Svakom

Kaip pasaulinis aukščiausios klasės žaismingas prekės ženklas, SVAKOM siekia suteikti aukščiausios kokybės seksualinį pasitenkinimą vartotojams visame pasaulyje. 

2012 m. pradžioje kūrybingų ir drąsių verslininkų grupė suprato, kad sekso žaislai vis labiau populiarėja tarp jaunimo, tačiau rinkoje trūksta geros kokybės gaminių, todėl iš karto buvo priimtas sprendimas įkurti naują įmonę. SVAKOM buvo įkurta Jungtinėse Valstijose iškart po to, kai buvo įgyvendintos keturios pagrindinės vertybės, kurios yra kompanijos šūkis iki šios dienos. 2013 m. SVAKOM išleido pirmąjį pasaulyje išmanųjį endoskopinį produktą „Siime“, kuris tapo tikra sensacija ir padėjo SVAKOM tapti pasauliniu aukščiausios klasės prekės ženklu.

Pagrindinės kompanijos vertybės, kuriomis remiamasi iki šiol yra rūpestis, elegancija, mada ir intelektas. Kompanija rūpinasi savo klientais, todėl naudoja tik aukščiausios kokybės medžiagas, kuriami žaisliukai pasižymi elegancija ir grakščia išvaizda, žaisliukai visada madingi ir labai pažangūs ir kiekvienas kuriamas sekso žaislas praeina griežtus kokybės patikrinimus, be to, naudojamos pačios pažangiausios technologijos.

SVAKOM yra visame pasaulyje pripažintas novatoriškų suaugusiųjų produktų prekės ženklas. Jų gaminiai buvo parduoti daugiau nei 70 šalių ir vietovių visame pasaulyje, o dabar tai yra viena iš sparčiausiai besivystančių sekso žaislų pramonės įmonių.

Įmonė buvo tris kartus buvo nominuota kaip geriausias premium klasės moterų sekso žaisliuko kūrėjas ir buvo labai pagerbta, kai „Celebrity Connected“ pakvietė kompaniją dalyvauti „Emmy“, „American Music Awards“ ir „Oskaruose“ 2017 ir 2018 m. SVAKOM taip pat dalį pajamų ištisus metus skiria skirtingoms labdaros organizacijoms.
Vibruojanti kulka Elva Plum
Masturbatorius Hedy (baltas)
Masturbatorius Hedy (rožinis)
Masturbatorius Hedy (mėlynas)
-30%
Išmanusis vibratorius GAGA (violetinis)
(2)
176.90 € 123.83 €
Penio žiedas Tyler (violetinis)
Masažuoklis Heating Wand (rožinis)
Vibratorius Trysta Violet
(1)
75.99 €
Vibratorius Amy Pale Pink
(1)
64.99 €
Vibratorius-kiškutis JOS malonybė
Vibratorius Alice Violet
(1)
69.99 €
Vaginaliniai kamuoliukai Nova Ball Plum Red
Vibratorius Adonis Violet
(1)
94.99 €
Masturbatorius Alex
(1)
138.95 €
Vibruojantis kiaušinėlis Elva Violet
Vibratorius Lea Rabbit Lilac
Vibratorius Ilga naktis
(1)
94.99 €
Vibruojantis kiaušinėlis Ella
Masažuoklis Nymph Soft
(1)
89.99 €
Vibratorius Angel Plum Red
Vibratorius Barbara Plum Red
Vibratorius Siren Coral
(2)
89.99 €
Prostatos masažuoklis Julie
Vibratorius Primo Black
Vibratorius Amy Violet
(2)
64.95 €
Išmanusis vibratorius Pheonix Neo
Vibratorius Marin
(1)
89.95 €