KOMPLEKTAI


Pasante Xtra Sensitive
Pasante Xtra Sensitive

0.35 €

Dvigubo slaptumo pakuotė
0.99 €

0.79 €

Komplekto kaina 1.14 €
Sutaupote: 0.20 €

PANAŠIOS PREKĖS


Šią prekę užsakyti galite ir paskambinę telefonu:

+370 600 84088

I-V 8:00-18:00

Pasante Xtra Sensitive
Bendras įvertinimas
2022-11-24 00:52
Įvertinimas
Kokybiškas, labai plonas ir malonius jausmus suteikiantis prezervatyvas. Puikus lubrikanto kiekis. Beveik nesijaučia jokio netikroviško jausmo, ne taip kaip su kai kuriais, Nenuvylė ši prekė, labai rekomenduoju visiems, tikri ir geri pojūčiai. Vieni mėgstamiausių iš visų šioje linijoje esančių, tiek savo plonumu, tiek lubrikanto kiekiu, tiek dydžiu. Daug gyvesni ir tikresni pojūčiai naudojant būtent šiuos Pasante ,,Xtra Sensitive'' prezervatyvus. Taip pat jie puikiai priglunda, nesmunka, nors ir gerai lubrikuoti. Kaina vienas iš pagrindinių gerų aspektų, nes parduotuvėse panašios prekės kainuoja žymiai brangiau, todėl visiems siūlau nepermokėti ir išbandyti šiuos, nes jie ne ką prastesni - galbūt netgi geresni už kai kuriuos brangesnius prezervatyvus. Ačiū fantazijos.lt už tokį gerą kainos bei kokybės santykį
2022-11-07 22:10
Įvertinimas
Tikrai plonesni negu standartiniai prezervatyvai. Puikiai priglunda ir išlieka viso reikalo metu. Tikrai rekomenduoju išbandyti visiems norintiems geresnio pojučio. Kainos ir kokybės santykis yra tikrai puikus. Jaučiasi aukšta kokybė ir saugumas.
2022-05-29 00:22
Įvertinimas
Kokybiški prezervatyvai, geriausi pojūčiai su šiais iš visų bandytų.
2021-05-19 14:16
Įvertinimas
Plonesni nei standartiniai prezervatyvai suteikė tikresnį, malonesnį pojūtį. Su vaikinu abu likome labai patenkinti įsigyta preke, nes ji tikrai pranoko mūsų lūkesčius. Taip pat natūralesnius pojūčius jautėme, nes prezervatyvai Pasante ,,Xtra Sensitive'' turi savybę perduoti šilumą, todėl pojūčiai tapo šimtą kartų tikroviškesnis, negu nudojant standartinius prezervatyvus. Gerai priglunda ir nenusmunka, lubrikuoti. Labai artimas pojūtis seksui be prezervatyvo, bet jis taip pat ir labai patvarus. Bijojau, kad plonas gali nebūti tvirtas, bet išbandžius galiu pasakyti, kad kokybę ir apsauga tikrai neteko nusivilti. Kaina yra labai gera ir kokybė dėl to nenukenčia, nes dažnai parduotuvėse permokam už prezervatyvus. Fantazijos.lt apsipirkti apsimoka žymiai labiau. Likome abu labai patenktinti ir tikrai rekomenduojame išbandyti kitiems.
2021-04-16 22:18
Įvertinimas
Kolkas didžiausią įspūdį palikusi “apsauga” :) Plonesni, nei įprasti, kas padeda pajausti didesnį malonumą. Yra aukštos kokybės, patikimi ir patogūs. Kainos ir kokybės santykis irgi nuostabus, kainos tikrai nesikandžioja, kokybė ir patikimumas- super. Verta užsisakyti ir išbandyti, už durexus parduotuvėj permokam, o su šitais pojūčiai net, sakyčiau, geresni :) pačios didžiausios rekomendacijos, linkim gerų pojūčių:)
2020-06-17 00:57
Įvertinimas
Labai patogūs ir geri prezervatyvai.
2020-05-11 19:21
Įvertinimas
Tobulai tinka greitukams. Merginai irgi patiko
2019-08-02 04:42
Įvertinimas
geriausi prezikai, labai gerai priglunda, pojuciai arti seksui be preziko
2019-03-30 02:09
Įvertinimas
Kokybė tikrai gera, iš pradžių pasirodė mažokas bet vėliau viskas ok. Didelio skirtumo nepasijautė bet kažkiek pojūčiai geresni.
2019-03-23 12:42
Įvertinimas
Tiesiog šaunūs! Labai tikslus produkto aprašymas svetainėje.
2018-12-17 06:29
Įvertinimas
tikrai ploni, aisku be preziko malonumas didesnis, bet su sitais sakyciau pojuciai labai artimi tiems, kaip kad darant seksa be prezervatyvo
2018-07-18 03:07
Įvertinimas
Dažniausiai naudodavau standartinius Pasante prezervatyvus, kol neišbandžiau Pasante „Xtra Sensitive“. Tai akivaizdžiai plonesni nei standartniai, bet tikrai neprastesni. Nors ir ploni, bet labai patvarūs, pagaminti iš aukštos kokybės latekso, todėl patogūs mūvėti, nereikia baimintis, kad netinkamiausiu momentu nukris ar suplyš. To dar nėra buvę. Naudojant šiuos prezervatyvus, natūralūs pajūčiai garantuoti, beveik nesijaučia, kad prezervatyvas uždėtas. Rekomenduoju juos išbandyti kiekvienam. Prekės kokybė garantuota. Kadangi suteptas lubrikantu, tai puikiai slysta. Kaina yra nedidelė, jei lygintume su prekės kokybe, ir manau, prienama kiekvienam. Siūlau išbandyti visiems, kas yra yra nebandęs šios puikios prekės, nes ji suteiks neapsakomą malonumą ir nustebins net ir daug išbandžiusius
2018-07-17 21:16
Įvertinimas
Pasante firma man asmeniškai asocijuojasi su kokybe, saugumu bei patogumu. Taip, pasante "Xtra Sensitive" yra tikrai plonesni nei kiti pasante firmos prezervatyvai, tačiau šie prezervatyvai tikrai nėra prastesni už kitus prezervatyvus. Tiek kokybė, tiek malonumas yra maksimalūs, ką gali suteikti pasante prezervatyvai. Apie kainos ir kokybės santykį galiu pasakyti tik tiek, kad kokybė yra verta kainos ir atvirkščiai. Žinoma, perkant kuo daugiau prezervatyvų, kaina yra žymiai geresnė. Šie prezervatyvai dėl lubrikanto, naudojamo jo gamyboje, suteikia puikų slydimą bei ypatingo malonumo jausmą. Siūlau primygtinai išbandyti šiuos prezervatyvus dėl kainos, kokybės bei malonumo. Be to, šie prezervatyvai puikiai tinka net ir didžiausiems vyriškiems prezervatyvams. O ko daugiau poroms ir reikia?
Parašyk atsiliepimą ir GAUK DOVANĄ!