Nemokamai pristatome
nuo 19 €
100% Slaptas pirkimas
Galimybė apžiūrėti prekes

TOP PREKĖS


Populiaru
Populiaru
(12)
9.95 €
(3)
9.95 €
(1)
10.95 €
Paskutinė prekė
Populiaru
Paskutinė
Populiaru
(2)
11.95 €
12.95 €
Populiaru
Video
Populiaru
Video
(5)
9.95 €

Šią prekę užsakyti galite ir paskambinę telefonu:

+370 600 84088

I-V 8:00-18:00

Bendras įvertinimas:
5 (29)

Pirkėjai jau įvertino šią prekę, parašyk atsiliepimą ir tu bei gauk dovanų!

2024-02-20
5.0
Prezevatyvai Pasante Ribbed tai dar vienas mūsų poros atradimas lovos žaidimuose. Tai prezervatyvai suteikiantys ta aukso viduriuką dėl savo patogumo ir stimuliavimo, nes jis nėra per mažas ir nėra per didelis kur būna per daug nemalonu. Taip pat puikiai yra išteptas lubrigantu net kartais nereikia papildomai panaudoti jo, nes pilnai užtenka to kiek yra suvilgintas prezervatyvas. Labai patogus užsidėjimas bei nespaudžia penio ir maloniai prisispaudžia ir prisitaiko pagal jo formas bei nesukiale jokio diskomforto. Jie taip pat gero storio, nes nesugadina to malonumo ir jausmo jausti vienas kito ir su šiais prezervatyvais visus maloniausius jausmus pajausite. Apibendrinant manau tikrai geras produktas, kuris vertas dėmesio. 

2024-02-13
5.0
Pasante Ribbed yra puikus pasirinkimas norintiems praturtinti savo intymius santykius su papildomu jausmu ir malonumu. Kaip moteris, aš buvau smalsi išbandyti šį produktą, ir aš tikrai nusipelno teigiamų įspūdžių. Šio prezervatyvo išraiškingi reljefiniai raštai suteikia papildomą stimuliaciją ir intensyvumą intymoms akimirkoms. Man labai patiko jo minkštas ir elastingas dizainas, kuris užtikrina patogumą ir saugumą naudojantis. Be to, Pasante Ribbed yra patvirtintas ir saugus produktas, todėl galėjau naudoti jį be jokios abejonės dėl efektyvumo. Visuotinai, Pasante Ribbed yra puikus pasirinkimas tiems, kurie siekia praturtinti savo intymius santykius su įdomiu ir stimuliuojančiu jausmu. Aš tikrai rekomenduoju šį produktą moterims, kurios nori patirti naujų malonumo lygių ir sustiprinti savo intymius santykius su partneriu.

2024-01-23
5.0
Pasante Ribbed prezervatyvai yra nepaprastai įdomūs ir malonūs produktai, kurie praturtina intymias akimirkas. Jų reljefiniai raštai suteikia papildomą stimuliaciją ir jausmą, kuris priverčia akimirksniu sustiprėti malonumo pojūčiams. Tai yra puikus pasirinkimas norint praplėsti intymaus gyvenimo ribas. Šie prezervatyvai taip pat yra patikimai pagaminti iš aukščiausios kokybės natūralaus latekso, užtikrinantys apsaugą nuo nėštumo ir lytinių ligų. Be to, jie tinka daugumai vyrų dėl savo universalios dydžio. Tai patogus ir saugus būdas rūpintis savo sveikata, tuo pačiu suteikiantis ypatingą jausmą intymiose akimirkose. Pasante Ribbed prezervatyvai taip pat atitinka estetinius reikalavimus, turėdami šiuolaikišką ir subtilų dizainą. Tai puikus pasirinkimas tiems, kurie siekia papildomos stimuliacijos ir nori išbandyti kažką naujo savo intymiuose santykiuose.

2024-01-22
5.0
Nuostabi patirtis su Pasante „Ribbed“prezervatyvais! Tai kaip malonumo kelionė pasauliu, kur reljefas, padengtas šiomis bangelėmis, tikrai atveria naują lygį intymume. Jaučiasi lyg kiekvienas judesys būtų lyg mažas maloningas stebuklas. Šios bangos ne tik suteikia papildomos stimuliacijos, bet ir leidžia pojūčiams pasiekti naujas viršūnes. Tai kaip švelni masažo banga, kurios kiekvienas akordas siunčia malonumą. Tai ne tik suteikia papildomą saugumą, bet ir padeda išlaikyti visą tai seksualinį entuziazmą. O kadangi šie prezervatyvai yra lubrikuoti ir pagaminti iš aukštos kokybės latekso, tai tai kaip kelionė su greičio traukiniu – greita, sklandi ir pilna nuostabių vaizdų. Tikrai mano naujas favoritas intymaus malonumo kelyje – Pasante „Ribbed“.

