Nemokamai pristatome
nuo 29 €
100% Slaptas pirkimas
Galimybė apžiūrėti prekes

KOMPLEKTAI


Pasante Regular
Pasante Regular

0.35 €

Dvigubo slaptumo pakuotė
0.99 €

0.79 €

Komplekto kaina 1.14 €
Sutaupote: 0.20 €

TOP PREKĖS


-30% Akcija
Paskutinė prekė
Paskutinė
-30% Akcija
9.77 € 13.95 €
9.00 €
Paskutinė prekė
Populiaru
Video
Paskutinė
Populiaru
Video
(20)
9.95 €
Populiaru
Video
Populiaru
Video
(6)
9.95 €
9.00 €
Populiaru
Populiaru
(75)
10.00 €
10.95 €

Šią prekę užsakyti galite ir paskambinę telefonu:

+370 600 84088

I-V 8:00-18:00

Bendras įvertinimas:
5 (8)

Pirkėjai jau įvertino šią prekę, parašyk atsiliepimą ir tu bei gauk dovanų!

2024-04-26
5.0
Kai aš ir mano partneris išbandėme Pasante „Regular” prezervatyvus, buvome maloniai nustebinti jų ypatinga forma ir funkcionalumu. Šie prezervatyvai nebuvo paprasti - jie buvo kaip atskira patirtis lytinio gyvenimo kelyje. Jų platesnė galvutė ne tik suteikė lengvesnį užmovimą, bet ir didesnį jautrumą, suteikdamas ypatingą malonumą abiem. Be to, rezervuaras spermoms ir lubrikantas padarė viską dar patogesnį ir sklandžiau. O aukštos kokybės latekso medžiaga užtikrino ne tik patogumą, bet ir saugumą. Tai buvo tikrai neįprasta ir maloni patirtis, kurią verta išbandyti norint praturtinti savo intymų gyvenimą. Su šiais prezervatyvais jautėmės saugūs, pasitikintys ir labai patenkinti. Bendrai, tai buvo puiki patirtis, kurią tikrai rekomenduočiau kitoms poroms, ieškančioms kokybiškų ir malonių intymių momentų.

2024-02-20
5.0
Pasante "Regular" prezervatyvai man tapo neatsiejama dalimi intymių akimirkų. Jų ypatingas dizainas su platesne galvute leidžia mėgautis neprilygstamu malonumo pojūčiu, o patogus naudojimas ir papildomas saugumas suteikia ramumo jausmą. Niekada nepatiriau jokio diskomforto ar nesaugumo, o lubrikantas dar labiau pagerina patirtį. Nepaisant to, kad kai kuriems gali trūkti išskirtinių savybių, man Pasante "Regular" prezervatyvai yra ne tik patikimas pasirinkimas, bet ir garantija aukščiausios kokybės ir nepakartojamos malonumo patirties intymiose akimirkose. Palyginus su kitais kuriuos bandęs, tikrai geresnių kainos atžvilgiu neesu radęs. Tai tikrai produktas, kuris pelno rekomendacijas tiems, kurie vertina ne tik saugumą, bet ir ypatingą malonumo kokybę intymiose santykių akimirkose.

2024-02-03
5.0
Patiko is visos sitos firmos sitie labiausiai , siauresnis ne pats prezervatyvas , bet galas , nenuslydo ne karto.

2024-01-26
5.0
Jei ieškote patikimos apsaugos ir komforto, Pasante Regular prezervatyvai yra puikus pasirinkimas. Jų kokybė yra nepriekaištinga. Nepaisant to, kad esu išbandęs daugybę kitų prekių, šie išsiskiria dėl savo patikimumo ir kokybės. Be to, jie yra supakuoti patogiose, diskretiškose pakuotėse, todėl lengva nešioti bet kur ir bet kada. Asmeniškai šie prezervatyvai yra mano pasirinkimas ilgą laiką, ir tikrai rekomenduočiau juos kitiems, kurie vertina kokybę ir patikimumą.

2024-01-22
5.0
Pasante „Regular“ prezervatyvai išsiskiria ne tik dėl savo patogaus dizaino, bet ir funkcionalumo. Jų ypatinga forma su platesne galvute ne tik palengvina užsiskyrimą, bet ir didina jautrumą, suteikdama neprilygstamą malonumo pojūtį. Be to, šie prezervatyvai turi rezervuarą spermos surinkimui, suteikiantį papildomą saugumą ir užtikrinantį patikimumą. Lubrikavimo savybės juos dar labiau išsiskiria, padarant juos ne tik patogius, bet ir malonesnius naudoti. Kiekvienas momentas su jais tampa ypatingu ir neįprastu, o aukščiausios kokybės medžiagos suteikia pasitikėjimą. Pasante „Regular“ prezervatyvai ne tik užtikrina apsaugą nuo nenumatytų situacijų, bet ir praturtina intymias akimirkas aukščiausiu malonumo lygiu. Tai tikrai produktas, kuris pelno rekomendacijas tiems, kurie vertina ne tik saugumą, bet ir ypatingą malonumo kokybę intymiose santykių akimirkose.

2023-03-15
5.0
Megstame išbandyti. Vis naujus prezervatyvus. Šie tikrai geri,negalime skūstis ;)

2018-07-26
5.0
Visada siekiu, kad mane, iš prekių asortimento pasiektų kokybiškas produktas, todėl rašau atsiliepimą apie pirktą prekę. Šiuo atvėju, Pasante “Regular”, prezervatyvai yra mano pasirinkimas, nes tikiu, kad kaina ne visada nusako ir kokybę. Įpakavimas patrauklus ir maloniai paprastas naudoti, patogiai išsiimantis prezervatyvas. Jis pakankamai ilgas, kad būtų galima padengti visą varpos paviršių ir taip jaustis dar saugiau. Kokybė gera ir plyšimo nepatryiau net pakankamai intesyviai naudojant prie aukšto trinties lygio. Dėkoju už šį produktą.

2018-07-18
5.0
Prezervatyvus Pasante “Regular” esu pirkęs keletą kartų, tačiau ši prekė manęs nenustebino. Dažniausiai šio tipo prezervatyvus naudoju su masturbatoriumi. Prezervatyvai yra standartiniai, niekuo neypatingi, neturi savo išskirtinių sąvybių. Pagaminti iš pakankamai storo latekso ir lengvai užsimauna. Užsidėjus priglunda pakankamai prastai. Kadangi yra pakankamai laisvi, susidaro įspūdis, kad gali nukristi, o tai šiek tiek rizikinga. Šie prezervatyvai džiugina tik tuo, kad yra sutepti pakankamai nemažu lubrikanto kiekiu. Prezervatyvo kaina yra nemaža, lyginant su jo kokybe. Už tą pačią kainą galima įsigyti kur kas patogesnių šios firmos gaminių, kurie suteiks porai kur kas didesnį pasitenkinimą ir neišdildomus įspūdžius. O tiems, kurie mėgsta būti nevaržomi, tai gali būti optimaliausias pasirinkimas


Mylimiausia MYLIMIAUSIA LIETUVOS ELEKTRONINĖ PARDUOTUVĖ