni nei standartiniai, todėl juos naudojant nebus baimės kad nuslys, todėl tai dar vienas didelis pliusas. Šie prezervatyvai yra puikus kainos ir kokybės santykis. Siūlau tikrai visiems pabandyti svarstantiems juos įsigyti. Taip pat pristatymas ir aptarnavimas yra labai greitas ir patogus.

2023-12-29
5.0
Pasante Naturelle prezervatyvai yra išskirtinai ploni ir elastingi, suteikiantys natūralų pojūtį ir komfortą. Jų kokybė ir patikimumas mane įtikino – jokių pertraukų ar nuleidimų. Man labai patiko, kaip šie prezervatyvai prisitaiko prie kūno formos, suteikdami natūralų pojūtį ir jokio nepatogumo. Jie taip pat turi malonų kvapą, nepertraukiantį intymios akimirkos. Prezervatyvų pakuotė patogi ir lengvai naudojama. Mano patirtis su Pasante Naturelle buvo itin teigiama, todėl visiškai rekomenduočiau juos tiems, kurie ieško diskretiškos, aukštos kokybės ir patogaus prezervatyvo. Tai puiki investicija į saugią ir malonią intymią patirtį.

2023-10-12
5.0
Pasante Naturelle prezervatyvai yra dar vienas puikus Pasante gaminių pasirinkimas. Šie prezervatyvai sukurti natūraliai jautriems ir aplinkai sąmoningiems asmenims. Jie yra pagaminti iš natūralaus latekso ir neįtraukia jokių kenksmingų cheminių medžiagų, todėl puikiai tinka tiems, kurie siekia ekologiško ir natūralaus intymumo patyrimo. Pasante Naturelle prezervatyvai yra ploni ir lengvai uždedami, o jų dizainas suteikia patogumą ir jautrumą intymumo metu. Jie taip pat pasižymi natūraliu latekso kvapu, kuris yra mažiau intensyvus nei kai kurių kitų prezervatyvų kvapai. Perku ne pirmą kartą ir niekada nenuvilia. Tai yra vienas pirmų pasirinkimų iš visų siūlomų prezervatyvų, nes jie yra ekologiški ir taip pat juos sieja geras kainos ir kokybės santykis.

2023-09-19
5.0
Pasante Naturelle prezervatyvai yra tiesiog nuostabūs! Aš tikrai jaučiu kuo natūralesnius pojūčius naudodamas juos. Jie yra neveržiantys ir suteikia didžiausią jautrumą, kuris leidžia mėgautis intymumu visapusiškai. Be to, šie prezervatyvai yra labai patogūs ir nesmunka, suteikiantys didelį komfortą ir patogumą. juos galima naudoti tiek vaginaliniam, tiek oraliniam, tiek analiniam seksui. Jie yra pagaminti iš aukštos kokybės latekso ir turi rezervuarą spermai bei yra lubrikuoti. Tai suteikia papildomą saugumo jausmą. Be to, svarbu paminėti, kad visi Pasante prezervatyvai turi CE ženklinimą, garantuojantį jų kokybę ir autentiškumą. Esu visiškai patenkintas Pasante Naturelle prezervatyvais ir visiems rekomenduoju juos išbandyti, norintiems natūralių ir malonių intymumo akimirkų.Norėčiau pasidalinti savo patirtimi ir papasakoti partnerio įspūdžius apie juos. Pasante naturelle puikūs prezervatyvai, jeigu Jūs norite jaustis naturaliai. Jie tarsi visiškai nejuntami, nespaudžia ir nesukelia dirginimo bei jautrumo. Šie preservatyvai yra labai kokybiški, neplyšta ir nesukelia jokios alergijos. Tiks tiems, kas labai mėgsta jaustis saugiai, tačiau mėgautis naturaliais pojūčiais. Pastaruoju metu vis dažniau atkreipiu dėmesį būtent į Pasante preservatyvus. Kainos ir kokybės santykis tesiog stebina - jie iš tikrųjų stebina gerąja prasme. Partneris pasidalino gerais įspūdžiais ir labai aukštai įvertino šiuos prezervatyvus. Visiškai sutinku, jie tikrai bus nupirkti ne kartą ir ne du kartus. Esame labai laimingi bandyti naujas prekes, mėgautis apsipirkimu fantazijos.lt parduotuvėse. Šie prezervatyvai yra klasikiniai, su paplatėjimu viršuje todėl užsidėti išties paprasta ir nekyla sunkumų. Jie yra paprasti, bet neprasti - gerai lubrikuoti, priglunda, nesmunka akto metu ir žinoma neplyšta, nes viršus yra kiek platesnis, yra palikta vietos spermai. Pasante Naturelle yra vieni mano favoritų, nes jie yra nei per ploni, nei per stori, yra pakankamai lubrikuoti, atlieka savo funkciją ir sakyčiau yra aukso viduriukas renkantis prezervatyvus, nes čia nei pridėsi, nei atimsi. Visiška klasika, o kartais to ir norisi, kad būtų be jokių "pribambasų". Rekomenduoju, nes su jais neprašausit ir manau patiks visiems. Beabejo labai gera kaina, kuri niekada nenuvilia ir yra Pasante labai didelis prezervatyvų rūšių pasirinkimas.