2024-01-22
5.0
Pasante Ribbed prezervatyvai mane tiesiog sužavėjo! Jų ritminė faktūra ne tik suteikė nepaprastą pojūtį, kuris darė kiekvieną intymią akimirką ypatingą, bet ir sustiprino visą patirtį. Man labai patiko, kaip šie prezervatyvai ne tik užtikrino aukštą apsaugos lygį, bet ir praturtino mūsų intymius momentus smagumu. Jie ne tik patogūs ir patikimi, bet ir sukuria nuostabią, nepakartojamą intymumo atmosferą. Mano partneris ir aš tikrai esame nepaprastai patenkinti šiuo pasirinkimu, nes jis ne tik užtikrino mūsų saugumą, bet ir pridėjo naujo malonumo lygio į mūsų santykius!

2024-01-12
5.0
Tiesiog wow, labai patiko, esu nustebina. Tikrai dar ir dar karta isigysiu.

2023-12-29
5.0
Pasante Ribbed prezervatyvai yra įdomus pasirinkimas norintiems praturtinti intymias akimirkas. Juose yra reljefiniai gužčių elementai, kurie prideda papildomos stimuliacijos, padidindami malonumą. Patogus dydis ir kokybiškas latekso gamybos procesas užtikrina patikimą apsaugą. Naudojimo metu prezervatyvai puikiai prisitaiko prie kūno formos, suteikdami natūralų pojūtį. Man patiko jų diskretiškas dizainas ir tai, kad netrukdo intymumo jausmui. Be to, šie prezervatyvai nesukelia nepatogumo ar alergijos. Esu patenkintas jų efektyvumu ir tai puikus pasirinkimas tiems, kurie siekia praturtinti savo intymias patirtis. Rekomenduočiau Pasante Ribbed prezervatyvus kitiems, ieškantiems kokybiškos apsaugos ir papildomos malonumą suteikančios patirties.

2023-12-21
5.0
Passante Ribbed prezervatyvai yra aukštos kokybės kontracepcijos priemonės, sukurta su įdomiu tekstūriniu dizainu. Šie prezervatyvai yra riboti, suteikdami papildomą stimuliaciją abiem partneriams. Pagaminti iš natūralaus latekso, jie yra elastingi ir patogūs naudoti. Passante prezervatyvai yra plačiai pripažinti dėl savo patikimumo ir saugumo standartų laikymo. Rinkinyje yra 100 prezervatyvų, kurie padeda užtikrinti ilgalaikę apsaugą nuo nėštumo ir lytiniu keliu plintančių infekcijų. Paprasta ir diskretiška pakuotė patogi naudoti. Pasirinkus Passante Ribbed prezervatyvus, vartotojas gali būti tikras dėl patirties kokybės ir papildomos malonės savo intymiose akimirkose.

2023-12-05
5.0
Pasante ribbed prezervatyvai yra tikrai puikus produktas, kuris ne tik užtikrina saugų lytinį gyvenimą, bet taip pat suteikia dar daugiau malonumo. Jų reliatyvus paviršius ir specialios juostelės padeda sustiprinti pojūčius abiem partneriams, leisdami mėgautis nepakartojamomis akimirkomis. Manau, kad tai yra vienas iš geriausių variantų rinkoje, norint patirti didesnį malonumą ir pasidairyti naujais seksualiniais horizontais. Aš tikrai rekomenduoju Pasante ribbed prezervatyvus visiems tiems, kurie siekia praturtinti savo intymius santykius!

2023-11-18
5.0
Pasante ribbed prezervatyvai yra tikrai puikus produktas, kuris ne tik užtikrina saugų lytinį gyvenimą, bet taip pat suteikia dar daugiau malonumo. Jų reliatyvus paviršius ir specialios juostelės padeda sustiprinti pojūčius abiem partneriams, leisdami mėgautis nepakartojamomis akimirkomis. Manau, kad tai yra vienas iš geriausių variantų rinkoje, norint patirti didesnį malonumą ir pasidairyti naujais seksualiniais horizontais. Aš tikrai rekomenduoju Pasante ribbed prezervatyvus visiems tiems, kurie siekia praturtinti savo intymius santykius!


daugiau
Mylimiausia MYLIMIAUSIA LIETUVOS ELEKTRONINĖ PARDUOTUVĖ