Nemokamai pristatome
nuo 29 €
100% Slaptas pirkimas
Galimybė apžiūrėti prekes

TOP PREKĖS


Šią prekę užsakyti galite ir paskambinę telefonu:

+370 600 84088

I-V 8:00-18:00

Bendras įvertinimas:
5 (6)

Pirkėjai jau įvertino šią prekę, parašyk atsiliepimą ir tu bei gauk dovanų!

2023-09-28
5.0
Kol kas patys geriausi išbandyti prezervatyvai. Nors SKYN prekės ženklas aplamai yra pats mėgiamiausias, bet būtent šie prezervatyvai yra ypač ploni, kokybiški ir praktiškai "nejuntami". Nejuntami ta prasme, jog beveik nesijaučia, kad būtų naudojami. Jei su kitais (ne šio prekės ženklo prezervatyvais) yra pasitaikę odos sudirgimo atvejų ar alergijos, su šiais nė karto. Nors kaina ir didoka, bet, kai kokybė gera, visai negaila. O perkant su nuolaida Jūsų puslapyje, gaunasi išties geras variantas. Drąsiai rekomenduoju išbandyti.Kol kas patys geriausi išbandyti prezervatyvai. Nors SKYN prekės ženklas aplamai yra pats mėgiamiausias, bet būtent šie prezervatyvai yra ypač ploni, kokybiški ir praktiškai "nejuntami". Nejuntami ta prasme, jog beveik nesijaučia, kad būtų naudojami. Jei su kitais (ne šio prekės ženklo prezervatyvais) yra pasitaikę odos sudirgimo atvejų ar alergijos, su šiais nė karto. Nors kaina ir didoka, bet, kai kokybė gera, visai negaila. O perkant su nuolaida Jūsų puslapyje, gaunasi išties geras variantas. Drąsiai rekomenduoju išbandyti.Kol kas patys geriausi išbandyti prezervatyvai. Nors SKYN prekės ženklas aplamai yra pats mėgiamiausias, bet būtent šie prezervatyvai yra ypač ploni, kokybiški ir praktiškai "nejuntami". Nejuntami ta prasme, jog beveik nesijaučia, kad būtų naudojami. Jei su kitais (ne šio prekės ženklo prezervatyvais) yra pasitaikę odos sudirgimo atvejų ar alergijos, su šiais nė karto. Nors kaina ir didoka, bet, kai kokybė gera, visai negaila. O perkant su nuolaida Jūsų puslapyje, gaunasi išties geras variantas. Drąsiai rekomenduoju išbandyti.Kol kas patys geriausi išbandyti prezervatyvai. Nors SKYN prekės ženklas aplamai yra pats mėgiamiausias, bet būtent šie prezervatyvai yra ypač ploni, kokybiški ir praktiškai "nejuntami". Nejuntami ta prasme, jog beveik nesijaučia, kad būtų naudojami. Jei su kitais (ne šio prekės ženklo prezervatyvais) yra pasitaikę odos sudirgimo atvejų ar alergijos, su šiais nė karto. Nors kaina ir didoka, bet, kai kokybė gera, visai negaila. O perkant su nuolaida Jūsų puslapyje, gaunasi išties geras variantas. Drąsiai rekomenduoju išbandyti.

2023-09-19
5.0
Kokybė tobula, visada renkuosi, be latekso, neturi kvapo, viskas perfektoo, rekomenduoju!

2023-07-27
5.0
Nuostabus prezervatyvai:)

2023-01-26
5.0
Kol kas patys geriausi išbandyti prezervatyvai. Nors SKYN prekės ženklas aplamai yra pats mėgiamiausias, bet būtent šie prezervatyvai yra ypač ploni, kokybiški ir praktiškai "nejuntami". Nejuntami ta prasme, jog beveik nesijaučia, kad būtų naudojami. Jei su kitais (ne šio prekės ženklo prezervatyvais) yra pasitaikę odos sudirgimo atvejų ar alergijos, su šiais nė karto. Nors kaina ir didoka, bet, kai kokybė gera, visai negaila. O perkant su nuolaida Jūsų puslapyje, gaunasi išties geras variantas. Drąsiai rekomenduoju išbandyti.

2023-01-25
5.0
Labai geri, kokybiški ir ploni. Rekomenduoju.

2023-01-13
5.0
Nuostabus prezervatyvai, tikrai labai ploni, bet patvarus, neplystantis, lengvai uzsideda bei nusiema, idealus norintiems tikru pojuciu ( lyg butum be prezervatyvo) :)


Mylimiausia MYLIMIAUSIA LIETUVOS ELEKTRONINĖ PARDUOTUVĖ