2023-07-13
5.0
Norėčiau pasidalinti savo patirtimi ir papasakoti partnerio įspūdžius apie juos. Pasante naturelle puikūs prezervatyvai, jeigu Jūs norite jaustis naturaliai. Jie tarsi visiškai nejuntami, nespaudžia ir nesukelia dirginimo bei jautrumo. Šie preservatyvai yra labai kokybiški, neplyšta ir nesukelia jokios alergijos. Tiks tiems, kas labai mėgsta jaustis saugiai, tačiau mėgautis naturaliais pojūčiais. Pastaruoju metu vis dažniau atkreipiu dėmesį būtent į Pasante preservatyvus. Kainos ir kokybės santykis tesiog stebina - jie iš tikrųjų stebina gerąja prasme. Partneris pasidalino gerais įspūdžiais ir labai aukštai įvertino šiuos prezervatyvus. Visiškai sutinku, jie tikrai bus nupirkti ne kartą ir ne du kartus. Esame labai laimingi bandyti naujas prekes, mėgautis apsipirkimu fantazijos.lt parduotuvėse. Ačiū Fantazijos.lt komandai!

2023-07-12
5.0
Pasante Naturelle prezervatyvai yra tiesiog nuostabūs! Aš tikrai jaučiu kuo natūralesnius pojūčius naudodamas juos. Jie yra neveržiantys ir suteikia didžiausią jautrumą, kuris leidžia mėgautis intymumu visapusiškai. Be to, šie prezervatyvai yra labai patogūs ir nesmunka, suteikiantys didelį komfortą ir patogumą. juos galima naudoti tiek vaginaliniam, tiek oraliniam, tiek analiniam seksui. Jie yra pagaminti iš aukštos kokybės latekso ir turi rezervuarą spermai bei yra lubrikuoti. Tai suteikia papildomą saugumo jausmą. Be to, svarbu paminėti, kad visi Pasante prezervatyvai turi CE ženklinimą, garantuojantį jų kokybę ir autentiškumą. Esu visiškai patenkintas Pasante Naturelle prezervatyvais ir visiems rekomenduoju juos išbandyti, norintiems natūralių ir malonių intymumo akimirkų.

2023-01-19
5.0
Šie prezervatyvai yra klasikiniai, su paplatėjimu viršuje todėl užsidėti išties paprasta ir nekyla sunkumų. Jie yra paprasti, bet neprasti - gerai lubrikuoti, priglunda, nesmunka akto metu ir žinoma neplyšta, nes viršus yra kiek platesnis, yra palikta vietos spermai. Pasante Naturelle yra vieni mano favoritų, nes jie yra nei per ploni, nei per stori, yra pakankamai lubrikuoti, atlieka savo funkciją ir sakyčiau yra aukso viduriukas renkantis prezervatyvus, nes čia nei pridėsi, nei atimsi. Visiška klasika, o kartais to ir norisi, kad būtų be jokių "pribambasų". Rekomenduoju, nes su jais neprašausit ir manau patiks visiems. Beabejo labai gera kaina, kuri niekada nenuvilia ir yra Pasante labai didelis prezervatyvų rūšių pasirinkimas.

2022-12-15
5.0
Tikrai geri prezervatyvai už savo kaina!

2022-12-10
5.0
Vieni geriausių prezervatyvų, kuriuos bandžiau. Tikrai patogūs, labai kokybiški patikimi. Kokybė, lyginant su kitų gamintojų prekėmis yra nepalyginama. Tai klasikiniai prezervatyvai, turintys praplatėjimą viršuje, todėl užsidėti itin paprasta. Paviršius lygus ir švelnus, todėl partneriai daugiau stimuliacijos nesuteiks. Užsidėjus puikiai priglunda, akto metu net nesijaučia, kad jis uždėtas, nes yra palyginus plonas (tai nėra ploniausi prezervatyvai, galima rasti ir plonesnių šio gamintojo prezevatyvų). Išpakavus nekelia jokio nemalonaus kvapo, priešingai nei kitų gamintojų produktai. Galima drąsiai naudoti užsimant visomis sekso rūšimis, niekada nebuvo suplyšęs ar nusmukęs ir dėl to užsitarnavo mano simpatijas. Dėl aukštos kokybės ir patikimumo naudoju gan dažnai, tai daryti rekomenduoju ir kitiems.


daugiau
Mylimiausia MYLIMIAUSIA LIETUVOS ELEKTRONINĖ PARDUOTUVĖ