Penio antgalis "Vibrius"

SKU
3000011687
45,00 €

Didesnės JO apimtys, gilesnis įsiskverbimas ir nepertraukiamas seksas, kuriuo galite mėgautis tol, kol patirsite tikrą orgazmą. Penio antgalis „Malonė“ išspręs bet kokias lovos problemas ir pagerins jūsų seksualinį gyvenimą. Juo padidinsite vyrišką pasididžiavimą, suteiksite jam apimties ir galėsite lytinį aktą tęsti tol, kol partnerė pasieks kulminaciją.
Tai aukštos kokybės penio antgalis, kuris pagamintas iš specialios medžiagos, primenančios odą. Ji suteikia itin realistiškus potyrius ir dovanoja malonius prisilietimus. Žaisliukas skirtas tam, kad galėtumėte padidinti penį ir suteikti jam apimties. Tai leis prailginti aktą ir garantuos daugiau stimuliacijos jūsų partnerei. Mėgstančius ilgas šėliones džiugins tai, jog žaisliuką galite naudoti ir vietoje prezervatyvo, todėl nereikės baimintis dėl apsisaugojimo priemonių.
Antgalis elastingas ir gali prisitaikyti prie įvairių apimčių. Šalia jo integruotas žiedelis, kurį galėsite užmauti ant sėklidžių ir užtikrinti, kad antgalis nenusmuks bei išliks savo vietoje viso lytinio akto metu. Žaisliuko galas pilnaviduris (5 cm), o jo sienelės pastorins penį iki 33%. Šalia penio antgalio taip pat pridedama vibro kulka, kuri sekso metu papildomai stimuliuos partnerės klitorį ir suteiks dar daugiau jaudinančių potyrių.
Bendras ilgis – 16,5 cm, įsiskverbimo gylis – 11 cm, skersmuo – 4,5 cm, vidinis skersmuo – 2,5 cm.
Prekę rekomenduojama naudoti su vandens pagrindo lubrikantu. Po naudojimo priemonę nuplaukite šiltu vandeniu ir muilu arba nuvalykite specialiu sekso prekių valikliu.

Karšta naujiena
Nemokamas pristatymas
4
  • Informacija
  • Atsiliepimai 1
Informacija
Medžiaga TPE.
Skersmuo 2,5 cm (tamprus)
Savybės Itin tamprus, vibruojantis, atitplinantis ejakuliaciją.
Spalva Kūno.
Pristatymo laikas 1-2 d.d.
Parašyk atsiliepimą
Parašyk atsiliepimą apie prekę
Parašykite išsamų ir kokybišką atsiliepimą apie pirktą prekę ir gaukite € 6 vertės fantazijos.lt dovanų kuponą!
  1. Prekės apžvalga turi būti ne trumpesnė nei 100 žodžių.
  2. € 6 kuponą gausite tik jeigu jūsų apžvalgą patvirtins administratorius (apžvalga turi būti kokybiška).
  3. Apžvalgą gali parengti tik prekę pirkęs lankytojas.
  4. Jeigu parašysite keletą apžvalgų, kuponus galėsime susumuoti.
  5. Jeigu prekės kaina mažesnė nei 6 €, duodamas kuponas lygus prekės kainai.
fantazijos.lt užsakymo salygos