ElectraStim

Prekinis ženklas „EletraStim“ priklauso kompanijai „Syrex“, įkurtai 2001 metais Jungtinėse Amerikos Valstijoje. Kompanijos tikslas - unikali seksualinė patirtis moterims, vyrams ir poroms, nepaisant jų seksualinės orientacijos ar lyties. Kompanija kuria ypatingus elektrostimuliacijos prietaisus, paremtus neuromuskuline stimuliacija, skirtus erotiniams žaidimams. 

Su metais prekinis ženklas laimėjo daugybę tarptautinių apdovanojimų už geriausią verslą, savo produktus ir paslaugas, įskaitant apdovanojimus iš ETO, Adultex ir XBIZ.

„ElectraStim“  komanda nuolat kuria inovatyviausius produktus, užtikrindami jų kokybę. Jei klientai nebus patenkinti prekinio ženklo produktu, komanda nusiteikusi grįžti prie piešimo lentos ir tobulinti dizainą tol, kol produktas bus tobulas. Svarbiausia - klientų pasitenkinimas!

Visi „ElectraStim“ produktai kuriami siekiant suteikti didžiausią malonumą naudotojui. Aukštos kokybės elektrostimuliaciniai sekso žaislai kuriami taip, kad suteiktų unikalius pojūčius ir patirtį, bei patenkintų klientų poreikius. Visi kompanijos produktai atitinka aukščiausius standartus ir yra ilgaamžiai. 
-50% Akcija
Nemokamas pristatymas
Lizingas
-50% Akcija
Lizingas
Video
216.98 € 433.95 €
Paskutinė prekė
Nemokamas pristatymas
Lizingas
Paskutinė
Lizingas
Video
460.95 €
Mylimiausia MYLIMIAUSIA LIETUVOS ELEKTRONINĖ PARDUOTUVĖ