Rūšiuoti

Sekso lėlės vyrai

Sekso lėlės vyrai - pripučiami, natūralaus dydžio ir vyriškos išvaizdos masturbatoriai, pagaminti su įspūdingų dydžių ir formų varpomis, kurios gali v...ibruoti ir suteikti dar daugiau stimuliacijos. Šis žaislas idealiai tiks ieškančioms niekada nepavargstančio meilužio, kuris visuomet bus šalia ir patenkins jų seksualinius poreikius. Mūsų asortimente - ir silikoninės sekso lėlės, ir kitų medžiagų gaminiai. Tad nieko nelaukite - rinkitės sekso lėlę vyrą ir atraskite naują malonumų pasaulį!

Daugiau
 moterys
moterys
 vyrai
vyrai
Ultra realistiškos
Ultra realistiškos
Paskutinė prekė
Nemokamas pristatymas
Paskutinė
Nemokamas pristatymas
(7)
49.95 €
Paskutinė prekė
Nemokamas pristatymas
Lizingas
Paskutinė
Lizingas
Nemokamas pristatymas
(5)
54.95 €

Kaip išsirinkti tinkamą?

Lėlės gaminamos iš įvairių medžiagų: silikono, vinilo, gumos. Jei norite tikrų pojūčių, rinkitės silikoninę lėlę. Ji panaši į tikrą odą, taip pat silikoną daug lengviau valyti ir prižiūrėti. Taip pat jis nesukelia alergijos, o tai labai svarbu, jei norite mėgautis laukiniu seksu be prezervatyvo.

Visuomet naudokite vandens pagrindo lubrikantą. Silikonas ir kitos medžiagos, iš kurių gaminamos sekso lėlės neigiamai reaguoja į aliejinius ar silikoninius lubrikantus, tad galite pažeisti žaisliuką. Taip pat vandens pagrindo lubrikantai rečiau sukelia alergiją, juo lengviau naudotis, jis nelipnus, netepa rūbų bei patalynės, lengvai nusiplauna, yra lengvas ir malonus naudoti.

Kaip prižiūrėti?

Po kiekvieno naudojimo, būtinai išvalykite ir išplaukite sekso žaislus. Naudokite šiltą vandenį (tačiau ne karštą), galite plauti naudodami švelnų muilą, nenaudokite cheminiųvaliklių, perskaitykite instrukciją, kurioje rasite išsamų aprašymą kaip prižiūrėti savo žaisliuką. Taip pat galite įsigyti specialius valiklius, kurie ne tik išvalys, bet ir dezinfekuos ir prailgins žaisliuko naudojimo laikotarpį.

Po plovimo, įsitikinkite, kad lėlė visiškai išdžiūtų. Galite švelniai nušluostyti rankšluosčiu ir palikti gerai vėdinamoje patalpoje.

Jei norite, kad sekso lėlė išliktų tokia pat elastinga ir švelni kaip ką tik nusipirkus, apibarstykite ją kukurūzų krakmolu, jis padės išlaikyti švelnumą. Taip pat galite naudoti ir vaikišką pudrą ar talką.

Sušildykite ypatingiems malonumams

Ko gero sutiksite, kad šaltis tikrai sumažina susijaudinimą? Geriausias būdas išvengti susilpnėjusios erekcijos – sušildyti sekso lėlę. Galite ją šildyti šildomąja antklode arba šiltu vandeniu. Pusvalandį prieš naudojant, apgobkite ją antklode ir sušildykite. Intymios minutės taps dar smagesnės ir dar labiau pašėlusios.
 


Susiję straipsniai