Sekso prekių parduotuvė Kaune

Kaune įsikūrusioje erotinių prekių parduotuvėje rasite platų sekso žaislų pasirinkimą visiems skoniams. Tik pasakykite, kas jus jaudina, ir mūsų konsultantai pasiūlys jums tinkamus variantus iš plataus vibratorių, analinių ir įprastų falų imitatorių, lubrikantų bei prezervatyvų asortimento. Jei ieškote naujų potyrių, galite rinktis iš didelės masturbatorių, pripučiamų lėlių, penio pompų kolekcijos. Ieškantys intymios dovanos turėtų atidžiai peržiūrėti erotinių suvenyrų bei seksualaus apatinio trikotažo skyrius. 

Mūsų parduotuvės adresas:

Savanorių pr. 204 (žr. žemėlapyje)
Darbo laikas:
I–V 10:30–18:30 val.
VI 10:00–17:00 val.
VII 10:00–16:00 val.
Mob. tel. +370 617 00069

Parduotuvėje vyksta sexshop ekskursijos, jeigu norite užsiregistruoti, skambinkite nurodytu telefonu viršuje.

Prie parduotuvės visuomet rasite, kur patogiai palikti automobilį.

Parduotuvės vedėja Rita: "Mūsų parduotuvė puikiai matomoje vietoje, jos nepastebėti tiesiog neįmanoma! Aplinka jauki, šviesi, iš lauko pusės Jūsų niekas nematys, dėl to galėsite drąsiai jaustis, nebijodami, jog kaimynas ar kolega Jus pamatys. Asortimente pačios populiariausios prekės, atitinkančios kiekvieno kliento poreikius. Bendraudama su klientais siekiu, kad jie bendrautų su manimi kaip su drauge, nesigėdintų, pasakytų konkrečiai kas juos domina, kokias prekes norėtų išbandyti. Juk visko pagrindas yra nuoširdus ir atviras bendravimas."

Perkamiausios prekės parduotuvėje:


Mūsų parduotuvėse jūsų laukia gausybė privalumų, kurie sukurs įsimintiną apsipirkimo patirtį.

Greitas apsipirkimas. Mūsų parduotuvės įrengtos taip, kad greitai ir patogiai rastumėte jums patinkančią prekę, todėl naujais malonumais galėsite mėgautis beveik iš karto.

Prekių apžiūra. Rinkdamiesi jums patinkantį sekso žaislą galėsite jį apžiūrėti, pačiupinėti, pauostyti arba paragauti. Viskas jūsų rankose!

Gera kaina. Mūsų parduotuvėje dažnai galite rasti kokybiškų prekių su patraukliomis nuolaidomis. Jei identišką prekę pastebėsite už mažesnę kainą, mūsų darbuotojai jums pateiks individualų pasiūlymą.

Konsultacijos. Jei turite abejonių dėl savo pasirinkto sekso žaislo arba norite sužinoti, kaip su juo pasiekti malonumą, mūsų profesionalūs konsultantai suteiks visą reikalingą informaciją.

Visiems pomėgiams. Esame pasiruošę patenkinti visus jūsų poreikius. Pas mus rasite ir itin realistiškai atrodančių sekso žaislų, ir subtilių sprendimų, skirtų partnerio erzinimui. Nuskriausti neliks ir BDSM bei fetišo gerbėjai – pasirūpinome plačiu prekių asortimentu, skirtu aštriems žaidimams.

Norime, kad visi mūsų klientai parduotuvėje pasijustų laukiami svečiai. Čia visada lauks viliojanti intriga, jaudinanti atmosfera, karčiausios naujienos bei malonus bendravimas.