Nemokamai pristatome
nuo 29 €
100% Slaptas pirkimas
Galimybė apžiūrėti prekes

KOMPLEKTAI


Pasante Naturelle
Pasante Naturelle

0.32 €

Dvigubo slaptumo pakuotė
0.99 €

0.79 €

Komplekto kaina 1.11 €
Sutaupote: 0.20 €

TOP PREKĖS


-15% Akcija
-15% Akcija
8.46 € 9.95 €
(1)
8.95 €
Video
Video
(2)
8.95 €
Paskutinė prekė
Paskutinė
(4)
9.95 €
9.95 €
Populiaru
Video
Populiaru
Video
(1)
9.95 €

Šią prekę užsakyti galite ir paskambinę telefonu:

+370 600 84088

I-V 8:00-18:00

Bendras įvertinimas:
4.89 (9)

Pirkėjai jau įvertino šią prekę, parašyk atsiliepimą ir tu bei gauk dovanų!

2023-09-19
5.0
Pasante Naturelle prezervatyvai yra tiesiog nuostabūs! Aš tikrai jaučiu kuo natūralesnius pojūčius naudodamas juos. Jie yra neveržiantys ir suteikia didžiausią jautrumą, kuris leidžia mėgautis intymumu visapusiškai. Be to, šie prezervatyvai yra labai patogūs ir nesmunka, suteikiantys didelį komfortą ir patogumą. juos galima naudoti tiek vaginaliniam, tiek oraliniam, tiek analiniam seksui. Jie yra pagaminti iš aukštos kokybės latekso ir turi rezervuarą spermai bei yra lubrikuoti. Tai suteikia papildomą saugumo jausmą. Be to, svarbu paminėti, kad visi Pasante prezervatyvai turi CE ženklinimą, garantuojantį jų kokybę ir autentiškumą. Esu visiškai patenkintas Pasante Naturelle prezervatyvais ir visiems rekomenduoju juos išbandyti, norintiems natūralių ir malonių intymumo akimirkų.Norėčiau pasidalinti savo patirtimi ir papasakoti partnerio įspūdžius apie juos. Pasante naturelle puikūs prezervatyvai, jeigu Jūs norite jaustis naturaliai. Jie tarsi visiškai nejuntami, nespaudžia ir nesukelia dirginimo bei jautrumo. Šie preservatyvai yra labai kokybiški, neplyšta ir nesukelia jokios alergijos. Tiks tiems, kas labai mėgsta jaustis saugiai, tačiau mėgautis naturaliais pojūčiais. Pastaruoju metu vis dažniau atkreipiu dėmesį būtent į Pasante preservatyvus. Kainos ir kokybės santykis tesiog stebina - jie iš tikrųjų stebina gerąja prasme. Partneris pasidalino gerais įspūdžiais ir labai aukštai įvertino šiuos prezervatyvus. Visiškai sutinku, jie tikrai bus nupirkti ne kartą ir ne du kartus. Esame labai laimingi bandyti naujas prekes, mėgautis apsipirkimu fantazijos.lt parduotuvėse. Šie prezervatyvai yra klasikiniai, su paplatėjimu viršuje todėl užsidėti išties paprasta ir nekyla sunkumų. Jie yra paprasti, bet neprasti - gerai lubrikuoti, priglunda, nesmunka akto metu ir žinoma neplyšta, nes viršus yra kiek platesnis, yra palikta vietos spermai. Pasante Naturelle yra vieni mano favoritų, nes jie yra nei per ploni, nei per stori, yra pakankamai lubrikuoti, atlieka savo funkciją ir sakyčiau yra aukso viduriukas renkantis prezervatyvus, nes čia nei pridėsi, nei atimsi. Visiška klasika, o kartais to ir norisi, kad būtų be jokių "pribambasų". Rekomenduoju, nes su jais neprašausit ir manau patiks visiems. Beabejo labai gera kaina, kuri niekada nenuvilia ir yra Pasante labai didelis prezervatyvų rūšių pasirinkimas.

2023-07-13
5.0
Norėčiau pasidalinti savo patirtimi ir papasakoti partnerio įspūdžius apie juos. Pasante naturelle puikūs prezervatyvai, jeigu Jūs norite jaustis naturaliai. Jie tarsi visiškai nejuntami, nespaudžia ir nesukelia dirginimo bei jautrumo. Šie preservatyvai yra labai kokybiški, neplyšta ir nesukelia jokios alergijos. Tiks tiems, kas labai mėgsta jaustis saugiai, tačiau mėgautis naturaliais pojūčiais. Pastaruoju metu vis dažniau atkreipiu dėmesį būtent į Pasante preservatyvus. Kainos ir kokybės santykis tesiog stebina - jie iš tikrųjų stebina gerąja prasme. Partneris pasidalino gerais įspūdžiais ir labai aukštai įvertino šiuos prezervatyvus. Visiškai sutinku, jie tikrai bus nupirkti ne kartą ir ne du kartus. Esame labai laimingi bandyti naujas prekes, mėgautis apsipirkimu fantazijos.lt parduotuvėse. Ačiū Fantazijos.lt komandai!

