BDSM pančių rinkinys "Prabanga"

SKU
3002271285
74,99 €

Pabodo įprastas seksas ir tos pačios pozos ar vietos? Norite paįvairinti savo lovos žaidimus? Išlaisvinkite slapčiausias ir nuodėmingiausias savo fantazijas ir patirkite iš proto vedančią, nesuvaldomą aistrą. Tai padaryti jums padės išskirtinis, elegantiškas pančių rinkinys „Geismas“. Čia rasite viską, ko reikia intriguojantiems BDSM žaidimams, todėl rinkinys tiks tiek pradedantiesiems, tiek pažengusiems.

Pančių rinkinys „Geismas“ patiks porelėms, kurios dievina intriguojančius žaidimus. Jame rasite burnos kaištį, akių raištį ir prie lovos pritvirtinamus pančius su rankų ir kojų antrankiais. Visi žaisliukai padės jums pasinerti į rolių žaidimus ir kontroliuoti savo partnerį bei visiškai užvaldyti jo kūną.

Visos rinkinio dalys pagamintos iš švelnios medžiagos, kuri neerzina odos ir nesukelia jokio diskomforto. Raudona jų spalva sužadina aistrą, o įvairūs raštai suteikia elegancijos ir prabangos. Burnos kaištis yra saugus ir turi skylutes, kurios leis lengvai kvėpuoti. Rinkinyje esantys pančiai reguliuojami, o jais galėsite suveržti riešus bei kulkšnis. Išlaisvinkite savo fantaziją ir pasinerkite į malonumų kupiną jūrą!

Jei rinkinį naudosite pirmą kartą, būtinai iš pradžių apsipratinkite ir išbandykite, ar su ja jaučiatės pakankamai patogiai. Kad pajutus diskomfortą galėtumėte pristabdyti aktą, susitarkite žodį ar veiksmą, kuris reikš „STOP“.

Karšta naujiena
Nemokamas pristatymas
0
  • Informacija
  • Atsiliepimai 1
Informacija
Medžiaga Polisteris
Spalva Raudona, juoda
Pristatymo laikas 1-2 d.d
Parašyk atsiliepimą
Parašyk atsiliepimą apie prekę
Parašykite išsamų ir kokybišką atsiliepimą apie pirktą prekę ir gaukite € 6 vertės fantazijos.lt dovanų kuponą!
  1. Prekės apžvalga turi būti ne trumpesnė nei 100 žodžių.
  2. € 6 kuponą gausite tik jeigu jūsų apžvalgą patvirtins administratorius (apžvalga turi būti kokybiška).
  3. Apžvalgą gali parengti tik prekę pirkęs lankytojas.
  4. Jeigu parašysite keletą apžvalgų, kuponus galėsime susumuoti.
  5. Jeigu prekės kaina mažesnė nei 6 €, duodamas kuponas lygus prekės kainai.
fantazijos.lt užsakymo salygos