Vaginalinių kamuoliukų rinkinys "Treniruokis"

SKU
3002480705
Special Price 59,00 € Regular Price 74,99 €

Daugiau malonumo jums ir jūsų partneriui! Vaginalinių kamuoliukų rinkinys „Maloni treniruotė“ turi net 3 skirtingų dydžių ir formų kamuoliukus, kurie padės atlikti Kėgelio pratimus ir treniruočių metu stimuliuos jautrias bei itin jaudinančias intymias zonas.

Rinkinys priklauso populiariam erotinių žaisliukų gamintojui – CalExotic. Tai aukštos kokybės iš silikono pagaminti vaginaliniai kamuoliukai, kurie yra visiškai švelnūs ir saugūs naudoti net ir turintiems jautrią odą. Komplektas susideda iš trijų, skirtingų dydžių, formų ir svorių kamuoliukų, kurie padeda sustiprinti dubens dugno raumenis ir sekso metu patirti intensyvesnius orgazmus bei dovanoti didesnį malonumą savo partneriui. Visi kamuoliukai elegantiški, moteriško dizaino ir sukurti taip, kad ne tik stiprintumėte raumenis, bet ir patirtumėte jaudinančią stimuliaciją. Kamuoliukai kompaktiški, todėl jais galėsite drąsiai naudotis ir būnant viešoje vietoje. Kamuoliukų svoriai: 40, 60 ir 80 gramų.

Prekę rekomenduojama naudoti su vandens pagrindo lubrikantu. Po naudojimo priemonę nuplaukite šiltu vandeniu ir muilu arba nuvalykite specialiu sekso prekių valikliu.

Prekių gamintojas CalExotic iš pajamų, gautų pardavus „Inspire“ kolekcijos gaminius, yra įsipareigojęs dalį sumos suteikti Living Beyond krūties vėžio labdaros organizacijai, kuri teikia programas ir paslaugas moterims, sergančioms krūties vėžiu.

Karšta naujiena
Liko tik 1 prekė sandėlyje
Nemokamas pristatymas
Akcija
3
  • Informacija
  • Atsiliepimai 1
Informacija
Parašyk atsiliepimą
Parašyk atsiliepimą apie prekę
Parašykite išsamų ir kokybišką atsiliepimą apie pirktą prekę ir gaukite € 6 vertės fantazijos.lt dovanų kuponą!
  1. Prekės apžvalga turi būti ne trumpesnė nei 100 žodžių.
  2. € 6 kuponą gausite tik jeigu jūsų apžvalgą patvirtins administratorius (apžvalga turi būti kokybiška).
  3. Apžvalgą gali parengti tik prekę pirkęs lankytojas.
  4. Jeigu parašysite keletą apžvalgų, kuponus galėsime susumuoti.
  5. Jeigu prekės kaina mažesnė nei 6 €, duodamas kuponas lygus prekės kainai.
fantazijos.lt užsakymo salygos