2023-07-12
5.0
Pasante Naturelle prezervatyvai yra tiesiog nuostabūs! Aš tikrai jaučiu kuo natūralesnius pojūčius naudodamas juos. Jie yra neveržiantys ir suteikia didžiausią jautrumą, kuris leidžia mėgautis intymumu visapusiškai. Be to, šie prezervatyvai yra labai patogūs ir nesmunka, suteikiantys didelį komfortą ir patogumą. juos galima naudoti tiek vaginaliniam, tiek oraliniam, tiek analiniam seksui. Jie yra pagaminti iš aukštos kokybės latekso ir turi rezervuarą spermai bei yra lubrikuoti. Tai suteikia papildomą saugumo jausmą. Be to, svarbu paminėti, kad visi Pasante prezervatyvai turi CE ženklinimą, garantuojantį jų kokybę ir autentiškumą. Esu visiškai patenkintas Pasante Naturelle prezervatyvais ir visiems rekomenduoju juos išbandyti, norintiems natūralių ir malonių intymumo akimirkų.

2023-01-19
5.0
Šie prezervatyvai yra klasikiniai, su paplatėjimu viršuje todėl užsidėti išties paprasta ir nekyla sunkumų. Jie yra paprasti, bet neprasti - gerai lubrikuoti, priglunda, nesmunka akto metu ir žinoma neplyšta, nes viršus yra kiek platesnis, yra palikta vietos spermai. Pasante Naturelle yra vieni mano favoritų, nes jie yra nei per ploni, nei per stori, yra pakankamai lubrikuoti, atlieka savo funkciją ir sakyčiau yra aukso viduriukas renkantis prezervatyvus, nes čia nei pridėsi, nei atimsi. Visiška klasika, o kartais to ir norisi, kad būtų be jokių "pribambasų". Rekomenduoju, nes su jais neprašausit ir manau patiks visiems. Beabejo labai gera kaina, kuri niekada nenuvilia ir yra Pasante labai didelis prezervatyvų rūšių pasirinkimas.

2022-12-15
5.0
Tikrai geri prezervatyvai už savo kaina!

2022-12-10
5.0
Vieni geriausių prezervatyvų, kuriuos bandžiau. Tikrai patogūs, labai kokybiški patikimi. Kokybė, lyginant su kitų gamintojų prekėmis yra nepalyginama. Tai klasikiniai prezervatyvai, turintys praplatėjimą viršuje, todėl užsidėti itin paprasta. Paviršius lygus ir švelnus, todėl partneriai daugiau stimuliacijos nesuteiks. Užsidėjus puikiai priglunda, akto metu net nesijaučia, kad jis uždėtas, nes yra palyginus plonas (tai nėra ploniausi prezervatyvai, galima rasti ir plonesnių šio gamintojo prezevatyvų). Išpakavus nekelia jokio nemalonaus kvapo, priešingai nei kitų gamintojų produktai. Galima drąsiai naudoti užsimant visomis sekso rūšimis, niekada nebuvo suplyšęs ar nusmukęs ir dėl to užsitarnavo mano simpatijas. Dėl aukštos kokybės ir patikimumo naudoju gan dažnai, tai daryti rekomenduoju ir kitiems.

2022-10-03
5.0
plonyčiai, bet patvarūs. Šiaip jeigu kieno ,,draugelio” plotis didesnis 5,5cm skersmens tai tikriausiai su sunkumi užsidėsit :DD

2019-02-25
4.0
labai plonyciai, super kokybe. potyriai tikrai maksimaliai naturalus, atrodo lyg jo ir nebutum uzsidejes

2018-07-09
5.0
Pripratus prie durex prezervatyvų nelabai norisi bandyti kitų, tačiau pasiskaičius apie pasante gerų atsiliepimų vienur ir kitur, vis dažniau į pirkinių krepšelį įtraukiu ir pasante prezervatyvus dėl geros kainos ir tikrai geros kokybės. Kas yra vis dar neįprasta, tai, kad pasante prezervatyvai būna trumpesni, ir dėl to tai gali sukelti abejonių dėl saugumo. Tačiau greičiausiai tai tėra pripratimo reikalas, nes jie atlieka savo funkciją kaip ir reikia. Su pasante naturelle prezervatyvais yra jaučiamas natūralumas (lyg nenaudotum visai prezervatyvo), labai primena durex elite, ir iš esmės sunku būtų rasti skirtumų tarp jų (nebent prezervatyvų išmatavimų). Taip pat šie pasante naturelle neturi nemalonaus gumos kvapo kaip kai kurie kitų prekės ženklų prezervatyvai.